LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

stock..
po meni..pitanje svih pitanja je što država dalje namjerava s Lukom Ploče ?? Dokap bi bio ok iz više poznatih razloga kao i konačnog početka neophodnih ulaganja u opremu i proširenje kapaciteta (zar nije sramota da su zadnja ulaganja države u Luku Ploče od prije 40 godina za vrijeme druga Tita?? Kada će već Hrvatska početi ulagati,a ne se poigravati s LP??? ) kako bi LP postala modernija i konkurentnija.
Samo neka odluče nešto i nađu način kako će LP osigurati potrebna sredstva za razvoj jer je vrijeme u svemu ovome presudan faktor.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Vjeko dopusti da objasnim Jomiii

dakle : dalekovod = Dinamo
Aluminij = vrhunski igrač ( Rober Kovač )
LKPC = Mamić

[thumbsup]

p.s. garancija je bitna


dragi svi . da čitate moje postove lijepo bi zaradili ( mislim na daytradere ) kad DKLV dođe na 2K , LKPC bi trebala biti između 8 K i 10 K, ako ne bude tako vodim vas sve koji su drukali ,bilo na up bilo na down , na ručak ( mjesto birate sami ) [thumbsup]

moze , mexicana cantina ? dobro?? jeftino bus prosel[thumbsup]


Ja bih volio da svi oni koji danas nakon jedne odgode i jednog neizglasavanja dokap, još uvjek drukaju za kupnju ove dionice na ovim razinama zbog tobože velike perspektive odgovore na sljedeće: Di ste bili pred ravno 2 godine kad ste dionicu LKPC mogli u neograničenim količinama kupovati do cijene od 1.500 kuna, s tim da je razina poslovanja LKPC promjenjena od tada do danas za cca 15%???? a) onda nisam bio aktivan na tržištu kapitala b) onda sam mislio da LKPC ne postoje jer se trebala zvati luka Kardeljevo c) onda nisam imao love, a danas imam ušteđenih bar 1.000€ d) mislio sam da je skupa na tim razinama

Pa nije ni Ingra udeseterostrucila prihode da bi opravdala rast sa 5000 na 60000.

Moram priznati da me jako zanima o kakvim to drugim oblicima financiranja priča Polančec. Dakle, situacija je slijedeća: LKPC MORA uložiti nešto love (manji dio), veći dio daje Lučka uprava kroz kredu Svjetske banke.

E sad – vlastite love nemaju dovoljno, kredit toliki neće uzeti jer banke nemaju šta staviti pod hipoteku, a 50-ak milja eura odobriti samo na temelju business plana – nema šanse. Tržište korporativnih obveznica nam je u komi, pa i to sigurno otpada. Država NE SMIJE dati jamstvo za kredite…Šta ostaje? Neki oblik javno-privatnog partnersta gdje će se naći neki podoban privatni partner????


Moram priznati da me jako zanima o kakvim to drugim oblicima financiranja priča Polančec. Dakle, situacija je slijedeća: LKPC MORA uložiti nešto love (manji dio), veći dio daje Lučka uprava kroz kredu Svjetske banke. E sad – vlastite love nemaju dovoljno, kredit toliki neće uzeti jer banke nemaju šta staviti pod hipoteku, a 50-ak milja eura odobriti samo na temelju business plana – nema šanse. Tržište korporativnih obveznica nam je u komi, pa i to sigurno otpada. Država NE SMIJE dati jamstvo za kredite…Šta ostaje? Neki oblik javno-privatnog partnersta gdje će se naći neki podoban privatni partner????

tako se i meni čini da si na dobrom tragu…..[cry]

danas ako zavrsi na 4K + bit ce gooood[bye]


Moram priznati da me jako zanima o kakvim to drugim oblicima financiranja priča Polančec. Dakle, situacija je slijedeća: LKPC MORA uložiti nešto love (manji dio), veći dio daje Lučka uprava kroz kredu Svjetske banke. E sad – vlastite love nemaju dovoljno, kredit toliki neće uzeti jer banke nemaju šta staviti pod hipoteku, a 50-ak milja eura odobriti samo na temelju business plana – nema šanse. Tržište korporativnih obveznica nam je u komi, pa i to sigurno otpada. Država NE SMIJE dati jamstvo za kredite…Šta ostaje? Neki oblik javno-privatnog partnersta gdje će se naći neki podoban privatni partner????

Ostaju Rusi, kolega. Zaigrana je opaka igra, poruka prema EU, ne primite li nas brzo… evo Rusa u Pločama.
Putin je dao Sanaderu dobre karte.
Vidite sto su Rusi rekli Bugarima : “Vi ste u EU ? Pa šta onda ?

[color=black][/color]


sanjaganja: ” iskreno stvarno me zanima sutrašnji početak trgovanja sa Lukom i kako će se kretati cijena ??? E pa vidiš prijatelju : i ja i ti znamo da će drastično down

Traktore : pogledaj kaj sam danas napisao , mogel si zaradit za otić u mexico ,[thumbsup]

Pa naravno gogi, da je pitanje svih pitanja kako država misli rješiti LKPC. To i ja tvrdim.
Samo pred dvije godine velika većina ulagača se kladila iz dubokog uvjerenja da će to ići po Pavlovićevom modelu i zato je cijena rasla.
Nakon prvog otkaza skupštine opklade su se svele na otprilike 50:50, zato je i bila velika fluktuacija cijene.
Danas više nitko živ nije siguran, pa čak ni trenutni dioničari, što će se i po kojem modelu provući.
Jedino je preostalo bacati nade po forumima.
Dakle kad je bilo vrijeme dobrih opklada od nikog ni glasa, a danas kad nitko ništa ne zna, po nekoliko se stranica na dan štanca.
Moj je apel, donesite odliku što uraditi s dionicama. Kakvu god odluku donnesli možete samo ili pogoditi ili fulati.
A kad budemo nešto više znali, onda navali.

Šta piše u današnjem članku u Poslovnom vezano za luku Ploče

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson

Da ne bi neki novaci mislili da samo bacam kveke, preporučujem da kliknete na prvu stranicu ove teme i pogledate koje je to bilo vrijeme.
Moji su postovi bile 90% stranice, kao i danas na nekim drugim temama.
[cry]

O tome ja tebi gogi pričam.

New Report

Close