LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bas me zanima hoce li se sad dici taj i takav hrvatski puk u prosvjede
i ja sam ocito navucen u ovaj ruski rulet
zalosno al istinito [shocked]

Ušao sam u LKPC na 6.000 radi dokapitalizacije i špekulacije,da zaradim bez muke i to je rizik ovog posla,jer
sam vjerovao onima koji ne donose konačnu odluku,svjestan rizika.Pa to je i bio kladioničarski posao.Moji
favoriti su izgubili i ja sam izgubio,ali odluka je bila moja.Listić sam ispisao sam i izgubio.I spušio…..Idemo dalje.

pozdrav HomerS….
lijepo smo se danas družili..a za one koji nisu imali tu priliku ili dragocjeno iskustvo biti dioničar, a ne doći na tako važnu skupštinu da stvarno osjete u što to konkretno ulažu …vidjeti ljude koji tamo rade..čuti njihove stavove, općenito “doživjeti” taj prostor i okruženje mogu samo reći da je veliki hendikep.
Ne,.iako se dotični gospodin javio…nije imao nikakvih novih vijesti.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


gogo1: ” Pozdrav svima razočaranim dioničarima ovom odlukom HFP… ne mogu vam opisati bijes,razočaranost i ogorčenost zaposlenih ljudi-malih dioničara i kapetana Pavlovića ovom odlukom. Nezadovoljstvo u zraku se moglo rezati nožem. Nakon svih obećanja na kojima je HDZ gradio svoju kampanju među tim ljudima i u tom kraju..mnogi su ga danas prokleli.. ” Zasto je onda sav menađmet prije prve dokapitalizaciej prodao svoje dionice……. nisu znali …..hahhahahah Sad ce kupovati jeftino pa ce proglasiti kad im odgovara….meni ne odgovra nikako ….. izasao …. Ja sad zaboravlajm ovu dionicu a. vjerujte mi i mnogi …. kome bolje ….. neki popušili nista , neki dosta ,a sto je najgore neki popusili radna mjesta ….. neki izbore ….. pa sad … neki digli veliku lovu …. pa sad vi pogađajte …. ko je ko …

ako si znao zašto si onda kupio dionice???
ako znaš da je uprava prodala svoje dionice..navedi konkretna imena, točan datum i količine da bi bilo vjerodostojno.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

E pa kolega Lopina, baš mi je drago što vas čitam ponovno.Ne pišem baš često na forumu – više sam pasivni učesnik (jednostavno sam non-stop u pokretu i ne stignem)! Ali to što smo izgubili novce, još sam uvijek vlasnik i nadam se da će biti nešto jednog dana, sami smo si krivi!Ovo mi je druga neuspjela dokapitalizacija (ATLN-R-A) i trebao sam poslušati sebe i ne ulaziti (prvi puta je tako i bilo), ali gramzivost je jača.Sada se treba smiriti i sačekati da dostignemo plus a onda…??? tko zna!!??Pozdrav!
[proud]

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)


ton: ” ja moram priznati da sam prodao prije dva dana po 4100. Izgubio sam dosta ali ovo smatram jednom jako skupom lekcijom. Da bi bilo još žalosnije 30 komada sam kupio po 6xxx što je gubitak po dionici oko 2000 kn. Ne kukam,ne plačem,nego učim na vlastitim pogreškama. Bilo bi prekrasno da je došlo do dokapa,ali nije.Ulazim ponovno,čim prije u ovu dionicu ” Ma ti si luuuud!!!!!!!!!!!! Čemu prodavati sa takvim gubitkom???? Ajme….da sam ja učinio to šta i ti, mislim da bih sada bio minimalno na praxitenima….Ja sam isto kupio po 6000kn, alim čekam bolja vremena za prodaju, jer dokle ne prodaješ NIŠTA NE GUBIŠ… [bye][bye]

A čuj,bio sam pohlepan i očekivao sam da će doći do pada do cca 2500-3000 kn(još sam bio sretan jer sam uspio prodati po 4xxx kn). U dokap sam bio uvjeren i očekivao dodatne dionice. Za svoju pohlepu snosim sam odgovornost i nikoga ne prozivam,ni vladu,ni HFP….NIKOGA. Čim se cijena malo stabilizira,ponovno ulazim u LKPC jer stvarno vjerujem u njezin potencijal. Dokap bi mi bio samo dodatna zarada.


ton: ” ja moram priznati da sam prodao prije dva dana po 4100. Izgubio sam dosta ali ovo smatram jednom jako skupom lekcijom. Da bi bilo još žalosnije 30 komada sam kupio po 6xxx što je gubitak po dionici oko 2000 kn. Ne kukam,ne plačem,nego učim na vlastitim pogreškama. Bilo bi prekrasno da je došlo do dokapa,ali nije.Ulazim ponovno,čim prije u ovu dionicu Ma što ti bi??? U čemu je fora? Jesi li barem uložio u nešto s ćim ćeš pokriti gubitak ili ti je trebala lova za izvesti komada na ručak? [undecid]

Ma ni prvi ni zadnji put da se malo i izgubi.U kešu sam i čekam stabilniju situaciju da se ponovno vratim. A u LKPC se definitivno vraćam.
BTW,s 30 dionica lkpc bi komad lijepo mogao večerati….[smiley][smiley].

Bok kolege. Kako je najavila moja bolja polovica(ravovskica), evo i mene konačno nazad u Zagrebu, iako malo kasnim od dogovorenog termina. Nešto mi se odužilo putovanje + zatvorili Maslenicu zbog bure pa eto.

