LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

reci nam gogo1 , koji su tvoji razlozi da ne obavjestimo ( realno ) ostale pratitelje foruma o stvarnosti.
Pogledaj moje postove pa ćeš vidjet da nisam lagao.
A sad , koji su razlozi – naravno nemoj mi sad o nečemu šta bi ti htio da bude

pa nije valjda da je 4399.99 KRAJ[cry][cry][cry]

Gogo1 , ok – to je tvoje mišljenje , al molim te navedi svoje razloge za sadašnju cijenu LKPC

Evo jedan novajlija na forumu i vl dionica Luke Ploče. Ušao sam po 4100 kn i čitajući sve moguće dostupne informacije nemam ideju šta dalje, da li prodat i uzet npr. ledo ili čuvat luku. Budućnost je očito ako ne bude nekih potresa obećavajuća, ali me izluđuju ovi s s prognozama sutra raste, pada. Na temelju čega dolaze do tih konstatacija. Nemam neke velike novce, ali molim nekoga tko iznosi takve prognoze da napiše bar neke osnove za svoje tvrdnje. Za i protiv ove dionice.

kairos10

Svaka cijena bilo koje dionice, pa tako i sadašnja cijena dionice Luke Ploče je uvijek realna zato što ju je tržište spremno po toj cijeni platiti.
Ne želim se više prepucavati s tobom..misli što hoćeš, napiši što hoćeš (ako ti vjeko to dozvoli)

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Pa nije valjda da sa vidovit 4399,99?????

jale dobrodošao , makar sumnjam da si baš ” novi ” na forumu, al dobro nema veze , potpuno se slažemo da je LKPC obečavajuća dionica ( inače ne bih imao istu ) al sa svojom pretpostavkom ( točnom ) nikog nisam imao namjeru uvrijedit ili nešto drugo.
Međutim krivo mi je da negativna ( nažalost ) predviđanja ljudi ne prihvačaju kao realna već koriste svaku priliku da ustvari cijelo vrijeme uzrokuju zabludu.
Pod negatina mislim prije svega na vrijednost dionice , koja trenutano takva i jest.
Pozdrav [thumbsup]


Pitam ja vas još nešto , a gdje nam je kolega Ravovski , on je pametan i njegove postove nitko ne opovrgava , govori o fundamentima i sl stvarima te se uvijek javi kad je nešto gotovo , kako bi se reklo general poslije bitke
Pozivam ga da on procijeni kretanje cijene , zar to u stvarnosti i nije bit ove igre

Hm, kakav post.

Idemo ovako, kairos10. Prva stvar kad ideš u neku investiciju, bilo poslovnu, burzovnu, itd., je da se upoznaš što je moguće bolje s onim u što ulažeš. Dao sam si truda da saznam što više o luci jer vjerujem da je cijelo vrijeme podcijenjena i da prave stvari tek dolaze.
Iako sam već napisao u par postova i ne želim se više ponavljati, velika je šteta da dokapitalizacija nije podržana jer bi svatko tko je bio unutra mogao na kraju ove godine uživati vjerojatno u najboljem burzovnom potezu svoje karijere. Država bi itekako debelo naplatila svoj udio, Luka Ploče bi se odmah počela razvijati punom parom i svima bi bilo super.

Pošto su nas potpuno PREVARILI oko donošenja te potrebne dokapitalizacije koja je btw prethodno prešutno dogovorena, država nam je sada napravila zastoj koji sve ovo nepotrebno produžuje i privremeno nas vraća jedan korak unazad. Bezveze su napravili cirkus iz ničega i rastjerali investitore koji ne žele biti nečije budale tako da su tu napravili najgoru promociju koju su mogli.
Biti će ovdje opet stampedo na kupnju kad stvari budu jasnije, al onda će i letvica za kupnju biti puno viša nego je danas. Tako da tko vjeruje u to što ima, jedino što mu treba je strpljenje.

A bit igre je upravo to, da znaš u što ulažeš prije nego svi drugi to prepoznaju i krenu ulagati.

pa se ti ravnaj po tehničkoj! [lol]

Da li je istina da LKPC nema potpisanu koncesiju vec godinu i pol?

-- Dejan

ravovski ,

zadivljen sam tvojim objašnjenjem , i naravno ulažem ispriku što sam tvoje ime spomenuo u navedenom kontekstu .
Nisam imao namjeru nikoga uvrijediti samo sam prozvao sve koji su na forumu pisali pozitivu za LKPC ovih dana da demantiraju moje navode , a budući da si uvijek imao izrazito pozitivno mišljenje o LKPC ( kojeg dijelimo ) tebe sam eto ni kriv ni dužan uhvatio na što bi se reklo ” na prvu ”

pozdrav , zdrav i veseo bio [thumbsup]


kairos10: “Pitam ja vas još nešto, … zar to u stvarnosti i nije bit ove igre”
A bit igre je upravo to, da znaš u što ulažeš prije nego svi drugi to prepoznaju i krenu ulagati.

A evo u što ulažemo:

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close