LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


GANGA: ” Zna li tko kada stiže prvi brod za Zenicu i koliko se očekuje prekrcaja robe godišnje za željezaru?[huh][rolleyes] ” Prvi stiže 11.02.2008, očekuje se za početak oko 1 000 000 tona samo uglja godišnje.

Pozlatila ti se majstore[thumbsup][thumbsup][thumbsup]


GANGA: ” Zna li tko kada stiže prvi brod za Zenicu i koliko se očekuje prekrcaja robe godišnje za željezaru?[huh][rolleyes] ” Prvi stiže 11.02.2008, očekuje se za početak oko 1 000 000 tona samo uglja godišnje.

sampras, ako se dobro sjecam ti si davao informacije iz prve ruke (uprave) o sigurnoj dokapitalizaciji nase luke. bojim se da nas vise nista ne moze vratiti na stare grane.
[angry] [cry]

Pa čovik ti je rekao istinu a da si bio na Skupštini 25.01. to bi čuo i od kap.Pavlovića – a sad zašto su “međedi”iz Vlade “klepnuli ušima” – mi možemo samo nagađat [huh][huh][huh]


“… bojim se da nas vise nista ne moze vratiti na stare grane.

Točno je da nas ništa više ne može vratiti na stare grane. Ispod 4.250 kn, koliko smo evo sada, više nikad neće ići. Ovo je dionica koja ima svijetlu budućnost. [smiley]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

sampras, ako se dobro sjecam ti si davao informacije iz prve ruke (uprave) o sigurnoj dokapitalizaciji nase luke. bojim se da nas vise nista ne moze vratiti na stare grane.
[angry] [cry]

Insajd. info su imali samo oni iz HFP i HZMO u Zg. a što se tiće povratka na stare grane, to bi mogli vrlo brzo(3-5mj).
Za LP smo znali da će iza 22.01.pasti, a daj pogledaj druge dionice, sve je roknulo preko 20% i još pada, a LP se vrlo dobro drži , ima odlične fundamente, proširuje se, sklapaju se novi ugovori, nema fondova koji bi je štopali i još postoji mogućnost nekog oblika dokapitalizacije!
LP je trenutno najstabilnija i najprofitabilnija dionica u mom portfelju (dlkv, koei, atpl)

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Alo, polako sa euforijom,


Alo, polako sa euforijom,

A pajdo ako su oni u BLJE , JMNC , BLSC , …. puni ko balon (koji bi mogo lako izdušit-ko dušica)
zašto Luka koja svake godine – UDUPLAVA dobit nebi bila optimistična
Možda da bi se “liske” nakupile dionica -“džabane” ??? [tongue][wink][wink][wink]


causio: ” “… bojim se da nas vise nista ne moze vratiti na stare grane.” Točno je da nas ništa više ne može vratiti na stare grane. Ispod 4.250 kn, koliko smo evo sada, više nikad neće ići. Ovo je dionica koja ima svijetlu budućnost. [smiley]

nikad ne reci nikad


sampras: ” GANGA: ” Zna li tko kada stiže prvi brod za Zenicu i koliko se očekuje prekrcaja robe godišnje za željezaru?[huh][rolleyes] ” Prvi stiže 11.02.2008, očekuje se za početak oko 1 000 000 tona samo uglja godišnje. ” sampras, ako se dobro sjecam ti si davao informacije iz prve ruke (uprave) o sigurnoj dokapitalizaciji nase luke. bojim se da nas vise nista ne moze vratiti na stare grane. [angry] [cry]

majstore , tako je ” doista ” trebalo i biti, al za utjehu pogledaj ingr-u, treba joj 55% dizanja da dođe na maximum[lol] [lol] [lol] ( pisac texta ima u vlasništvu navedene dionice )

Barbosa..

i meni je žao što nisam presložio porfelj i više ušao u LP .(uništili su mi živce atlanska i dalekovod[angry] )

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Barbosa.. i meni je žao što nisam presložio porfelj i više ušao u LP .(uništili su mi živce atlanska i dalekovod[angry] )

jarazmišljam da bez obzira na ove cijene frknem ht i cros , thnk i da podebljam LKPC dok se god može oko 4.1 do 4.2 kupit ( ingru fakat nesmijem na 41 prodavat!!!)


Barbosa..

i meni je žao što nisam presložio porfelj i više ušao u LP .(uništili su mi živce atlanska i dalekovod[angry] )


Još stigneš!
Kada korekcija završi sve dionice će otprilike isto rasti tako da nemaš bog zna što izgubiti

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close