Uglavnom, po ovom danas ispada da je Santa Barbara prava dječja igra za rošade koje rade mozgovi u našoj državi. Nema logike, podržavanje današnje odluke bi svima donijelo puno dobroga i jedan veliki zamah za daljnja ulaganja, i nema nijedne štetne posljedice po bilo koga. Zašto odluka nije donesena, tko je to odlučio i za čije interese to bi volio znati? Ovako ne preostaje reći ništa drugo nego: suludo, sramotno i neracionalno.

Sutra ću podijeliti neke dojmove sa skupštine, a molim da nam netko od kolega provjeri slijedeće da možemo vidjeti kako su se točno odvijale stvari za:
1. Prošle dokapitalizacije firmi u kojima je u pozivu za skupštinu najavljena dokapitalizacija.
Da li se uopće ikad dogodilo da dokapitalizacija nije prošla? I ako nije, da nam se da ime firme i datum kad se to dogodilo, razlog isto?
2. Nek nam neko napravi početno stanje TOP 10 vlasnika u SDA: A) na dan prije prve najave prijedloga dokapitalizacije(mislim da je bio 9.mj.), B) na par dana prije informacije o odgodi skupštine i točno na dan objave odgode i C) stanje recimo svaka 2-3 dana računajući od 01.01.2008.
Mislim da će nam ovo dati jako dobar uvid u to tko je ovdje mešetario i da li možemo uočiti neku nepravilnost koja se uredno ponavlja pri svakom toboganu.

Pozdrav i laku noć do sutra.

Bravo ALT333, ti si moj idol, poslušao sam te i ja sam iskoristio priliku i kupio jeftino kada su ove “drhtave ručice” prodavale… A prodao kada su iste te drhtave ručice kupovale….
Momci i cure, uopće mi vas nije žao, a pričalo se dole po Pločama u Ćihe i Orlanda kako dionica vrijedi 15-16k…
Da da kako da ne možda u zoon politikonu, ali u Hrvatskoj ne, jeli itko od vas pogledao koliko uopće brodova ima u Luci, e da bam ja kažem trenutno samo jedan koji će se skoro prevrnuti, ali stvarno… Izgleda da je 2. časnik krivo složio teret…

Kako nepromišljeno…

Ravovski: Sutra ću podijeliti neke dojmove sa skupštine, a molim da nam netko od kolega provjeri slijedeće da možemo vidjeti kako su se točno odvijale stvari za:
1. Prošle dokapitalizacije firmi u kojima je u pozivu za skupštinu najavljena dokapitalizacija.
Da li se uopće ikad dogodilo da dokapitalizacija nije prošla? I ako nije, da nam se da ime firme i datum kad se to dogodilo, razlog isto?
2. Nek nam neko napravi početno stanje TOP 10 vlasnika u SDA: A) na dan prije prve najave prijedloga dokapitalizacije(mislim da je bio 9.mj.), B) na par dana prije informacije o odgodi skupštine i točno na dan objave odgode i C) stanje recimo svaka 2-3 dana računajući od 01.01.2008.
Mislim da će nam ovo dati jako dobar uvid u to tko je ovdje mešetario i da li možemo uočiti neku nepravilnost koja se uredno ponavlja pri svakom toboganu.

Za ovo neka se brinu institucije u državi koje plaćam kao porezni obveznik. [angry]

heroj ulice je u pravu,već 3 dana nema nikoga u luci i niko ništa ne radi,osim nakošenog broda,koji umalo nije potonio.ne naslađujem se,i iskreno mi je žao što ste izgubili,kratkoročno novac,nisam ja takav lik,ja vam samo želim pomoći,ako je to moguće.sve što se vrti oko ove dionice su špekulacije,zar vam nije bilo jasno da neko sakriven iza skrbničkog pbz računa,izlazi već 10 ak dana,i istresa oko 20 miliona kuna.ja dobro znam da lkpc ne vrijedi više od 4000,00.što ne znači da neće vrijediti,ali za par godina i 10 000,00..situacija u lkpc nije tako bajna kao što vi mislite,ali neću sad navoditi činjenice,jer bi netko veliki mogao izguniti posao i slobodu,u svakom slučaju,nemojte biti jako uvjereni da imate super dionicu,da ste u koei ili ernt,možda bi vam i povjerovao,ali u lkpc,ne nikako…[bye]


heroj ulice je u pravu,već 3 dana nema nikoga u luci i niko ništa ne radi,osim nakošenog broda,koji umalo nije potonio.ne naslađujem se,i iskreno mi je žao što ste izgubili,kratkoročno novac,nisam ja takav lik,ja vam samo želim pomoći,ako je to moguće.sve što se vrti oko ove dionice su špekulacije,zar vam nije bilo jasno da neko sakriven iza skrbničkog pbz računa,izlazi već 10 ak dana,i istresa oko 20 miliona kuna.ja dobro znam da lkpc ne vrijedi više od 4000,00.što ne znači da neće vrijediti,ali za par godina i 10 000,00..situacija u lkpc nije tako bajna kao što vi mislite,ali neću sad navoditi činjenice,jer bi netko veliki mogao izguniti posao i slobodu,u svakom slučaju,nemojte biti jako uvjereni da imate super dionicu,da ste u koei ili ernt,možda bi vam i povjerovao,ali u lkpc,ne nikako…[bye]

Zavisi kako gledaš na stvar.Idi u Mlinar Križevci pa vidi tamo situaciju.Već 17 god.kao da je svijet stao a dionica raste li raste.Normalno,na špekulacijama da će Toda preuzeti.Tako ti je i u LKPC. Na bazi poslovanja i prometa ne vrijedi puno ali špekulativno vrijedi.Samo toga bi trebali biti svijesni svi koji posjeduju ovu dionicu a ne da se se zavaravaju kako Luka fantastično radi[rolleyes][proud]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

New Report

Close