LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nema2puta

savršeno te opisuje slika mr.Burnsa (zaslužio si drakonski porez našpekulativnu kapitalnu dobit – cca 90%)Koliko se sjećam nisi više dioničar LP i bolje za tebe i nas jer
nismo svi tu radi brze i obilne zarade.jer .to ne postoji za obične dioničare našeg profila na burzi (osim naravno ljudima koji imaju “povlaštene informacije).
Odi u kladionicu..uloži….tamo ti je brza i obilna zarada.
Nemojte baš biti sigurni da ovo ne čita netko tko ne prosljeđuje “razmišljanja” sa ovog foruma..recimo i do onih koji odlučuju o važnim odlukama (poput dokapa)..
Previše puta se od pojedinaca spominjalo “odustajanje države od prava sudjelovanja u dokapu” i lake zarade (ne 1,4 nego biti će 2,2 koeficijent) što je stvorilo toliku buku da se “netko odlučio našaliti” s takvim “optimizmom”.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


.. Previše puta se od pojedinaca spominjalo “odustajanje države od prava sudjelovanja u dokapu” i lake zarade (ne 1,4 nego biti će 2,2 koeficijent) što je stvorilo toliku buku da se “netko odlučio našaliti” s takvim “optimizmom”.

i ošišati ovce, a oni lakovjerni koji su plaćali LKPC po 6xxx i ne shvaćaju da su žrtve, neka u zanosu pričajo o kapetanu i perspektivi dionice. Nesumnjivo da će ova dionica doći na svoje jednoga dana kada Federacija bude spremna za EU, NATO a bojim se da će kapetan do tada biti višegodišnji umirovljenik, a mnogi kako sebe vole nazvati mali ulagači biti će još mnmoooogo puta ošišani

poslije bitke svi su vojnici generali


Evo njegove rečenice za Dubrovački vjesnik: “Najviše dionica na burzi do sada su kupili razni mešetari i nitko još nema značajno velik paket dionica», “ Izašao je iz komunističke partije ali ona nikad nije izašla iz njega jer u protivnom bi znao da se mi zovemo mali ulagači
[/i]

I..što je to krivo rekao Pavlović??? Dokaz je na ovom forumu da su dionice LP najviše zapele za oko određenom broju špekulanata u lovu za brzom zaradom dokapom.
lavgar..ne mogu vjerovati da si razočaran što te mešetare Pavlović nije nazvao malim ulagačima ???

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


i ošišati ovce, a oni lakovjerni koji su plaćali LKPC po 6xxx i ne shvaćaju da su žrtve, neka u zanosu pričajo o kapetanu i perspektivi dionice. Nesumnjivo da će ova dionica doći na svoje jednoga dana kada Federacija bude spremna za EU, NATO a bojim se da će kapetan do tada biti višegodišnji umirovljenik, a mnogi kako sebe vole nazvati mali ulagači biti će još mnmoooogo puta ošišani

Ja sam jedan od osisanih i nije me sram to kazati. Naucio sam jednu stvar. Bolje ranjen nego mrtav. Dionice sam prodao i pri tom popusio a dobiveno ulozio u propulzivnije dionice. Na srecu to je bilo u provaliji tako da ocekujem da ce mi dobar ulaz vratit gubitak iz LKPC relativno brzo.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Techman

možeš li nam reći koje su to propulzivnije dionice???

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Konkretno kupio sam ULPL (i javno kazao da sam preduplao ulaznu kolicinu) i jednu manje propulzivnu koju ne zelim reklamirat jer planiram jos shoppinga. Gogo ono za mesetare ne stoji. Pa zar svi mi ne kupujemo dionice da bi zaradili? I nije nam bitno koliko ce mo je drzati bitna nam je zarada.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ja sam jedan od osisanih i nije me sram to kazati. Naucio sam jednu stvar. Bolje ranjen nego mrtav. Dionice sam prodao i pri tom popusio a dobiveno ulozio u propulzivnije dionice. Na srecu to je bilo u provaliji tako da ocekujem da ce mi dobar ulaz vratit gubitak iz LKPC relativno brzo.

i ja sam jedan od njih premda je moj ulaz nešto manji (oko 51xx) ali nisam još prodao što ne znači da neću prvom zgodnom prilikom , samo se ja ne tješim da sam dugoročni ulagač, a dionica će doći na cijenu kada politika od nje digne ruke a ja nemam namjeru čekati do tada

poslije bitke svi su vojnici generali

Ma i ja sam kupio ispod 6 ali mislim da ako budes cekao da malo naraste druge dionice gdje mislis transferirat novac ce narasti jos vise. Ponavljam moja ti je bolje ranjen nego mrtav.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


……. lavgar..ne mogu vjerovati da si razočaran što te mešetare Pavlović nije nazvao malim ulagačima ???

