LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ljudi gdje ste , prije tjedan dana više od 40 postova dnevno , a evo danas tek jedan.

najsmjesnije je sto se drasticno smanjio broj drukera na UP,

izgleda da su i oni usli previsoko:::::::

Ravovski, nadam se da sutra dolaziš , il ti je ” slučajno ” nešto iskrslo

Odo ja malo prileć dok se istovare “drhtave ručice” – (ko medo – do na proljeće)[yawn][yawn][yawn][wink]

Čujemo se s nedilje kad se sindikalci vrate iz Zagreba a i da vidimo koliko je došlo brodova za Zenicu

Ako ovaj masakar sutra ne prestane odoh ja u ZOO i ne vračam se.Ovo nije za životinje.[cry][bye]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

evo ljudi malo novosti glede naše LKPC

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b94d44e8-7421-4233-bde3-fcc94c9cc189&open=sec

ova rečenica je bitna
Ministar Božidar Kalmeta rekao je da se grade dva terminala, za prihvat kontejnera i za rasute terete, napomenuvši da su radovi počeli prije mjesec dana. Terminali su, kaže, nužni jer promet rasutoga tereta u luci Ploče svake godine raste pa je lani već iznosio 4,3 milijuna tona.


evo ljudi malo novosti glede naše LKPC

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b94d44e8-7421-4233-bde3-fcc94c9cc189&open=sec

ova rečenica je bitna
Ministar Božidar Kalmeta rekao je da se grade dva terminala, za prihvat kontejnera i za rasute terete, napomenuvši da su radovi počeli prije mjesec dana. Terminali su, kaže, nužni jer promet rasutoga tereta u luci Ploče svake godine raste pa je lani već iznosio 4,3 milijuna tona.


Interesantno ali neće utjecat na korekciju za sad.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Dok se burza ovako opako trese jedina slatka briga koja nam ostaje je:
A) brudet,
B) jegulja,
C) nešto treće…


Dok se burza ovako opako trese jedina slatka briga koja nam ostaje je:
A) brudet,
B) jegulja,
C) nešto treće…


Ima li šta jeftinije?

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

K upio ispod 4000 koliko moze gore oprilike ako općemoze više gore : Dali da čekam : Može popara ili brodet


K upio ispod 4000 koliko moze gore oprilike ako općemoze više gore : Dali da čekam : Može popara ili brodet

Svaka čast majstore , jedino mi žao jadnika koji je prodao po toj cijeni (možda taj misli da će ju kupiti još jeftinije ?? [tongue] )

Trenutno stanje dionice Luke Ploče na Zagrebačkoj burzi ne odgovara stanju u tvrtki, jer je dobit za prošlu godinu gotovo dvostruko veća nego za 2006. godinu.Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Mazurana:

K upio ispod 4000 koliko moze gore oprilike ako općemoze više gore : Dali da čekam : Može popara ili brodet

Svaka čast majstore , jedino mi žao jadnika koji je prodao po toj cijeni (možda taj misli da će ju kupiti još jeftinije ?? [tongue] )


pa normalno da misli da će kupit jeftinije ili možda neće uopče kupit[sad]

New Report

Close