LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S ovakvom HANFOM i u ovakvoj državi nema nade za nas male sa zrnom soli u glavi.
Na moju sreću već kod prvog otkaza Skupštine shvatio sam da treba bježat jer je politika kurva.
Ovaj sam put pogodio, naravno školovanje sam platio nekad prije.

kad izlazi iz blokade?

mogla bi cjena znatno pas ako uopce nikakve dokapitalizacije nebude ja nemam ovu dionicu ali nije lako raji koja je placala 5—-6000+


DRŽAVA GLASALA PROTIV!!!

ajme što je netko izgubio VELIKE novce (JA!!! i Vi! i svi radnici lkpc! [cry]
i ajme sto se netko JOŠ VIŠE obogatio (vlada!) [bye]

nebi vjerovali , očekivao sam to….. naravno da nisam sretan [sad]

Korisnici,

Može li netko službeno potvrditi da neće biti dokapitalizacije? Da li je netko bio na skupštini?

Suricata suricatta


S ovakvom HANFOM i u ovakvoj državi nema nade za nas male sa zrnom soli u glavi. Na moju sreću već kod prvog otkaza Skupštine shvatio sam da treba bježat jer je politika kurva. Ovaj sam put pogodio, naravno školovanje sam platio nekad prije.

Ja sam isto pobjegao prošli tjedan, u zadnji čas. Nisam imao informaciju da je podijelim s ostalim kolegama nego sam prodao zbog drugih činjenica. No sramota je to onih koji su mogli zaustavit špekulaciju ali nisu.
Ja opet vjerovatno ulazim u LKPC. [thumbsup]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Korisnici,

Može li netko službeno potvrditi da neće biti dokapitalizacije? Da li je netko bio na skupštini?

Kolega ravovski i Gogo su najavili da će prisustvovali skupštini, te nas izvjestiti…

Drzavna sramota nevidjenih razmjera. Sve su znali, sutili i vjerojatno natrpali dzepove. Luka Bebic prvi. Totalna blamaza Vlade i Ive Sanadera. Polancec srami se. Dobro si poceo!!


Drzavna sramota nevidjenih razmjera. Sve su znali, sutili i vjerojatno natrpali dzepove. Luka Bebic prvi. Totalna blamaza Vlade i Ive Sanadera. Polancec srami se. Dobro si poceo!!

sramota i blamaza od drzave i institucija
a luka bebic casti vinom sljedeci tjedan u onoj njihovoj menzi na markovom trgu

bas me zanima hoce li se sad dici taj i takav hrvatski puk u prosvjede
i ja sam ocito navucen u ovaj ruski rulet
zalosno al istinito [shocked]

Postanite Eu-robovi

HDZ se izgleda uopće nije promijenio kakvi bili takvi i ostali, lopovluku nikad kraja i ona stara Ko je jamio jamio. Eh sad pospimo se pepelom po glavi i slijedimo Buffeta dakle ulažimo dugoročno, a ovo ćemo morati htjeli ne htjeli. O maj got još nisam svjestan koju sam lovu popušio mama mia, ne znam kako ću ženi objasniti ima li ko savjet[cry]

New Report

Close