LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

stock
sve ok.
Što ti kažeš na ovo “rusku varijantu” kao potencijalnog strateškog partnera??

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


kairos10: ” sanjaganja: ” iskreno stvarno me zanima sutrašnji početak trgovanja sa Lukom i kako će se kretati cijena ??? E pa vidiš prijatelju : i ja i ti znamo da će drastično down ” Traktore : pogledaj kaj sam danas napisao , mogel si zaradit za otić u mexico ,[thumbsup]

[thumbsup]

apeliram na HomeraS da “skine” Polančeca i vrati raniju orignalnu sliku zbog bolje prepoznatljivosti i simpatičnosti [thumbsup]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


kairos10: ” sanjaganja: ” iskreno stvarno me zanima sutrašnji početak trgovanja sa Lukom i kako će se kretati cijena ??? E pa vidiš prijatelju : i ja i ti znamo da će drastično down ” Traktore : pogledaj kaj sam danas napisao , mogel si zaradit za otić u mexico ,[thumbsup]

vjeruj da je bolja klopa u zg u [thumbsup]
a kaj se tice zarade…. zapravo mi se cini da svi cvilimo zbog ” izgubljene dobiti” na koju smo racunali..[lol] [lol] [lol] al imao netko drugu računicu….,
onak pošteno bilo je i vrijeme da me nekaj malo prasne po glavi, predobro je išlo[thumbsup] mogel sam se navući , a sad laganini trežnjenje….[wink]

Ma ne kažem ništa.
Svaka priča, ma koliko god dobre vode pila, na ovoj cjenovnoj razini i pored ovakve nevjerodostojnosti mene će teško uvjeriti.
Ima i drugih dionica sa divnom perspektivom, niskom razinom cijene u odnosu na fundamente, lijepom pričom, a za koje još uvjek malo tko mari i po forumima pali.
E takva su ulaganja story of my life!


Ma ne kažem ništa. Svaka priča, ma koliko god dobre vode pila, na ovoj cjenovnoj razini i pored ovakve nevjerodostojnosti mene će teško uvjeriti. Ima i drugih dionica sa divnom perspektivom, niskom razinom cijene u odnosu na fundamente, lijepom pričom, a za koje još uvjek malo tko mari i po forumima pali. E takva su ulaganja story of my life!

aj kod lkpc ima i nekog ” razloga ” za ovakvo sadasnje ponasanje vrijednosti al baci oko na ostale …. napr tehnika, ingra , pa na brodare i sl jebote svi su 25% dole ,….. jos je lkpc super[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


Vjeko dopusti da objasnim Jomiii dakle : dalekovod = Dinamo Aluminij = vrhunski igrač ( Rober Kovač ) LKPC = Mamić [thumbsup] p.s. garancija je bitna

Ljudi moji jel tko kuži kaj sam htio reći[undecid]

kairos10:

Vjeko dopusti da objasnim Jomiii dakle : dalekovod = Dinamo Aluminij = vrhunski igrač ( Rober Kovač ) LKPC = Mamić [thumbsup] p.s. garancija je bitna

Ljudi moji jel tko kuži kaj sam htio reći[undecid]

Hmmm…. hoćeš da ti lažem ili hoćeš iskreno? [smiley]

Ludikonju , znaš na koje vrijeme sam u LKPC

Do mirovine[thumbsup]

dobitnik dana -9,4% luka ploče [bye]

kairos, svaka čast [thumbsup]

Samo, nadam se iz uvjerenja, a ne zato što ćeš tek onda s njom na +0% [lol]
Šalim se, i meni je teško. Ali ja se ne dam – moje pločice ostaju na slobodnoj poziciji u SDA (PBZ investor [rolleyes]) do daljnjeg! A mlad jesam, pa valjda ću dočekat svojih pet minuta. BWAHAHAHA (zli Gargamel smijeh) [smiley]

Kad se stanje jednog dana stabilizira eto me ponovo u lkpc,doduše ni sada nisam baš skroz loše prošao jer mi je prosječan ulaz bio 3450 ,a izlaz 4890.

Baš me zanima način nakoji će lkpc do nužnih novaca za projekte?
Ipak dokapitalizacija,Rusi,krediti ….?
Nisam bio kući ovih dana,jel bilo kakvih burnih komentara odluke skupštine u medijima?

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

New Report

Close