LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Potpisujem sve što je kolega ravovski rekao vezano za kap.Pavlovića…

Ma i ja, gogo, ali ruku na srce kapetan je ‘potrošen’. Bar nekoliko puta.
Naime, bolestan je i u lipim godinama, netko ga je izigrao ili on pokušao ‘njih’, nas je male i srednje dioničare namagarčio i bez ikakvog obrazloženja u medijima ništa o tomu zašto je došlo do ovakve blamaže. Ima li on uopće PR?
Kada sam ranije spominjao da bi na njegovo mjesto mogao/trebao doći netko mlađi pritom nisam mislio da do toga mora doći i ne na ‘ružan’ način. Znate li zašto kap. Pavlović ne bi ovo iskoristio, povukao se i do mirovine bio, primjerice, savjetnik? Zato jer se tako u Pločama nikad nije radilo! ‘Strarim kadrovovima’ to ne priliči, ne mogu oni tek tako otići, što bi se u Neretvi tada o njemu govorilo.
Gotovo je sigurno da on neće otići. I ne treba. Neka ga. Mada bih ja volio da se iskoristi ovaj ‘gaf’ za promjene. Zamislite Žigmana, Munjizu ili Tedeschija na čelu Luke?!
Kada su stranci u pitanju, posebice oni najavljeni u članku SD neposredno prije Skupštine (nisam pročitao izvornik), držim da je i to u mnogome pridonijelo odgodi dokapa. Kao da je naručen?! U Vladi još nije sazrijela odluka o smanjenju vlasništva na 20%, u to sam siguran. Koliko se sjećam, 70-tih i 80-tih godina Luka je obilno korištena za transport (izvoz) teškog naoružanja koje je željeznicom stizalo sa sjevera.
Hmm, koliko bi joj cijena mogla porasti kad uđemo u NATO za par mjeseci…? O tome ćemo u petak! [thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Kapetan Pavlović ono kapetan Pavlović ovo……Buffett vam je ljepo savjetovao,nemojte kupovati dionice firme koje vode svete krave.Pavlović je već dugo na čelu LKPC,možda predugo.Uzdižete ga u nebesa a Luka polako tone li tone.Kakva korist od njegove navodne dobrote ljudi?Biznis nema srce poštovani kolege,čovjek je sposoban ili nije.Održavanje skupštine 26.11.2007??? Izbori 25.11.2007 a slijedeći dan ujutro u 10 sati izglasavanje dokapa??Halo?? Još nisu ni glasovi prebrojani?Čudno da nemože biti čudnije.Kao da se želi na brzaka nešto zmiljati.Možda i ne ali vuče na tako nešto.[rolleyes]

Čudno da nemože biti čudnije.
[huh]

ratus

mi smo ionako dugoročni investitori, još je bolje da se sami ..malo pomalo eliminiraju spekulanti iz ove dionice.
Dokapitalizacija??? Čekati ćemo dok ne dođe, kao i jučer i prekjučer, preko godinu dana…
tko može izdržati puno, može i malo.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Nego ljudi, kada je sljedeća skupština, kada će biti objavljeni rezultati poslovanja, kada će se opet doći do nekog podatka koji će bitno utjecati na cijenu dionice?

Hmm, koliko bi joj cijena mogla porasti kad uđemo u NATO za par mjeseci…? O tome ćemo u petak! [thumbsup]

nikoliko, luka Ploče će dobiti na cijeni kada Federacija pristupi u NATO, a za nas je to tek samo kec u rukavu vlade kojoj nije u interesu da se luka razvija dok se ne riješi gradnja mosta kopno – Peleješac

poslije bitke svi su vojnici generali

Nemam ja ništa protiv kapetana Pavlovića ali kapetan Pavlović je znao prije skupštine da dokapitalizacija neće proći ali je sve to dobro odgluimio jer zna da njegovo mjesto je političko i da se u tim vodama snalazi!Radnici ko radnici i mali dioničari su bili topovska meta ali uvjek je to tako.Svetci su na nebu ,a kapetan Pavlović to nije!

o kakvim vi to godinama Pavlovića pišete.čovjek je bijele kose, ali biste se iznenadili da čujete koliko ima godina. to što ga hvale radnici ne znači ništa. hvale ga njegovi vlasi kojih je krcata luka. mora taj do starosne mirovine guliti još 10 godina. domicilnih hrvata u luci ima jako malo.

Ovde je sve interesantije,pavlović +,pavlovć-,međutim po mom mišljenju rješenje odluke o nedokapitalizaciji prije treba tražiti u strateškim igrama oko mosta,Bih,neimanju para da država sudjeluje….itd

Puno se troši vremena na raspravu je li kap. Pavlović znao za odluku vlade,navlačio,borio se za radnike…. što je sada tako malo bitno jer ,ako smo iskreni,onda ćemo priznati da smo tu bili ili još jesmo radi zarade,po mogućnosti brze i obilne.Svaka čast onima koji emotivno doižvljavaju događaje oko lkpc,kap. Pavlovića,njegovog zdravlja….
ali emocije i tržište kapitala ne idu zajedno a u to sam se dosad imao prilike uvjeriti na vlastitoj koži.
Inače za LKPC misim da je jedna od najpotentnijih naših dionica međutim ovakvi događaji znaju poljuljat povjerenje dioničara .[wink]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

Mislim da se o Pavloviću previše pisalo, izgleda da mu većina od nas sa foruma ipak vjeruje, oni koji ne vjeruje – neće mu ni dalje vjerovati, pa će ih možda razočarati opcija da Pavlović i dalje ostaje na mjestu predsjednika uprave LP.
No, osim kritike Pavlovića, nije baš čulo puno kritika (čast nekim izuzecima), o odgovornosti na račun Rumenog, Bebića, Sanadera zbog ovog što se dogodilo u LP???
Zašto to izostaje..tu se nema hrabrosti o tome pisati ili se možda boji???
Možda će se i neki “vrli” i “veliki” dioničari razočarani nemogućnošću brze zarade prebacati u neke druge puno za zaradu puno isplativije dionice.
Naime, ovdje se sada za oporavak dionice sigurno treba puno više čekati..malo će biti reći cca godinu dana.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Oni koji su iz Ploča,mislim sampras i još netko,njih razumijem što su emotivno vezani za Luku i kapetana.A mi svi ostali smo za Pavloviča samo, tamo neki sitni mešetari koji eto kvare posao oko luke i radničkog dioničarstva.Evo njegove rečenice za Dubrovački vjesnik: “Najviše dionica na burzi do sada su kupili razni mešetari i nitko još nema značajno velik paket dionica», “
Izašao je iz komunističke partije ali ona nikad nije izašla iz njega jer u protivnom bi znao da se mi zovemo mali ulagači.[angry] [angry]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


o kakvim vi to godinama Pavlovića pišete.čovjek je bijele kose, ali biste se iznenadili da čujete koliko ima godina. to što ga hvale radnici ne znači ništa. hvale ga njegovi vlasi kojih je krcata luka. mora taj do starosne mirovine guliti još 10 godina. domicilnih hrvata u luci ima jako malo.
[/b]

Ti si stvarno neugodan lik. Konfliktan svakako! Ajde molim te skuliraj se malo, dijeliš hrvate? Pa to još rade pusićka i mesić….[angry] Inače, da nema BiH, luka ploče bi se mogla pretvorit u ribarsku luku….[lol] [lol] [lol]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

zna li itko ovdje da li će uopće ikada i kada doći do dokapitalizacije i da li će i kada biti slijedeći sastanak uprave,mislim da je to najvažnije kad je u pitanju luka ploče i cijena dionice,amater početnik

New Report

Close