LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto se jednostavno ne prijaviti u postojeću Udrugu malih dioničara?

Nisam niti znao da Udruga postoji. Nemaju sva dionička društva udruge malih dioničara.

ovdje je po meni sasvim logično da će doći do odlaska određenog broja dioničara zbog svih ovih igrarija na ovoj dionici. Stoga je posve očekivano da pada cijena

Čini mi se kako je ipak sad dobra taktika pol-pola. Pola prodati, a s drugom polovicom čekati. Ovo može u oba smjera.


Evo da i ja sa drugim kolegama podiejlim svoje mišljenje… Osobno sam izuzetno razočaran raspletom koji se je u petak odigrao. Smatram da su mali dioničari i radnici izigrani od strane istih onih koji su se prije nekoliko tjedana kunuli i govorili da je dokapitalizacija gotova stvar i da će je biti, da bi nakon samo nekoliko tjedana ti isti očito iz xy razloga promjenili priču i očito su po nihovim naputcima opunomočenici glasovali protiv. Eh šta je politika… Već sam imao neugodnih iskustava sa Đurom, i još se sječam Otvorenog i Polančeca koji je u cijeloj emisiji odbijao svaku pomisao da bi dionice mogli dobiti radnici, da bi se nakon par tjedana taj scenario obistinio, a Polančec niti kriv niti dužan što je obmanjivao javnost… Smatram da je ispred Luke Ploče lijepa perspektiva i da je bilo racionialno uči u dionicu iščekujući izglasavanje dokapitalizacije, jer je ipak omjer mogućeg gubitka i dobiti po meni bio sasvim prihvatljiv. I da je dokapitalizacija izglasana, kao i sada kad nije, planirao sam u dionici ostati neki duži rok, i samo mi je žao da nisam ušao po nižim cijenama (mislim da i mnoge druge muči ova misao), međutim planiram dokupiti još nešto po nižim cijenama, kada budem u mogučnosti… Očekujem da će do dokapitalizacije doći kada po mišljenju vladajuće garniture za to bude pogodan čas. U svakom slučaju država mora smanjiti svoj udio, a Luki Ploče treba kapital za realizaciju projekata, koji će najlakše prikupiti dokapitalizacijom… Iznenadio me izuzetno slab interes medija za ovu tematiku. Očekivao sam da će u petak biti govora o Luki Ploče u dnevniku, međutim ništa, kao niti u tiskanim medijima zadnjih dana…[undecid] Danas je netko na otvaranju počistio 80ak komada u prvoj sekundi trgovanja… Trentuno je prva kupnja na 4.500, a prodaja na 4.800… tko će prvi popustiti? Oni koji su mislili su uglavnom prodali u petak, i za sada se prodaja čvrsto drži i ne lupa po kupnji…

???? kako te iznenadio slab interes u javnosti?

postavi stvari na drugu stranu: čiji su mediji u hrvata ( od elektronskih do tiskanih…..) tko je zasrao stvar?
i komu nije u interesu da se diže velika ” graja”?

eto sve smo si rastumačili[bye]

a o samoj dokapitalizaciji? hm , nekako sam uvjeren da se iza brda nešto veliko valja ….. , sva priča oko rusa, bosanaca, svetske banke ,…. nekako je sve to pretiho…..

evo vam jedna vijest vezana za lkpc http://www.glasdalmacije.com/?show=0&article=7254

Ja bih volio da svi oni koji danas nakon jedne odgode i jednog neizglasavanja dokap, još uvjek drukaju za kupnju ove dionice na ovim razinama zbog tobože velike perspektive odgovore na sljedeće:

Di ste bili pred ravno 2 godine kad ste dionicu LKPC mogli u neograničenim količinama kupovati do cijene od 1.500 kuna, s tim da je razina poslovanja LKPC promjenjena od tada do danas za cca 15%????

a) onda nisam bio aktivan na tržištu kapitala
b) onda sam mislio da LKPC ne postoje jer se trebala zvati luka Kardeljevo
c) onda nisam imao love, a danas imam ušteđenih bar 1.000€
d) mislio sam da je skupa na tim razinama


Ja bih volio da svi oni koji danas nakon jedne odgode i jednog neizglasavanja dokap, još uvjek drukaju za kupnju ove dionice na ovim razinama zbog tobože velike perspektive odgovore na sljedeće: Di ste bili pred ravno 2 godine kad ste dionicu LKPC mogli u neograničenim količinama kupovati do cijene od 1.500 kuna, s tim da je razina poslovanja LKPC promjenjena od tada do danas za cca 15%???? a) onda nisam bio aktivan na tržištu kapitala b) onda sam mislio da LKPC ne postoje jer se trebala zvati luka Kardeljevo c) onda nisam imao love, a danas imam ušteđenih bar 1.000€ d) mislio sam da je skupa na tim razinama

jbg:

moj odgovor je a)

stock

čemu nervoza??? Nisu svi rođeni dioničari kao ti..možeš biti miran…jeftino si kupio..ako ne želiš biti više dioničar Luke Ploče lako možeš izaći s pristojnom zaradom..(a da …mogla je biti puno veća da si izašao na vrijeme=
znam…ti si bio najglasniji i najsigurniji da će dokapitalizacija biti izglasana..uz naglasak da DRŽAVA 100% NEĆE SUDJELOVATI U DOKAPU – jer ju to ne zanima..
Eto, ako nisi dobro procijenio valjda to ne znači da ne možeš živjeti s tom svojom odlukom ??

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

dragi svi .
da čitate moje postove lijepo bi zaradili ( mislim na daytradere )

kad DKLV dođe na 2K , LKPC bi trebala biti između 8 K i 10 K, ako ne bude tako vodim vas sve koji su drukali ,bilo na up bilo na down , na ručak ( mjesto birate sami )

[thumbsup]

Tako je gogo, to su bile moje rječi prije prve odgode Skupštine!!!
Danas govorim iz drukčije perspektive, i moje, i LKPC što se uvjeta dokap. tiče.
Naravno moja i tvoja polazna točka ulaska u LKPC nisu iste, pa su razumljivi i tadašnji i današnji textovi, i tvoji i moji.


stock čemu nervoza??? Nisu svi rođeni dioničari kao ti..možeš biti miran…jeftino si kupio..ako ne želiš biti više dioničar Luke Ploče lako možeš izaći s pristojnom zaradom..(a da …mogla je biti puno veća da si izašao na vrijeme= znam…ti si bio najglasniji i najsigurniji da će dokapitalizacija biti izglasana..uz naglasak da DRŽAVA 100% NEĆE SUDJELOVATI U DOKAPU – jer ju to ne zanima.. Eto, ako nisi dobro procijenio valjda to ne znači da ne možeš živjeti s tom svojom odlukom ??


dragi svi . da čitate moje postove lijepo bi zaradili ( mislim na daytradere ) kad DKLV dođe na 2K , LKPC bi trebala biti između 8 K i 10 K, ako ne bude tako vodim vas sve koji su drukali ,bilo na up bilo na down , na ručak ( mjesto birate sami ) [thumbsup]

zasto dalekovod uporedjujes

New Report

Close