LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u ovo vrijeme je najugodnije biti u dionici lkpc,ne bi smjela ispod 4 000,00..ja sam čuo da dolaze 2 broda sa ukupno 120 000 tona nečega…

Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
3.940,00 5 11:44:36[thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Transakcije CIJENA KOLIČINA VRIJEME 3.940,00 5 11:44:36[thumbsup]

Dužan si cugu u petak [thumbsup]


u ovo vrijeme je najugodnije biti u dionici lkpc,ne bi smjela ispod 4 000,00..ja sam čuo da dolaze 2 broda sa ukupno 120 000 tona nečega…

Pa vidi, bilo bi dobro da dođe samo jedan brod i donese 312.500 dionica po 400 kn. Mislim da nije daleko od obale!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

alt333:

u ovo vrijeme je najugodnije biti u dionici lkpc,ne bi smjela ispod 4 000,00..ja sam čuo da dolaze 2 broda sa ukupno 120 000 tona nečega…

Pa vidi, bilo bi dobro da dođe samo jedan brod i donese 312.500 dionica po 400 kn. Mislim da nije daleko od obale!?


Nemirno je more pa ide polako!
Očekujem ga na proljeće i nadam se da će bar 50% pločica stići u komadu .

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Sve je rezervirano i dogovoreno za petak 08.02. u 19.00 sati u restoranu ” Dalmatinac” u Bosutskoj ul.(iza Palače pravde u ul. gr. Vukovara)
Neka mi se jave gospoda koja su zainteresirana za brudet jer jegulju moram naručiti dan ranije !

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Barbosa

ako netko kojim slučajem nije otkrio da li je ljubitelj brudeta od jegulje…za svaki slučaj ponudi alternativu…npr.dallmatinsku pašticadu…s tim sigurno nećeš falit![thumbsup]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Danas cijela burza u crvenom, tko je kupovao mogao je napravit odličan ulov.


Barbosa

ako netko kojim slučajem nije otkrio da li je ljubitelj brudeta od jegulje…za svaki slučaj ponudi alternativu…npr.dallmatinsku pašticadu…s tim sigurno nećeš falit![thumbsup]


Ipak je to gostiona i svako si može naručiti što želi a neretvanske jegulje u zg baš i nema pa se mora naručiti ranije

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Danas cijela burza u crvenom, tko je kupovao mogao je napravit odličan ulov.

može kredit za nas koji nemamo više kapitala ??? ( “Mrtvi kapitali” od Josipa Kozarca ne dolaze u obzir, njima trguju knjiški moljci)
[tongue]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


gogo1: ” Barbosa ako netko kojim slučajem nije otkrio da li je ljubitelj brudeta od jegulje…za svaki slučaj ponudi alternativu…npr.dallmatinsku pašticadu…s tim sigurno nećeš falit![thumbsup] ” Ipak je to gostiona i svako si može naručiti što želi a neretvanske jegulje u zg baš i nema pa se mora naručiti ranije

Ne zaboravi..to je najbolja gostiona u ZG
[thumbsup]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Barbosa..

i meni je žao što nisam presložio porfelj i više ušao u LP .(uništili su mi živce atlanska i dalekovod[angry] )


Nikad ti nije kasno pogotovo ovih dana kad bude balalajke…….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close