LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dakle, kako sada nema dokapa, a cijena je na 5000, nakon sljedeće objave poziva na izvanrednu glavnu skupštinu gdje bi se donijela odluka o dokapu, za očekivati je jednak skok kao i prilikom prve objave u NN. Znači, next-stop-shop = 9500 kn prije roka za sudjelovanje u sljedećem dokapu[lol] [lol] [lol]

To je ko ingra sa onom dvoranom. Ima dvorane: +10%, nema dvorane: -5%, ima dvorane: +10%… I tako zavrtis pet puta… [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

tu sam informaciju imo još jučer od čelnog čovjeka privrednog vijesnika i stavio sam je na forum ali ju je Vijeko nažalost pobrisao.budučnost je svakako blistava.


Ja sam također jučer kopirao iz Sl. dalmacije i Net hr i stavio na forum ali mi ih je skinuo kao i tebi!
Stvarno mi nije jasno zašto[shocked]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ja moram priznati da sam prodao prije dva dana po 4100. Izgubio sam dosta ali ovo smatram jednom jako skupom lekcijom. Da bi bilo još žalosnije 30 komada sam kupio po 6xxx što je gubitak po dionici oko 2000 kn. Ne kukam,ne plačem,nego učim na vlastitim pogreškama. Bilo bi prekrasno da je došlo do dokapa,ali nije.Ulazim ponovno,čim prije u ovu dionicu


Dakle, kako sada nema dokapa, a cijena je na 5000, nakon sljedeće objave poziva na izvanrednu glavnu skupštinu gdje bi se donijela odluka o dokapu, za očekivati je jednak skok kao i prilikom prve objave u NN. Znači, next-stop-shop = 9500 kn prije roka za sudjelovanje u sljedećem dokapu[lol] [lol] [lol]

Pazi da nebi cijena bila 2.000 kn. Oprez ![shocked]

Sve je stvar psihe.....

Ako danas kupim LKPC dali ulazim u dokap ili sam zakasnio [rolleyes][lol] [lol] [lol]


Ako danas kupim LKPC dali ulazim u dokap ili sam zakasnio [rolleyes][lol] [lol] [lol]

Kolega apaurin,snimi si ovaj tvoj post i pročitaj ga kroz mjesec ili dva,bit će i onda interesantan ali neće biti smiješan.[wink][shocked]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


ja moram priznati da sam prodao prije dva dana po 4100. Izgubio sam dosta ali ovo smatram jednom jako skupom lekcijom. Da bi bilo još žalosnije 30 komada sam kupio po 6xxx što je gubitak po dionici oko 2000 kn. Ne kukam,ne plačem,nego učim na vlastitim pogreškama. Bilo bi prekrasno da je došlo do dokapa,ali nije.Ulazim ponovno,čim prije u ovu dionicu

kuzim sto pricas, i ja sam (srecom s manjim dijelom lkpc porfelja) izasao prije par dana i pusionaaaaa…ali vjerovao ili ne, sada iz dispeta cu uci jos dublje u lkpc…mislim da cemo vec danas cuti reply iz Vlade u kojem objasnjavaju da je ovo samo privremena odgoda a ne nikakvo rusenje koncepta dokapa kao najboljeg i najfer nacina da lkpc skupi nova sredstva za investicije…zovite me vjecnim optimistom ali ja u to vjerujem i zato cu se postaviti jos jace na bid, a mozda u pon u 10.00 poklopim po asku ako se stvari budu tako razvijale

sretno nam bilo

budd:

Dakle, kako sada nema dokapa, a cijena je na 5000, nakon sljedeće objave poziva na izvanrednu glavnu skupštinu gdje bi se donijela odluka o dokapu, za očekivati je jednak skok kao i prilikom prve objave u NN. Znači, next-stop-shop = 9500 kn prije roka za sudjelovanje u sljedećem dokapu[lol] [lol] [lol]

Pazi da nebi cijena bila 2.000 kn. Oprez ![shocked]

Ja se dakako šalim i ne pada mi pamet ulaziti u ovu dionicu iznad 1600 kn (dok dočekam Deloreana:):))

Hell is Empty and all the Devils are Here


Vjerojatno Polančecu i prijateljima. Nevjerojatno koliko taj čovjek može zaraditi novaca igrajući se s raznim odlukama.

