LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledam cijene ovih dana, i ne vjerujem. Sad je nekom izgleda opet povoljno po 4900[huh]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

dokapa će biti 100%…tu nema sumnje…država kao dioničar, i to većinski, sigurno ima svoj interes da se osigura razvoj luke ploče…nakon dokapa će svoj dio prodati strateškom partneru i tako zadovoljiti EK…jedini problem je što smo svi mi (vlasnici dionica) očekivali da to bude danas izglasano, ali očigledno ćemo morati pričekati…očekujem već danas-sutra izjavu Polančeca (ili nekog sličnog) da današnja odluka većinskog dioničara apslotuno ne znači odustajanje od dokapa nego samo kratko prolongiranje cijele priče…cijeli taj kraj i svi njihovi birači će već danas napraviti takav pritisak da se Vlada izjasni oko cijele priče i to pozitivno naravno

p.s. ovo nije moj komentar , al me obradovao pa sam htio podjelit sa vama ” prijatelji moji “[wink]


Gledam cijene ovih dana, i ne vjerujem. Sad je nekom izgleda opet povoljno po 4900[huh]

Vjerojatno Polančecu i prijateljima. Nevjerojatno koliko taj čovjek može zaraditi novaca igrajući se s raznim odlukama.

Prekjuče sam upao u LKPC na 4400 u blokadi. Imalo me strefit srce, danas je malo lakše.
Više sreće nego pameti[thumbsup]


RUSI DOLAZE JEDNA OD NAJVEĆIH SVJETSKIH
NAFTNIH KOMPANIJA NA HRVATSKOM TRŽIŠTU

Lukoil posjeduje udjele u naftnim tvrtkama istočne Europe/AFPJedna od najvažnijih svjetskih naftnih kompanija, ruski Lukoil ovih dana otvara predstavništvo u Hrvatskoj. Već je imenovan i šef ureda: to je Nikolai Ivčikov koji je do sada obnašao dužnost šefa tog naftnog diva u Poljskoj i Bugarskoj.
Istodobno, Rusi će, kao vlasnici rafinerije nafte u Bosanskom Brodu, iskoristiti pravo korištenja luke Ploče koje ima Republika Srpska, te tamo sagraditi najveće skladište naftnih derivata na Jadranu kapaciteta 200 tisuća kubičnih metara.

Da nije sve tako crno govori čkanak iznad!
Ako to pridodamo u svijetlu budučnost LP njena trenutna cijena, ne računajući dokap. , bi trebala biti oko 5k

tu sam informaciju imo još jučer od čelnog čovjeka privrednog vijesnika i stavio sam je na forum ali ju je Vijeko nažalost pobrisao.budučnost je svakako blistava.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Ja ne znam kako vam se više na gadi biti u ovoj dionici i svakih par tjedana trpiti ovakve šokove.

Ignore: KressoM, delux

Broj: 491 / 2008.
MB: 3036138
Ploče, 25.01.2008.

ZAGREBAČKA BURZA
Odjel uvrštenja
Ivana Lučića 2a
10 000 ZAGREB

Predmet: Očitovanje o materijalnim činjenicama

Poštovani,
želimo Vas izvjestiti da rast cijene naših dionica LKPC-R-A za 14,76 %, što je nama poznato nije posljedica donošenja nikakve odluke u materijalnim činjenicama vezanim za naše poslovanje koje bi sukladno zakonskim odredbama mi kao Društvo izdavatelj trebali objaviti, osim što je dana 25.01.2008. godine u 10:00 h održana Izvanredna glavna Skupština na kojoj je Odluka o dokapitalizaciji Luke Ploče d.d. odbijena od strane većinskog vlasnika HFP i HZMO.

Sa štovanjem,

Direktor:

Kap. Pavlović Ivan dipl. ing.

eto samo da se zna!1

[color=blue][/color]bolje da radite pravi posao nego da bilo kakav posao radite na pravi način

Najpoštenije bi bilo da se uzme današnje stanje na SDA i po njemu da se ide u dokap. jer sve ostalo bude, a več i je velika sramota koja ruši vjerodostojnost ove vlade a i opčenito države kao vlasnika.

Dakle, treba ponovno tresnuti poziv u NN za održavanje skupštine, na kojoj će se donijeti odluka o donošenju odluke o donošenju odluke o donošenju odluke o povećanju tem. kapitala, onda opet čekati na skupštinu, pa prije roka saziva skupštine objaviti poziv u NN na izmjenu — prolongiranje prethodno utvrđenog datuma skupštine[lol]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ja ne znam kako vam se više na gadi biti u ovoj dionici i svakih par tjedana trpiti ovakve šokove.

Prodao …. izašao …… ova dionica mi se zagadila…. neće me više vidjeti ….. svim imaocima želim puno sreće…
nema tih para …. za koje bi ovo sra… od dionice držao …. . i ovakve mucke trpio ….

Mislim da će kad tad ovo izaći na nos …. ovima koji su režirali ovo priču …. Vidim da cjena raste opet neko ima neke inside informacije …… što u ovoj lopovskoj državi nije nepoznanica ….

Cujem od brokera da će Hanfa provjeravati transkacije ….. hahhaha … to je samo znak da se pokrivaju …. mutne stvari , a Hanfa po običaju neće napraviti ništa jer ovo je igra velikih ….

Dakle, kako sada nema dokapa, a cijena je na 5000, nakon sljedeće objave poziva na izvanrednu glavnu skupštinu gdje bi se donijela odluka o dokapu, za očekivati je jednak skok kao i prilikom prve objave u NN. Znači, next-stop-shop = 9500 kn prije roka za sudjelovanje u sljedećem dokapu[lol] [lol] [lol]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Dakle, kako sada nema dokapa, a cijena je na 5000, nakon sljedeće objave poziva na izvanrednu glavnu skupštinu gdje bi se donijela odluka o dokapu, za očekivati je jednak skok kao i prilikom prve objave u NN. Znači, next-stop-shop = 9500 kn prije roka za sudjelovanje u sljedećem dokapu[lol] [lol] [lol]

Zaboravi ovu dionicu …. ides se takmici s najboljim lopovom ko je veci lopov ……. teško ……. volio bi da ti uspije ….. ali sumnjam

New Report

Close