LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sanjaganja:

gogo1: ” blade: ” sad svi plaću i “zbrajaju minuse”[bye] ali čovjek mora jesti, hebemu miša ” a nema nikog da javno prizna koliko je “zbrojio minusa” [bye].. možda mu je i apetit splasnuo ili je na “prislinoj dijeti” ” prvo priznaj ti koliko si u plusu[huh]

u minusu sam nekih 25k


Ja sam uzeo dio za dokap i dio za raditi pa kada sve zbrojim možda 2k minusa na cj. 4500

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Pitam ja vas još nešto , a gdje nam je kolega Ravovski , on je pametan i njegove postove nitko ne opovrgava , govori o fundamentima i sl stvarima te se uvijek javi kad je nešto gotovo , kako bi se reklo general poslije bitke
Pozivam ga da on procijeni kretanje cijene , zar to u stvarnosti i nije bit ove igre


sanjaganja: ” gogo1: ” blade: ” sad svi plaću i “zbrajaju minuse”[bye] ali čovjek mora jesti, hebemu miša ” a nema nikog da javno prizna koliko je “zbrojio minusa” [bye].. možda mu je i apetit splasnuo ili je na “prislinoj dijeti” ” prvo priznaj ti koliko si u plusu[huh] ” u minusu sam nekih 25k

🙂 funny, imamo isti gubitak


ako netko hoće kladu: ja kažem da će vlada odustat kompletno od dokapitalizacije

Pa već je odustala……kaj nije ??????????

kairos10

lijepo ti je Barbosa napisao da si neozbiljan..svoje procjene oko kretanja cijene ipak zadrži za sebe..nikad ne znaš tko sve ovo čita i kako će reagirati na te tvoje “fantomske” ničim utemeljene procjene.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Barbosa, nemoj mi zamjerit, al ako nas bude 10 -tak zar bu ti bilo teško odvojit 20 tak kn meni za butelju – cijenu ne mogu predvidit nemam neku magičnu kuglu , al definitivno na razinama 3xxx do 3700


gogo1: ” sanjaganja: ” gogo1: ” blade: ” sad svi plaću i “zbrajaju minuse”[bye] ali čovjek mora jesti, hebemu miša ” a nema nikog da javno prizna koliko je “zbrojio minusa” [bye].. možda mu je i apetit splasnuo ili je na “prislinoj dijeti” ” prvo priznaj ti koliko si u plusu[huh] ” u minusu sam nekih 25k ” 🙂 funny, imamo isti gubitak

hahahha..a da podijelimo gubitak [wink]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

gogo1, Barbosa ispričavam se , ja znam da nisam muzika za vaše uši što se tiće LKPC , ali nemojte misliti da meni odgovara ova pjesma


traktor: ” ako netko hoće kladu: ja kažem da će vlada odustat kompletno od dokapitalizacije ” Pa već je odustala……kaj nije ??????????

[undecid] neznam, više niš ne čitam ni ne pratim a da ti praf velim nisam danas još ni pogledao cijene ….[bye][bye] , siguran sam da ono što ću vidjet , neće me baš nešto razveseliti,,[angry] [angry] [angry]
sam si zamisli da uz LKPC imam i tehniku i croatiu i ingru a svi jačaju u 3 pm[bye][bye]

da zaboravil sam na HT i VIRO a svi pucaju u nebo[undecid]


gogo1, Barbosa ispričavam se , ja znam da nisam muzika za vaše uši što se tiće LKPC , ali nemojte misliti da meni odgovara ova pjesma

onda malo smanji “doživljaj”

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

cijena dole zadnju minutu ???????

New Report

Close