LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

LKPC je klon, klon između dionice & kladionice, pušten iz laboratorija politike.
SAVRŠEN proizvod za prosječnog HR građanina.
Bilo bi najbolje staviti je na teletext tijekom “mrtve” sezone nogometa. Eto prijedloga za iduću skupštinu.
To više nema veze sa investiranjem i zdravim razumom.
Šteta za kompaniju s tako velikim potencijalom.

Da li netko zna kada se vraća Ravovski, da dobijemo informaciju iz prve ruke? [kiss]

Živce na hozintregere. Budi u pravom trenutku na pravom mjestu.


Pametniji popušta. (Propušta trgovanje s LKPC, mičem je s Investora)

Pametniji popušta, pa glupani vladaju svijetom….[lol]

Ako se tvoj post odnosio na mene, krivo si shvatio moj stav. Ja isto mrzim ovakve netransparentne igre, no kupio sam LKPC iz više razloga osim dokapa, koji je trebao biti šećer na kraju… Normalno da mi je krivo zbog pada vrijednosti, ali gubitak nastaje tek kad prodaš. Zato sam i napisao onakav post, možda netko iz njega nešto nauči, da ipak treba imati više razloga kad nešto kupuješ ili prodaješ. [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Ma Vergilije kolega nisam mislio na tebe, nisi shvatio da mislim na sebe i ne mogu vjerovati da sam tak naivno uletio u sve to, a još sam prije nove godine napisao da če ponovo biti odgođena dokapitalizacija.
Nadam se da si shvatio da sam ljut sam na sebe, a ne da se ismijavam ili omalovžavam nekog od Vas kolega.

Shvatio sam [thumbsup]

Mislim da je priča o luci ploče daleko od gotove stvari, pogotovo ako se radnici pobune kako je netko od kolega ranije napisao. Vidjeti ćemo ubrzo…

When speculation has done its worst, two and two still make four.


lavgar: ” Prvo,država mora smanjiti svoj udjel na najviše 20%,znaći ništa od 25+1.Drugo,država ne trguje dionicama na burzi.Treče ,neki kažu da smo došli do kraja,mogli bi se gadno iznenaditi u petak[undecid][embarass] ” Na što ciljaš s ovim “mogli bi se gadno iznenaditi u petak[”

Evo na što sam ciljao.Prosto neshvatljivo kako ljudi misle da je pohlepa dovoljan razlog da zaradiš na burzi.Upravni odbor sazvao skupštinu,dao prijedlog o dokapitalizaci,večinski vlasnik odbio.Što tu ima čudno i neregularno.
A svi koji su kupovali nakon objave u NN su odnosno smo ŠPEKULANTI IGRAČI a ne investitori kako si volimo tepati.Pa nitko iz Vlade ili iz Luke nije nikoga zvao i rekao,daj molim te kupi ,ovo je prilika.[rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Bojim se da ništa od dokapitalizacije dok država ne proda svoj dio ili nađe strateškog partnera.
Kad sad malo bolje razmisli, nitko se od odgovornih iz vlade nije očitovao o dokapitalizaciji, a mislim da o tako važnoj stvari i vlada mora donijeti odluku.

Da se ovdje ne radi o malim gubicima, najbolje se podsjetiti da je sredinom tjedna, a zbog posljednjeg dana za sudjelovanje u dokapitalizaciji, cijena dionica Luke Ploče srušena sa 5780 na 3800 kuna, da bi danas, dva dana kasnije cijena ponovno vraćena sve do 5000 kuna. Ipak, skupa igra države sa ostalim suvlasnicima Luke još nije završila, jer je dokapitalizacija, ali i privatizacija Luke nužnost koja će se morati prihvatiti vrlo skoro.

citat sa seebiz

Još jedan krug šišanja ovaca. Očito se neki insideri nisu utrpali. Ne hvala.[bye]

Pozdrav svima razočaranim dioničarima ovom odlukom HFP…
ne mogu vam opisati bijes,razočaranost i ogorčenost zaposlenih ljudi-malih dioničara i kapetana Pavlovića ovom odlukom.
Nezadovoljstvo u zraku se moglo rezati nožem.

Nakon svih obećanja na kojima je HDZ gradio svoju kampanju među tim ljudima i u tom kraju..mnogi su ga danas prokleli..

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Bok ekipa,

Ravovski se vraca oko 22 sata. [thumbsup][proud]


Bojim se da ništa od dokapitalizacije dok država ne proda svoj dio ili nađe strateškog partnera. Kad sad malo bolje razmisli, nitko se od odgovornih iz vlade nije očitovao o dokapitalizaciji, a mislim da o tako važnoj stvari i vlada mora donijeti odluku.

Ma bravo kolega Dragon,prvo privatizacija pa onda dokapitalizacija,to je normalan slijed događaja.Zašto bi država koja je bankrot sada dokapitalizirala i stvarala sebi troškove.Ali ni u tom slučaju nije ovo loša dionica.Bilo kako bilo ja trčim i treči krug,ovaj će biti najinteresantniji.[shocked][wink]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


nema zamjerki na to što ste Vi riskirali ali ima na to što ste bili jako samouvjereni i bahati ili sam možda nešto krivo shvatio. bdw nema potrebe da se ovdje ikoga podcjenjuje samo zato što drugačije razmišlja.

krivo si shvatio jer bahat nisam bio…..jer nikakve čvrste temelje nisam imao da bi bio siguran u dokap….ali moram priznat da sam vjerovao u to s obzirom na sve, mislio sam da će država odobrit dokap…..niš, čekam u zasjedi

DOKUP!

New Report

Close