LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ono što nije jasno jest kako netko tko inicira i gura dokap odjednom od istog odustane. To je čisti SF.

Meni nije jasno kako cijena raste nakon ovakvih info.

I love the Smell of Profits in the Morning


Ovo je prestrasno! [angry] ____________________________________ “Neki piju od radosti, neki od tuge, a neki od jutra.”

napravi jednostavnu računicu …. jučer kupleno po 3900 danas prodano na 5100…… i sva naša natlapnja odoše u vjetar…[bye]


budd: ” Ono što nije jasno jest kako netko tko inicira i gura dokap odjednom od istog odustane. To je čisti SF.” Meni nije jasno kako cijena raste nakon ovakvih info.

Vraća se na cijenu prije objave dokapitalizacije

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

budd:

Ono što nije jasno jest kako netko tko inicira i gura dokap odjednom od istog odustane. To je čisti SF.”

Meni nije jasno kako cijena raste nakon ovakvih info.

Odnosno tko je dovoljno lud da u ovako nešto uletava. Sigurnije je u kladionicu otići

Hell is Empty and all the Devils are Here

Iskreno nije mi jasno. Ja sam očekivao potpo, pa lagani oporavak. Tko zna, kada se ovo službeno objavi. [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning


Dakle sve je jasno. Jedini način prave zarade na našoj burzi je trgovanje insajderskim informacijama. Sve drugo vodi u gubitak ili u najbolju ruku – malen prinos.

Ono što nije jasno jest kako netko tko inicira i gura dokap odjednom od istog odustane. To je čisti SF.

slazem se, zalosno je sto ovo nije nadmudrivanje znanjem nego inf koje su nekima dostupne a nekima ne………..


budd: ” Ono što nije jasno jest kako netko tko inicira i gura dokap odjednom od istog odustane. To je čisti SF.” Meni nije jasno kako cijena raste nakon ovakvih info.

jednostavno….. dokapitalizacija je nužna prije ili kasnije…. između ostalog i obveza prema svjetskoj banci, .. no zašto ne prije nje malo day traderski odraditi, naravno onaj tko zna

Ako je istina da nema dokapitalizacije nažalost, mislim da sam jedan od rjetkih koji je to najavio kao mogučnost još u 11. mjesecu.

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=617&pg=123

Ovo je ipak bila čista špekulacija.
Sudjelovao sam u dosta dokapa i naravno da je ova izgledala super, kada bi sve bilo tako jednostavno.[undecid]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

obavjest na zse, dokap ponistena(odgodena- kako god), nije li to neg? zasto onda dionica raste?

ma ova dionica nije normalna[shocked][lol] [shocked]

Moderatora treba zabranit!!!

Evidentno je da dokapitalizacija nij za vladu prihvatljiv oblik privatizacije LP, stoga očekujuem danas pa na 3500 kn. IMHO.

Tipična navlakuša. Kad krene dolje bude: Ko zadnji, magarac!!!

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

New Report

Close