LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ravovski! pavlović je sve, samo ne pošten. on je vlas. bio je ministar, a zna se što su i tko su političari. a znamo što su i tko su vlasi.

Molim??? Vlasi??? Da njih nije nebi ni luke bilo….

Zato, bez predrasuda molim.

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


U oprez treba investirati u narednim vremenima… bar dok ne vidimo rezultat izbora i utjecaj rezultata na globalnu scenu. Molio bih potvrdu ovoga s arapima (može i na pm)

Recimo da im se nalazi na radaru. I to nije informacija iz LKPC. Dalje
[sealed]

Krepat ma ne molat.

patrick:

… i bio kap. Pavlovic kriv ili ne, bio je front end ove operacije i trebao bi odstupiti. Mozda je u operacijskom dijelu odlican, ali ova epizoda mu nije trebala.

Slažem se s ovim mišljenjem. Iako mi Pavlović ostavlja dojam stručnog i poštenog čovjeka, sve mu to ne vrijedi ništa kad je u ovom primjeru ispao marioneta. Iz tog razloga, da pokaže svoje neslaganje sa politikom vlade i da ukaže na probleme luke trebao je dati ostavku, on i cjelokupna uprava. A nakon toga se priključiti radnicima i sindikatu u pohodu na ZG. Onda bi LP možda i dobila par minuta vremena u središnjem dnevniku.

Iz tvog kuta gledano. A što bi onda čovjek radio? Kapetan duge plovidbe opet nakon udobne fotelje? Ja nebi[lol] [lol] [lol]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

xnet6033:

ravovski! pavlović je sve, samo ne pošten. on je vlas. bio je ministar, a zna se što su i tko su političari. a znamo što su i tko su vlasi.

Bok kolega. Ja govorim prema onim informacijama što znam i prema onome što sam mogao vidjeti i čuti u Pločama. I stvarno, ljudi koji su radnici Luke izuzetno cijene Pavlovića i vjeruju mu. U skladu s tim smatram da je čovjek na mjestu, ali naravno da nije svemoguć i da je tu država uvijek gazda koji na kraju odlučuje.
Ako ti znaš nešto što kompromitira Pavlovića i njegovu ulogu u Upravi, molim da nam to ovdje navedeš i uvjerljivo obrazložiš.

Također, pozivam Samprasa koji je naš kolega u Pločama te je dobro je upoznat s cijelom situacijom u luci da kaže svoje mišljenje o Pavloviću. Mislim da njegov post možemo uzeti kao objektivno i pouzdano mišljenje.

Pavlović je pošten koliko je pošten svaki čovjek. No, pokvaren nije! Poznajem situaciju jako dobro kolega. On je čovjek vizionar, ali možda malo naivan što je zanemario kalmetinu moć te što je precijenio bebićevu riječ i lojalnost HDZ-a uopće…. Naime, bio je vezan za SDP prije ulaska u HDZ!!! Svakako nemogu vidjet boljeg od njega za luku. (Ne zato što nema sposobnijeg, nego što će doći podobniji. )

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

krejzihors:

U oprez treba investirati u narednim vremenima… bar dok ne vidimo rezultat izbora i utjecaj rezultata na globalnu scenu. Molio bih potvrdu ovoga s arapima (može i na pm)

Recimo da im se nalazi na radaru. I to nije informacija iz LKPC. Dalje
[sealed]

Da prekinem špekulaciju. Arapi žele luku ploče. Al ne oni direktno, nego BiH fondovi s njihovim novcem. – Vrlo izgledan scenarij ako vlada dopusti.

EU se boji arapa zbog terorizma te je ta opcija poznavajući sanadera teško izvediva. (možda uz kontrolu nad robama koje dolaze u luku). No svakako biti će tu još dosta čudne igre.

E sad, ja još ne kupujem lkpc. Tek kad prodam atpl sljedeći tjedan.[lol] [lol] [lol]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Meni je ovo promaklo – radi se o navodnim sukobima prije održavanja Skupštine.
Ako netko nije pročitao…

MODEL PRIVATIZACIJE LUKE U SREDIŠTU POZORNOSTI U PLOČAMA – ‘PRAŠI’ SE OKO LUKE PLOČE
http://www.dubrovacki-vjesnik.hr/index.php?link=showNews&ID=5469

