LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijepo nam se cijena stabilizirala na +,- 4500 [thumbsup]
Danas je većina dionica pozelenila što bi moglo nagovijestiti kraj ove korekcije, pa bi lako moguće, do kraja tjedna, mogli doći i na 5k

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Alo ekipo,

Ajde si otvorite na Ležerno temu Okupljanje Pločaša ili kajgod i tamo se dogovarajte. Imate i temu ribolov i kulinarski kutak pa tamo elaborirajte oko lignji, jegulja i inog.

Hvala!


Na Ležerno je otvorena tema” Okupljanje forumaša Luke Ploče ” pa molim kolege da tamo potvrde svoj dolazak
Također na toj temi se možemo prepucavati do mile volje i to bez cenzure i čekanja odobrenja moderatora(ako griješim molim moderatora da obriše ovaj dio)
Također molim moderatora da postove vezane za okupljanje prebaci na Ležerno- Okupljanje forumaša Luke Ploče

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Dobro jutro svima,
Iako sam mislio napisati predviđanja za današnje kretanje cijene LKPC , odustao sam od toga .
Naime ovih dana kada sam rekao da će cijena down ( što se i desilo ) skupio sam masu neistomišljenika što u krajnju ruku ne želim.
Stoga evo želim svima nama jedan ” zeleni” dan , naravno to nam u krajnju ruku ništa ne znaći kada smo kako bi većina na ovom forumu rekla dugoročno u ovoj dionici .
Samo zašto vas onda bole riječi down ( zar to nije prilika za dokup ) ako već tako silno vjeruju ???

[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Da ne bi ostalo samo na riječima, dajem svima vama primjer našeg kolege Barbosa, koji vjeruje u to da bi do kraja tjedna cijena LKPC “mogla ” do 5K.
A zašto bi mogla prijatelju? Zar zaboravljaš da je prije najave dok. bila na razinama 3k , a što se to u međuvremenu promijenilo da bi došlo do 5K ?
Prema mom skromnom mišljenu bila je korekcija , a LKPC ju nije ni osjetila zar ne ?

možda ipak ništa ne bude od ZIF-ova i prebacivanja preostalih dionica u državnom vlasništvu..pa tako i dionica Luke Ploče ???

http://www.poslovni.hr/68860.aspx

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Da ne bi ostalo samo na riječima, dajem svima vama primjer našeg kolege Barbosa, koji vjeruje u to da bi do kraja tjedna cijena LKPC “mogla ” do 5K. A zašto bi mogla prijatelju? Zar zaboravljaš da je prije najave dok. bila na razinama 3k , a što se to u međuvremenu promijenilo da bi došlo do 5K ? Prema mom skromnom mišljenu bila je korekcija , a LKPC ju nije ni osjetila zar ne ?

Dogodilo se to da je u međuvremenu protrgovano s 35.175 komada dionica, što čini 15,84% od ukupnog broja dionica, po prosječnoj cijeni 5.607,48kn odnosno ukupno 197.243.164,5kn.

Prema današnjoj cijeni smo u korekciji za 21,53% u odnosu na cijenu od 5.607,48kn

Toma, ok, dogodilo se , ali zašto to nam nisi rekao , jel možda radi neke kakti dokapitalizacije . Ne želim da me krivo shvatiš al reci mi molim te zašto nam onda kupnja nije bolja budući da smo prema tvojoj računici , uspoređujući prosiječnu cijenu kako navodiš , u odličnom položaju za dokupit .

Small Fish, ne znam iz kojeg razloga ti smetaju moji komentari, naime komentiram i pišem toliko često iz razloga što ne želim da se korisnici ovog foruma koriste sa dezinformacijama oko LKPC.

Vjerujem u mogućnosti LKPC , ali one sada trenutno nisu takve da bi mogli opravdati cijenu iznad 4K, bez obzira na naše želje .

pozdrav kolege

[thumbsup]


kupnja na LKPC da boli glava[lol]

imam par komada za koje mi puca tintilinić pa dođem tu i tam pročitat kaj se piše i ne mogu ne reagirat!

kolega vrijeme vam je da evoluirate s razine da pratite promete i stanje kupnje i prodaje!

a što se tiče cijene lkpc prije bilokakve najave dokapa je ath bio 4300

ath = all time high za slučaj da ne znate!


Toma, ok, dogodilo se , ali zašto to nam nisi rekao , jel možda radi neke kakti dokapitalizacije . Ne želim da me krivo shvatiš al reci mi molim te zašto nam onda kupnja nije bolja budući da smo prema tvojoj računici , uspoređujući prosiječnu cijenu kako navodiš , u odličnom položaju za dokupit . Small Fish, ne znam iz kojeg razloga ti smetaju moji komentari, naime komentiram i pišem toliko često iz razloga što ne želim da se korisnici ovog foruma koriste sa dezinformacijama oko LKPC. Vjerujem u mogućnosti LKPC , ali one sada trenutno nisu takve da bi mogli opravdati cijenu iznad 4K, bez obzira na naše želje . pozdrav kolege [thumbsup]

Moj post nije bio u smislu povoljne cijene za dokup niti nagovaranja, već da je cijena u korekciji što ne znači da ne može još dolje. Ali smatram da količina protrgovanih dionica bez obzira na sve što se dogodilo je značajna – ako izuzmeš državu skoro 41% free float-a.

Što sve ovo znači? Da je značajan broj investitora u ovoj dionici trenutno u minusu i da taj odnos (moment) svakako treba uzeti u obzir pačak i kod FA, naravno ne kao presudan.

Pesimista i optimista je bilo i biti će ih i dalje i ovo nije ni nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Imam dionice LKPC i svakako želim porast njihove vrijednosti, hoće li se to dogoditi i kad ostaje za vidjeti, ja ih ne prodajem.

Wunderkind ,
Brineš se ti , itekako se brineš, već sam ti u prošlom postu objasnio zašto

Small Fish, sad mi nisi baš najbolje jasan , umjesto da sipljete drvlje i kamenje na ekipu koja je euforično pisala svakakve gluposti a znamo kako je to sve na kraju ispalo, vi , odnosno većina piše protiv mojih postova koji trenutno bar realno govore poziciju LKPC .
A što je budućnost ???????????????????

Toma, Pesimista i optimista je bilo i biti će ih i dalje i ovo nije ni nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Imam dionice LKPC i svakako želim porast njihove vrijednosti, hoće li se to dogoditi i kad ostaje za vidjeti, ja ih ne prodajem

za ovaj komentar se u potpunosti slažem
pozdrav [thumbsup]


umjesto da sipljete drvlje i kamenje na ekipu koja je euforično pisala svakakve gluposti a znamo kako je to sve na kraju ispalo, vi , odnosno većina piše protiv mojih postova koji trenutno bar realno govore poziciju LKPC . A što je
budućnost ???????????????????

Kairos, lipi naš čovik, ne razumim zašto te muči rast i lipa budućnost ova dionice. Evo, dok čekaš naš susret u idući petak, poželi nešto lipo, budi bar na tren optimist.
Ako je većinski vlasnik sam u sukobu sa sobom, ne moramo se mi na ovom forumu karati.[smiley]
Odi na bevandu i izbaci frustracije iz sebe. Opusti se i nabavi si, evo, nešto ka’ šta je ovo, bit će ti lakše čekati skori rasplet:
[wink]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close