LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


HDZ se izgleda uopće nije promijenio kakvi bili takvi i ostali, lopovluku nikad kraja i ona stara Ko je jamio jamio. Eh sad pospimo se pepelom po glavi i slijedimo Buffeta dakle ulažimo dugoročno, a ovo ćemo morati htjeli ne htjeli. O maj got još nisam svjestan koju sam lovu popušio mama mia, ne znam kako ću ženi objasniti ima li ko savjet[cry]

savjet za ženu ;” jesi li ikad čuo od žene :” ajmo u graz da nekaj uštedimo ? e pa tako ti njoj reci da si stavio na lkpc e da bi uštedio [wink]

Koje smo mi ovce.
Sad prodaju po 5000 kn oni koji su kupili neki dan po 3600 kn. [angry]
Sva sreca da imam samo 5 komada ali sam usao visoko na 6000 kn.
Necu prodavati dok ne vidim sta ce biti….

______________________________
“Time wounds all heels.”


Tipična navlakuša. Kad krene dolje bude: Ko zadnji, magarac!!!

Več krenulo. Užas šta se radi od ove dionice.


Vraća se na cijenu prije objave dokapitalizacije

kolko ja vidim raste cijena…..a cijena prije objave dokapa je bila na otprilike 3600….tako da tu nešto ne štima
ja ču čekati da cijena dođe do mog ulaska pa prodajem pa makr čekao 2 mjeseca jer ne izlazim sa gubitikom ali niti neću da rade majmuna od mene više….dovoljno mi je što su me ********** u DDJH…..[angry]

DOKUP!


Tipična navlakuša. Kad krene dolje bude: Ko zadnji, magarac!!!

nema kam sad ići dolje kad nema dokapa ,ovo je realna cijena .hebiga zadnji puta da idem špekulirat.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7d6c9daa-7a32-4137-be41-79047cb9deb2&open=sec#

I love the Smell of Profits in the Morning

ah…cijena se korigira svakim novim člankom..

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Ovdje ne treba ništa komentirati,zatvorite ovu temu….[yawn]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Ovdje ne treba ništa komentirati,zatvorite ovu temu….[yawn]

Baš obrnuto,ovdje je tek počelo.Luka ide u razvoj na ovaj ili onaj način.[wink][wink]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

“Smatramo nedorečenom elaboraciju zahtjeva za povećanje kapitala te nejasnim budući odnos Luke Ploče i lučke uprave u smislu koncesije i financijskih obveza. S obzirom na te činjenice, kao većinski vlasnik u ovome trenutku nismo spremni glasovati za dokapitalizaciju”, kazao je glasnogovornik HFP-a Vedran Kukavica.

izgleda da ce ipak biti dokapa, ali nazalost morat cemo se strpiti…ovo je sada dobra cijena za ulaz, ali ne znam sto bi prodao…nemam skoro nista u cashu…sve mi je dionicama

“Smatramo nedorečenom elaboraciju zahtjeva za povećanje kapitala te nejasnim budući odnos Luke Ploče i lučke uprave u smislu koncesije i financijskih obveza. S obzirom na te činjenice, kao većinski vlasnik u ovome trenutku nismo spremni glasovati za dokapitalizaciju”, kazao je glasnogovornik HFP-a Vedran Kukavica.

Iz ove izjave se može zaključiti da će dokap. biti kada se riješe “nedorečenosti”

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


alan_poh: ” shabaneli: ” ovdje sve pršti od dezinformacija, što namjerno što neznanjem.[cool] ” onda nas kolega vi prosvijetlite točnim informacijama…..[lol] ” kolega, dali Vam je i dalje smiješno?[cool]

lako je biti general nakon bitke……pa sad glumit facu ovdje [thumbsup]
pucao si na to i pogodio, možeš sada glumit da imaš neke izvore ali jednostavno si pogodio….
a ja nemam toliko dionica LKPC da ću plakat, jako malo…ostavit ću pa kad dođe vrijeme prodajem….znao sam da riskiram [thumbsup]

DOKUP!

New Report

Close