Eh, da sam mu prijatelj…. Ali ovo stvarno ne znam kako tumačiti, nadam se da neće krenuti priča kao s onom dvoranom u zg; povuci potegni situacija između vlade i LKPC[huh]
Ono što mi nije jasno, pa ako su ih odbili prvi put, zar nisu ovi iz lkpc mogli ispraviti tj. “preciznije elaborirati” u ova skoro 3 mj. te detalje? Ili jesu, pa je država svejedno odlučila da neće prihvatiti. Volio bi čuti izjave odgovornih s bilo koje strane, valjda će to pasti napamet nekom od domaćih medija.

Ja sam kupio oko 61xx kn, ne pada mi na pamet da prodajem prije godišnjeg izvješća i dok ne vidim kako će se ovo s rusima razvijati. Da ne spominjem činjenicu što je kupnja iznimno jaka na 5000 kn, a ako nema dokapa dionica bi vrijedila oko 4000kn [wink]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Sad konačno znamo i pravi razlog za onu odgodu skupštine. Znao je Sanader odmah da neće glasati za tu odluku, ali je to trebalo odgoditi pred izbore, da ne bi slučajno izgubio koji glas. Priznajem mene je prevario.
Da se poziv na skupštinu dogodio u bilo koji drugi trenutak, vjerojatno bi javno i službeno obznanio da neće biti ništa od dokapitalizacije obzirom da nisu ispunjeni uvjeti za dokapitalizaciju, kako bi to i bilo normalno za očekivati od jedne vlade koja upravlja novcem građana ove države. Uostalom plan privatizacije i način privatizacije bi trebao biti javan. Ova priča po kojoj ispada da je Pavlović djelovao na svoju ruku i da vlada ništa nije znala je najobičniji šupljak. Umjesto da štite naivne građane od špekulanata, za što su i osnovali onu hanfu, država se ovdje pokazala kao najveći poticaj špekulacijama i od jedne od rijetkih dionica koja je rasla zdravo i na fundamentima, po ko zna koji put stvorila igralište za svoje lešinare. A od hanfe ni traga ni glasa, naravno. Ali dobro, skupljati keš, sačekati korekciju i brstit po 4000. Do izbora, živjeli.

Eto vidim da neki kolege javno priznaju da su lagano popušili i da če ponovo kupovat. Popušio i ja, a to najviše mrzim i to me osmudilo više nego sva ova korekcija s kojom se znam boriti ali s ovim mufljuzima nemamo nikakve šanse, jer oni če u svakom slušaju zaraditi jer su korak ispred.
Ja ču se držati one stare: Pametniji popušta. (Propušta trgovanje s LKPC, mičem je s Investora)

LUKA PLOČE BLIZU 5000 Cjenovni vrtuljak je nastavila Luka Ploče (ZSE:LKPC-R-A) koja je nakon objave o odustajanju države od dokapitalizacije Luke ponovno oštro krenula naviše. Iako je ujutro na navali kupaca testirana i razina iznad 5000 kuna, nakon micanja blokade trgovanja se cijena kreće iznad 4500 kuna. Neodlučnost države je tako ponovno skupo koštala ulagače koji su u očekivanju dokapitalizacije „racionalno“ srušili cijenu dionice. Odgađanje brige oko ovog „vrućeg krumpira“ koji osim dokapitalizacije za državu nosi i pitanje nužne privatizacije država je objasnila nespretno sročenom izjavom o nedorečenosti zahtjeva za povećanjem kapitala kao i nejasnim budućim odnosom Luke Ploče i Lučke uprave.

Da se ovdje ne radi o malim gubicima, najbolje se podsjetiti da je sredinom tjedna, a zbog posljednjeg dana za sudjelovanje u dokapitalizaciji, cijena dionica Luke Ploče srušena sa 5780 na 3800 kuna, da bi danas, dva dana kasnije cijena ponovno vraćena sve do 5000 kuna. Ipak, skupa igra države sa ostalim suvlasnicima Luke još nije završila, jer je dokapitalizacija, ali i privatizacija Luke nužnost koja će se morati prihvatiti vrlo skoro.

citat sa seebiz

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close