LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ribice, zavisi kakv SPO. SPO može biti i da država ponudi svoje dionice, tada nema Skupštine. Ako se nude nove dionice – da, potrebna je Skupštinska odluka. Ali, država će 95% sigurno imati dovoljno na Skupštini da izglasa što go joj paše.

A šta ako prodaju svoje dionice u SPO? Hoće onda te pare koje sakupe pokloniti LKPC? Ne kužim…

Neće imati dovoljno pa da ga hebeš, treba se potruditi i napraviti da svi glasovi budu na skupštini, stupiti u kontakt sa radnicima i sindikatom, pa da vidiš veselja, ne mogu oni ništa izglasati bez 75%, a naravno svaki prijedlog za skupštinu će biti unaprijed objavljen na NN, jer se to mora i ništa nas neće iznenaditi…


Ribice, zavisi kakv SPO. SPO može biti i da država ponudi svoje dionice, tada nema Skupštine. Ako se nude nove dionice – da, potrebna je Skupštinska odluka. Ali, država će 95% sigurno imati dovoljno na Skupštini da izglasa što go joj paše.

Koji bi bio efekt da država proda svoje dionice …novac od prodaje bi išao državi, a ne Luci Ploče za razvoj i modernizaciju..onda je vjerojatnije da nema ništa od takvog modela nego država svoje dionice prodaje “strateškom partneru” po svom izboru, drugim riječima…privatizacija.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


” Koji bi bio efekt da država proda svoje dionice …novac od prodaje bi išao državi, a ne Luci Ploče za razvoj i modernizaciju..onda je vjerojatnije da nema ništa od takvog modela nego država svoje dionice prodaje “strateškom partneru” po svom izboru, drugim riječima…privatizacija.

U tom bi slučaju kupac bio obvezan za javnu ponudu?

Vidi ti igre danas i kako nam netko stvara paniku na samom otvaranju.

Kupnja je sada već na 4200+ tako da su pravi igrači opet hvatali u mutnom. Pitanje je samo koliko će ih se danas ulovit na udicu?
Prodaja ne da ispod 4439 tako da je velika razlika od granice blokade 4002 kn.

Drž’te čvrsto gaće i idemo dalje.. [proud]

Barbosa, šta kaže sjedišnjica “Kriznog stožera” kod Palače Pravde? hehe

pozdrav svima, znam da nije lako al držite se
PS moje su na SDA i nemičem ih još dugo kako stvari svoje

Upravo tako. Ja svoje ostavio da se “kisele”. Zaboravit ću na njih i za nekoliko godina (sa ili bez dokapa i političkih igara) mislim da ću se lijepo iznenaditi cijenom istih.

Dragi forumaši !!!!!!
Pa niste valjda i vi svi ovce koje vjerujete svakoj napisanoj rečenici ovdje na forumu????
Mislim da kolega Kairos nema nikakvu lošu namjeru u svemu ovome i možda nas ima tek par ovdje šta
stvarno vjerujemo u Luku i nebi je dali ni pod koju cijenu!!!
Držite dobro gaće jel nas čekaju još mjeseci neodlučnosti o budućnosti naše drage nam Luke.
[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]


sad svi plaću i “zbrajaju minuse”[bye] ali čovjek mora jesti, hebemu miša

a nema nikog da javno prizna koliko je “zbrojio minusa” [bye]..
možda mu je i apetit splasnuo ili je na “prislinoj dijeti”

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


blade: ” sad svi plaću i “zbrajaju minuse”[bye] ali čovjek mora jesti, hebemu miša ” a nema nikog da javno prizna koliko je “zbrojio minusa” [bye].. možda mu je i apetit splasnuo ili je na “prislinoj dijeti”

prvo priznaj ti koliko si u plusu[huh]


gogo1: ” blade: ” sad svi plaću i “zbrajaju minuse”[bye] ali čovjek mora jesti, hebemu miša ” a nema nikog da javno prizna koliko je “zbrojio minusa” [bye].. možda mu je i apetit splasnuo ili je na “prislinoj dijeti” ” prvo priznaj ti koliko si u plusu[huh]

u minusu sam nekih 25k

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

kolege , žao mi je ako sam slučajno krivo shvaćen. Svi bi mi htjeli da je LKPC 10 K , ali stvarnost je trenutno drugačija i stoga nemojmo se pozivati na znanje,fundamente ili očekivanja i nemojmo optuživati jedni druge ako netko procijeni ( sa velikom točnošću ) smijer kretanja cijene već i prije samog otvaranja trgovanja.
I zato pozivam sve one koji procijene bolje , točnije da me linčuju
Do kraja tjedna Down


sanjaganja: ” gogo1: ” blade: ” sad svi plaću i “zbrajaju minuse”[bye] ali čovjek mora jesti, hebemu miša ” a nema nikog da javno prizna koliko je “zbrojio minusa” [bye].. možda mu je i apetit splasnuo ili je na “prislinoj dijeti” ” prvo priznaj ti koliko si u plusu[huh]
” u minusu sam nekih 25k

A tko nije u minusu????
S ovog foruma ima puno onih koji nisu u minusu!!!!
[rolleyes][rolleyes][rolleyes]

New Report

Close