U tekstu A. Šunjića najzanimljiviji mi je dio u kojem (dubr-neret. dožupan) navodi da bi “bilo bi opće korisno da nam Pavlović, koji uvijek ima pojma i sve zna ili zna s(v)e, radi istine i javnosti, odgovori je li i tko je, bez prethodne suglasnosti Nadzornoga odbora, od koga i pod kojim uvjetima naručio elaborat dokapitalizacije Luke Ploče, kakav je model nudio taj elaborat i kakvu budućnost donosi …”
Te dio teksta o tomu da je
…”smijenjeni predsjednik sindikata Ivica Marević iznio u pismu premijeru Sanaderu i Vladi, u svezi događanja oko privatizacije i dokapitalizacije Luke. Uostalom, Luka je još uvijek većinska državna, a država ‘svojim’ poduzećima i danas daje jamstva. Možda je ministar, govoreći o luci, mislio na Lučku upravu, rekao je Karamatić.”
Kao i to da je “Nadzorni odbor se, glasovanjem četiri naprema jedan, odredio za model dokapitalizacije, koji je po meni jedini model za spas i budući razvoj poduzeća. Alternativa je prodaja Luke, gdje bi dobili jednoga vlasnika, koji bi gledao samo vlastiti interes…”

Zanimljivo i poučno, možda nekome i poznato, sorry ako kasnim…[sealed]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Meni je ovo promaklo – radi se o navodnim sukobima prije održavanja Skupštine.
Ako netko nije pročitao…

MODEL PRIVATIZACIJE LUKE U SREDIŠTU POZORNOSTI U PLOČAMA – ‘PRAŠI’ SE OKO LUKE PLOČE
http://www.dubrovacki-vjesnik.hr/index.php?link=showNews&ID=5469

U tekstu A. Šunjića najzanimljiviji mi je dio u kojem (dubr-neret. dožupan) navodi da bi “bilo bi opće korisno da nam Pavlović, koji uvijek ima pojma i sve zna ili zna s(v)e, radi istine i javnosti, odgovori je li i tko je, bez prethodne suglasnosti Nadzornoga odbora, od koga i pod kojim uvjetima naručio elaborat dokapitalizacije Luke Ploče, kakav je model nudio taj elaborat i kakvu budućnost donosi …”
Te dio teksta o tomu da je
…”smijenjeni predsjednik sindikata Ivica Marević iznio u pismu premijeru Sanaderu i Vladi, u svezi događanja oko privatizacije i dokapitalizacije Luke. Uostalom, Luka je još uvijek većinska državna, a država ‘svojim’ poduzećima i danas daje jamstva. Možda je ministar, govoreći o luci, mislio na Lučku upravu, rekao je Karamatić.”
Kao i to da je “Nadzorni odbor se, glasovanjem četiri naprema jedan, odredio za model dokapitalizacije, koji je po meni jedini model za spas i budući razvoj poduzeća. Alternativa je prodaja Luke, gdje bi dobili jednoga vlasnika, koji bi gledao samo vlastiti interes…”

Zanimljivo i poučno, možda nekome i poznato, sorry ako kasnim…[sealed]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


xnet6033: ” ravovski! pavlović je sve, samo ne pošten. on je vlas. bio je ministar, a zna se što su i tko su političari. a znamo što su i tko su vlasi. ” Bok kolega. Ja govorim prema onim informacijama što znam i prema onome što sam mogao vidjeti i čuti u Pločama. I stvarno, ljudi koji su radnici Luke izuzetno cijene Pavlovića i vjeruju mu. U skladu s tim smatram da je čovjek na mjestu, ali naravno da nije svemoguć i da je tu država uvijek gazda koji na kraju odlučuje. Ako ti znaš nešto što kompromitira Pavlovića i njegovu ulogu u Upravi, molim da nam to ovdje navedeš i uvjerljivo obrazložiš. Također, pozivam Samprasa koji je naš kolega u Pločama te je dobro je upoznat s cijelom situacijom u luci da kaže svoje mišljenje o Pavloviću. Mislim da njegov post možemo uzeti kao objektivno i pouzdano mišljenje.

kolega Ravovski
Koliko nam je poznato da je gosp.Pavlović već čovjek u godina i da možda više nema ni volje ni truda poigravati se s političkim odlukama i prepucavanjama,pa je i on odlučio uzeti svoj dio kolača koji mu pripada
i izigrati i sve nas male dioničere i sve ostale s kojima radi svih ovih ohoho x godina.
Došlo i njegovih pet minuta da vidi na čemu je i da u idučih par godina od Luke nikakvih koristi,bar ne onako kako je to on zamišljao i da i on uzme par stotinjaka tisuča kunica i ode u lijepu mirovinu i da nam se svima smije ……… ustolom i to je njegovo ljudsko pravo da bar ima pristojnu mirovinu!!!!
Pozdrav [bye][bye][bye][bye]

ravovski:

xnet6033: ” ravovski! pavlović je sve, samo ne pošten. on je vlas. bio je ministar, a zna se što su i tko su političari. a znamo što su i tko su vlasi. ” Bok kolega. Ja govorim prema onim informacijama što znam i prema onome što sam mogao vidjeti i čuti u Pločama. I stvarno, ljudi koji su radnici Luke izuzetno cijene Pavlovića i vjeruju mu. U skladu s tim smatram da je čovjek na mjestu, ali naravno da nije svemoguć i da je tu država uvijek gazda koji na kraju odlučuje. Ako ti znaš nešto što kompromitira Pavlovića i njegovu ulogu u Upravi, molim da nam to ovdje navedeš i uvjerljivo obrazložiš. Također, pozivam Samprasa koji je naš kolega u Pločama te je dobro je upoznat s cijelom situacijom u luci da kaže svoje mišljenje o Pavloviću. Mislim da njegov post možemo uzeti kao objektivno i pouzdano mišljenje.

