LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


. Amater3 – navedeni scenarij može biti povezan s Lukom Ploče, međutim ne bi se smjelo ovako jeftino trgovati našom lukom uvijek zbog nečijih tuđih interesa.

a zar bi to bilo prvi puta, ili možda jedini ???

poslije bitke svi su vojnici generali

Pa zar to nije skrbnicki racun? Nema to nikakve direktne veze sa PBZ-om , nego se netko krije iza tog racuna. Ostali su se podebljavali sto znaci da su kupovali dionice po najvisoj cijeni i nisu znali da nece biti dokapa.

____________________________
“Stvarnost je iluzija uzrokovana nedostatkom alkohola.”

Tramvajac , gdje si sad prijatelju , vidiš da je ipak naš Sanader odlučivao

p.s. nisam ni prodavao ni kupavao , makar sam kao što sam već napisao bio uvjeren da dok. neće biti a sve iz razloga priče Aluminij – Dalekovod

Pa naravno da je skrbnički, naravno teško je dokazati moje tvrdnje, također tko stoji iza skrbničkog vjerojatno nikada nećemo saznati, međutim taj je po svemu sudeći znao što će se desiti. E sad nisam ni mislio na banku pbz kao instituciju nego na to da mnogo ljudi iz vlasti ima račune u pbz kao i firme povezane s njima. Ponavljam ne mora značiti da je istina što kažem ali je prilično indikativno.

Htio bi pozvati mog uvaženog kolegu SANJAGANJA na ovaj forum budući da znam da ga trenutno čita , a odličan je poznavatelj prilika vezanih oko LKPC [thumbsup]

Sutra na naslovnoj Poslovnog “Što će država dalje s Lukom Ploče?”[undecid]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Sutra na naslovnoj Poslovnog “Što će država dalje s Lukom Ploče?”[undecid]

Baš me zanima što će biti pametno rečeno od strane tih naših “prodanih duša” ,što će opet obećati. Imaju li srama se uopće pojaviti u javnosti i pred ljudima. [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

lavgar: Sutra na naslovnoj Poslovnog “Što će država dalje s Lukom Ploče?”

Nek je prodaju Rusima pa ćemo ući u EU slijedeće godine a ne 200x i neke..[lol] [lol] [lol]

Pozdrav kolega Kairos10 !!!
Kako se do sada nisam uključivao u ovaj forum ili to ne znači da ga nisam redovito pratio, evo i mojih par komentara na cijelu situaciju !
U Luku Ploče ušao sam na dulji rok pod pretpostavkom da će se situacija oko dokapitalizacije razvijati u pozitivnom smjeru ali u protekla četiri mjeseca mogu reći da sam doživio razna iskustva oko stanja na Hrvatskom tržištu kapitala !!!!
Kako je 2007 godina bila presudna izlaskom HT-a na burzu pojavilo se previše špekulanata koji na ovaj ili onaj način utječu na cijenu dionica!!!
A sada nekoliko riječi o Luci Ploče………Moje mišljenje je da je Luka Ploče vrlo perspektivna firma sa vrlo dobrim fundamentima i vrlo svijetlom budućnosti kako do sada tako i u budućnosti.
Kako je i prije spominjano da je u najvećoj krizi tj. za vrije domovinskog rata jedino Luka Ploče radila sa profitom i da plaće u luci nisu kasnile ni jednog dana i ja sam odlučio dio svog kapitala investirati u Lukicu
[smiley]
Kako sam i rekao da ima previše Špekulanata koji nas zavaravaju sa svojim pričama……samo pogledajte sve komentare od samog početka foruma i sve će vam biti jasno!!!!
Naši veliki kolege Ravovski,Gogo i ostala ekipa još ni jednom nisu napisali niti jednu lošu stranu Luke a i o takvim bi se stvarima dalo itekako raspravljati……iskreno stvarno me zanima sutrašnji početak trgovanja sa Lukom i kako će se kretati cijena ???

[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][embarass]

Sorry kolege, ovo je ispravno stanje:

TOP 10 investitora u petak 25.1.2008. izgleda ovako:
(usporedba je sa stanjem od prije tjedan dana, tj. 18.1.2008.)

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 dionica 44,37% Osnovni račun
2. HZMO 37.493 dionica 16,84% Zast. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.530 dionica 4,73% [color=blue]+39[/color]
4. PBZ D.D. 8.160 dionica 3,67%
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 3.070 dionica 1,38%
6. HPB D.D. 2.900 dionica 1,30% [color=blue]+162[/color]
7. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 1.626 dionica 0,73% [color=blue]-119[/color]
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 1.522 dionice 0,68%
9. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 1.359 dionica 0,61% [color=blue]+30[/color]
10. HYPO ALPE-ADRIA./SLAVONSKI ZATVORENI INVEST. FOND D.D. 1.001 0,45%
Ukupno: 74,77%

I dalje stoji da se točno stanje od 31.12.2008. može izračunati iz mog posta od 18.1.2008. na strani 242 ovog Foruma.

Naime, 3. i 10. nisu ni prodavali ni kupovali, a ja nisam izbrisao promjene u plavom od prije tjedan dana (zaboravio jer mi tada počela tekma na tv, sorry još jednom…).
[cry]
[

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Pa evo kolege ako mogu predložiti, da otvorimo temu i loše strane luke, to mislim prije svega zbog nas dugoročnih investitora u luku (špekulante bolje da odmah maknemo, čim prije izađu to bolje).
Naime do sada se na ovoj temi jako kritiziralo kritično mišljenje o luci i ljudima koji vode luku, međutim kako vidimo trebali bi se pomiriti svi s činjenicom da su bili u pravu i ako kojim slučajem država nije kriva za ovaj šlamperaj, onda su svakako krivi ljudi koji vode luku i koji nisu pripremili sve što je bilo potrebno da se potvrdi ono što je i bilo na dnevnom redu skupštine.
Dakle pozivam sve da ubuduće dozvole svima da kažu svoja saznanja i mišljenja o luci ma kakva bila, a nadam se da nas je većina toliko pametna da će prepoznati navlakačke i neargumentirane postove.


iskreno stvarno me zanima sutrašnji početak trgovanja sa Lukom i kako će se kretati cijena ??? [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][embarass]

ja ocekujem nastavak trenda od petka popodne nakon objave priopćenja sa skupštine, a to je male transakcije po bidu i velike po asku…drugim rijecima naivci ce sada prodavati dok pametni (bolje receno dobro informirani) kupuju…kod lkpc najpametnijim su se pokazali oni koji su samo pratili transakcije i radili ono sto rade veliki igrači…moj savjet je hold (najracionalnije i najopreznije), buy (ako si spreman prihvatiti veci rizik ili ako si “dobro informiran”) ***obrisano***

New Report

Close