LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Widra
Po čemu je moje gatanje , a recimo najave od kolege barbose ( 5K do kraja tjedna )nisu .
Vjerojatno i tebi odgovara neki optimizam , al molim te kako ga uz sve pokazatelje oko LKPC naći .

Da li sam svojim prdeviđanjim lagao ?
Osim toga , evo jedno banalno pitanje , zašto nam kupnja na ovim razinama ne jača ?

Ratus
nema2puta:
” u slučaju da:
a) Vlada ipak najavi dokap u određenoj bližoj budućnosti
b) Vlada objavi da dokapa nema
c) Vlada mudro šuti i čeka slijeganje situacije

a) već prvi dan blokada i za par dana smo na 5500-5800 kn. Našoj pohlepi nema kraja
b) ovisi što će biti pod b2 ili bb? Bilo bi beskrajno glupo da se samo priopći da nema dokapa kako je bio zamišljen. Mora biti još nešto. Mora! Pa ne radi VRH projekt ITT sama i samo svojim sredstvima. Razvoj Luke je strateški međunarodni projekt i nitko ga ne može zaustaviti. To ni oporbi ne bi pošlo za rukom da je došla na vlast.
A što god se dodatno objavi, idemo gore per definitionem!
c) …i to čak do ljeta. To je moguća opcija jer su sve vladine administracije (svugdje je tako) trome i spore. U tom nastupajućem ‘vakumu’ očekujem 4200-3800 kn, ne i ispod, sve do objave GFI, a poslije 4400-5400 kn.

Vidiš kolega ovo je tvoj post , i ti nešto tu kao očekuješ , i zato bolje budi vjerodostojan a ne pljuvati po komentarima i predviđanjima koja prate trenutnu situaciju


do kada ova dionica misli padat?do koliko???da li neko zna odgovor??

cijena “ne pada” zato što dionica ne vrijedi, nego zato što to nekome odgovara.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Widra Po čemu je moje gatanje , a recimo najave od kolege barbose ( 5K do kraja tjedna )nisu . Vjerojatno i tebi odgovara neki optimizam , al molim te kako ga uz sve pokazatelje oko LKPC naći . Da li sam svojim prdeviđanjim lagao ? Osim toga , evo jedno banalno pitanje , zašto nam kupnja na ovim razinama ne jača ?

to ti se zove dozirana kupovina..jer kada bi naglo jačala povukla bi se prodaja.
Ovako s malim količinama ne pobuđuje nikakvu “sumnju”.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Gogo1
burberry:
” do kada ova dionica misli padat?do koliko???da li neko zna odgovor??

cijena “ne pada” zato što dionica ne vrijedi, nego zato što to nekome odgovara.

prema mom skromnom mišljenju , komentar + 5[thumbsup]

Nemam volje pisati ali ovaj Kairos je stvarno pain in the … Koje ti to pokazatelje iznosiš. Pa na ovim razinama je P/E 40 što je puno, ali kad pogledamo Luku Rijeka.. Nije jeftino, ali i ćorava kokoš vidi rast prometa i dobiti u Luci, a ne postoji ni jedan razlog zašto se ne bi nastavio. Dokapitalizacija je bonus, no i bez bonusa vrijedi na ovoj razini. Ispod 4000 je zicer.

Zašto pada ova dionica??? Pa kolega da vi imate novac i birate koju dionicu kupiti, da li bi ste se nakon svih ovih sr… usudili kupiti ovu dionicu ma kako dobra bila? Ja da nisam unutra u debelom minusu nema šansi da bih ju uzeo toliko mi se zgadilo sve uključujući i upravu luke koja je morala znati da je i ovakav scenarij itekako moguć. Uf samo kad pomislim na sve to tlak mi skoči na 300 kako su nas nasanjkali

Widra,
ne da mi se uopće gledat LKRI , a kamoli je komentirati , jer uspoređivat te dvije luke je kao uspoređivati kruške i jabuke.
Prilika za nadokupit na razinama ispod 4k ćeš imati do mile volje

Pozdrav

Dionica pada zato što se skrbnički preko HPBa iskrcava, neki drugi se tu i tamo podebljavaju.

Pratite stanje na SDA svakih par dana pa će Vam neke stvari biti jasnije.

Nemojte samo zatrpavat temu svojim kontemplacijama o kretanju cijene, jer je ovu temu jako teško pratiti.


ZAR VAM SVIMA NIJE JASNO DA PO PREDVIĐENOM MODELU NEĆE NIKAD BITI DOKAPITALIZACIJE?????’

Meni je naprimjer savršeno jasno,odnosno bilo mi je jasno onda kad je skupština bila odgođena zbog pritiska SDP-a.Međutim,meni to ne igra više nikakvu ulogu,važno da Luka ide u modernizaciju sa ili bez dokapa.A što je onda s drugim dionicama??Zar ne vrijede samo zato jer neće sutra u dokap??[undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

che

Zašto pada ova dionica??? Pa kolega da vi imate novac i birate koju dionicu kupiti, da li bi ste se nakon svih ovih sr… usudili kupiti ovu dionicu ma kako dobra bila? Ja da nisam unutra u debelom minusu nema šansi da bih ju uzeo toliko mi se zgadilo sve uključujući i upravu luke koja je morala znati da je i ovakav scenarij itekako moguć. Uf samo kad pomislim na sve to tlak mi skoči na 300 kako su nas nasanjkali

Gogo
evo gogo1 , stoji tvoja tvrdnja o doziranoj kupnji , ali evo ovaj komentar govori više od polovice sa ovog foruma

pozdrav [thumbsup]


Evo nešto što sam prije vjerojatno zaboravio napisat, a bilo je skroz fora. Uglavnom, na toj famoznoj skupštini koja se održala u Pločama, baš mi je žao što nisam imao fotoaparat i to samo iz jednog razloga. A to je, u trenutku kad se glasalo, čekali smo svi konačnu odluku o dokapitalizaciji pa kad je voditelj skupštine priopćio da dokap nije podržan (odmah se znalo tko je krivac), moj najsimpatičniji forumaš Gogo1 se sav zajapurio, ustao, podbočio rukama, ljutit počeo vikat parole: “Lopovi!” i “Pada vlada!”, a Gogina supruga, “Homer” i ja smo samo čekali da onako od bijesa dobro prebije nekog… [cool] Zbog toga Gogo1 definitivno ima dovoljno kredita da piše neke poruke koje bi moderator skinuo ostalima. Ako ništa drugo, onda zbog umjetičkog dojma koji je bio za čistu 10-tku!!!

[thumbsup][thumbsup] za gogu injegovu ženu

New Report

Close