Pa jasno da sam razočaran i uvrijeđen takvim njegovim stavom.Ako je netko pokušao mešetariti sa Lukom onda je to upravo Pavlović.A pošto nije bio dovoljno spretan i plan mu je propao , propao je i nama koji smo ga slijedili u nakani da se dočepamo dionica koje će država “propustiti”.Što mislite ko bi se dočepao največeg kolača da je dokap uspio bez sudjelovanja države.
A što smo to mi mali skrivili dotičnom gospodinu da nas naziva mešetarima??Kupili smo ono što su radnici prodavali i pošteno platili.Kažem ti gogo,on jednom nogom živi u kapitalizmu a drugom u socjalizmu.Direktor jednog d.d.-a treba cijeniti svakog ko je kupio makar jednu “njegovu”dionicu.Normalno da želimo zaraditi ,čim prije i što više ,zato smo na burzi.[rolleyes][smiley]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Konkretno kupio sam ULPL (i javno kazao da sam preduplao ulaznu kolicinu) i jednu manje propulzivnu koju ne zelim reklamirat jer planiram jos shoppinga. Gogo ono za mesetare ne stoji. Pa zar svi mi ne kupujemo dionice da bi zaradili? I nije nam bitno koliko ce mo je drzati bitna nam je zarada.

odličan potez kupnja ULPL .
Ma bitna je zarada, ali ne možemo u slučaju kao u slučaju dokapa LP kriviti sve druge, i to najčešće ljude koji to najmanje zaslužuju (primjerice kap.Pavlovića), ali ne i sebe..(ili barem one koji su zasigurno sve ovo i zakuhali lažnim obećanjima).
Pada mi napamet upozoravajući članak novinara T.P “Zašto se HDZ poigrava sa dionicom Luke Ploče” (kojeg smo dakako osudili) koji se mogao i shvatiti i kao dobronamjeran investicijski savjet tipa;
Čuvaj se Danajaca i kad darove nose!
ali eto očito ga nitko nije shvatio s dozom ozbiljnosti. (barem ja nisam)

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


nema2puta

savršeno te opisuje slika mr.Burnsa (zaslužio si drakonski porez našpekulativnu kapitalnu dobit – cca 90%)Koliko se sjećam nisi više dioničar LP i bolje za tebe i nas jer
nismo svi tu radi brze i obilne zarade.jer .to ne postoji za obične dioničare našeg profila na burzi (osim naravno ljudima koji imaju “povlaštene informacije).
Odi u kladionicu..uloži….tamo ti je brza i obilna zarada.
Nemojte baš biti sigurni da ovo ne čita netko tko ne prosljeđuje “razmišljanja” sa ovog foruma..recimo i do onih koji odlučuju o važnim odlukama (poput dokapa)..
Previše puta se od pojedinaca spominjalo “odustajanje države od prava sudjelovanja u dokapu” i lake zarade (ne 1,4 nego biti će 2,2 koeficijent) što je stvorilo toliku buku da se “netko odlučio našaliti” s takvim “optimizmom”.

ja sam iskren i realan,a to često boli .Kad je riječ o kupnji i prodaji dionica pristupam hladno i to je preporuka
svima koji se bave ovim poslom.Moje mišljenje je da malo preosobno shvaćaš novonastalu situaciju oko lkpc,ali to ne škodi nikome nego tvojim nervima.Na ovoj dionici sam zaradio(ulaz3400’izlaz4900) a nadam se da ću i opet.

P.S. Drago mije da ti se sviđa moj avatar !
[wink]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


Ma bitna je zarada, ali ne možemo u slučaju kao u slučaju dokapa LP kriviti sve druge, i to najčešće ljude koji to najmanje zaslužuju (primjerice kap.Pavlovića), ali ne i sebe..(ili barem one koji su zasigurno sve ovo i zakuhali lažnim obećanjima).

Mene ljudi cesto konzultiraju vezano za pomorstvo. Svakom rado kazem svoje misljenje uz napomenu savjet je moj a odluka tvoja. Tako je i luka bila moja odluka, na zalost pogresna. I sta sad?. Idemo dalje.[cool]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close