kolega Ravovski
Koliko nam je poznato da je gosp.Pavlović već čovjek u godina i da možda više nema ni volje ni truda poigravati se s političkim odlukama i prepucavanjama,pa je i on odlučio uzeti svoj dio kolača koji mu pripada
i izigrati i sve nas male dioničere i sve ostale s kojima radi svih ovih ohoho x godina.
Došlo i njegovih pet minuta da vidi na čemu je i da u idučih par godina od Luke nikakvih koristi,bar ne onako kako je to on zamišljao i da i on uzme par stotinjaka tisuča kunica i ode u lijepu mirovinu i da nam se svima smije ……… ustolom i to je njegovo ljudsko pravo da bar ima pristojnu mirovinu!!!!
Pozdrav [bye][bye][bye][bye]

Osobno ne mogu garantirati 100% da je tako kako sam napisao, ali vjerujem u to da je čovjek ispravan.
Međutim, kad dođeš negdje gdje firma zapošljava 1000 radnika i kad vidiš da radnici baš onako vole svog direktora i da govore o njemu kao o dobrom čovjeku, to je danas stvarno rijetkost za čuti. Obično u drugim sistemima čuješ komentare tipa: “Lopov”, “Namjestio si je sve za svoju korist”, “Pijun politike”, itd.

Druga stvar koju treba znati je, kad se borite za nešto u što vjerujete dugo vremena , da vam to onda postane životni poziv i ono što vas tjera naprijed. Još ako u istoj toj borbi sudjeluje dio vaše obitelji, prijatelja, poznanika, to stvarno postaje vaš život.
Ono što želim reći je da nema tog novca koji bi Pavlovića “obratio” da ipak nabrzinu zaradi i izda sve ono za što se borio i ljude s kojima živi svaki dan. Uglavnom, kao svaki pravi kapetan, čak i kad brod tone, zna se tko ostaje do kraja.

Ono što mi je bilo žao kada sam pričao s jednim zaposlenikom u Pločama je to što mi je ta osoba rekla da se svi boje za Pavlovića iz razloga što je prije imao dosta problema sa srcem(išao i na operaciju), pa da mu se nakon ovih šokova stanje ne bi pogoršalo, jer da su itekako svjesni toga koliko je on sebe potrošio da se provede dokapitalizacija i investicije.

Kapetan Pavlović ono kapetan Pavlović ovo……Buffett vam je ljepo savjetovao,nemojte kupovati dionice firme koje vode svete krave.Pavlović je već dugo na čelu LKPC,možda predugo.Uzdižete ga u nebesa a Luka polako tone li tone.Kakva korist od njegove navodne dobrote ljudi?Biznis nema srce poštovani kolege,čovjek je sposoban ili nije.Održavanje skupštine 26.11.2007??? Izbori 25.11.2007 a slijedeći dan ujutro u 10 sati izglasavanje dokapa??Halo?? Još nisu ni glasovi prebrojani?Čudno da nemože biti čudnije.Kao da se želi na brzaka nešto zmiljati.Možda i ne ali vuče na tako nešto.[rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Pavlović je direktor od 1990.g. Ako nije učinio nešto dobro , nije nikom učinio ni loše. Mislim da ga je izdao Luka Bebić , i ne samo njega nego sve nas.Ako to nije istina ne može nam pomoći ni Sanader , jer nova luka je namjenjena BiH, od strane međunarodne zajednice.Samo luda vlada može biti proti v ovakve dokapitalizacije, i što je najgore bez ikakvog objašnjenja. Na žalost više nema jakog sindikata , skoro nikakvog,što je jedan od grijeha Pavlovića.Mislim da bi mogao biti i u boljim odnosima i sa ravnateljem lučke uprave. Bez obzira na sve Pavlović je mislio svima nama dobro u luci samo to treba priznati .

Potpisujem sve što je kolega ravovski rekao vezano za kap.Pavlovića.
Inače, drago mi je što sam osobno upoznao kolegu ravovskog,kojeg kako i sami možete vidjeti osim inteligencije krasi i izuzetan karakter i ljudskost. (što nekima na ovom forumu nedostaje..a najlakše je vidjeti trn u tuđem oku, a ne vidjeti balvan u svom)

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

New Report

Close