LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Trenutno stanje dionice Luke Ploče na Zagrebačkoj burzi ne odgovara stanju u tvrtki, jer je dobit za prošlu godinu gotovo dvostruko veća nego za 2006. godinu.Vaš link

Baš zato što su rezultati odlični treba iskoristiti situaciju pa oboriti cijenu radi povoljnog dokupa.

Barbosa:

Trenutno stanje dionice Luke Ploče na Zagrebačkoj burzi ne odgovara stanju u tvrtki, jer je dobit za prošlu godinu gotovo dvostruko veća nego za 2006. godinu.Vaš link

Baš zato što su rezultati odlični treba iskoristiti situaciju pa oboriti cijenu radi povoljnog dokupa.


hehee- 3.751,00 6 11:32:42
Neće ovo još dugo trajati , a ako ode još dole naći će se koja kuna za dokup!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

lalo:

Barbosa:

Trenutno stanje dionice Luke Ploče na Zagrebačkoj burzi ne odgovara stanju u tvrtki, jer je dobit za prošlu godinu gotovo dvostruko veća nego za 2006. godinu.Vaš link

Baš zato što su rezultati odlični treba iskoristiti situaciju pa oboriti cijenu radi povoljnog dokupa.

hehee- 3.751,00 6 11:32:42
Neće ovo još dugo trajati , a ako ode još dole naći će se koja kuna za dokup!


Onaj ko ima namjeru kupiti npr.100 dionica LKPC po 3300,00kn mora je oboriti uz veći volumen do ispod 3200,00kn.
Tržište je takvo da se to može izveti.
PS: Ja nisam taj.

Evo na bidu 3 komada po 3.502, a blokada je već na 3531,41. Dođe mi da prodam samo jednu pa da se večeras pohvalim da sam pločicu blokirao svojom transakcijom. Možda me onda budu zvali iz Hanfe?! [smiley][smiley][lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2008,2,8,,107909.jl

Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
3.500,00 2 13:39:55
3.502,00 3 13:39:55
Evo sa 5 kom u blokadu!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Nisam ja, al’ netko je prodao po 3,5k i odosmo u blokadu. Nego, ako je danas prodavao po toj cijeni, pitam se zašto nije prodao prije par dana po 4200-4400?[shocked]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Kolege,
da li se sad sjećate mojih riječi , 3700 i manje, e , sad mislim da ste mi dužni ne samo cugu ( Barbosa ) već i cijelu večeru u Dalmatincu danas.

Alo ljudi , kaj je LKPC izgubila ” fundamente ” , gdje ste drukeri , nikaj ne pišete .
Sad sam shvatio da ste većina ovdje pljuvala po mojim komentarima iz razloga što ste htjeli čim prije izač iz LKPC , a ono kao svi dugoročni ulagači


Alo ljudi , kaj je LKPC izgubila ” fundamente ” , gdje ste drukeri , nikaj ne pišete .
Sad sam shvatio da ste većina ovdje pljuvala po mojim komentarima iz razloga što ste htjeli čim prije izač iz LKPC , a ono kao svi dugoročni ulagači

Evo, kolega, ja i dalje mislim da će gore, i to brzo. Jesam li druker? Jesam! No, vi niste druker? Čestitam ako niste, posebice ne na dolje!
Osim toga, nitko nije ‘pljuvao’ po vašim komentarima, već pisao drugačije od vas. No, to je bilo “onda” (uoči dokapa) i ne može se uspoređivati s ovim “sada”.
I dalje se smatram dugoročnim ulagačem, vjerujem kao i velika većina nas ovdje. Samo se nadam da vam večeras neću morati to dokazivati. Ili ne-daj-Bože nadglasavati. Jer moj tata nije jači od vašega, ako me razumijete?!
Piće ste zaslužili, priznajem![thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

hebo dionice!

papanje jegulje je zanimljivije! [thumbsup]

Haha svi smo veliki dioničari sa iskustvom i novcima a tresemo se na krize i krizice.Još ćemo doli pa…???

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close