LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sta sad u shoping?
dok je jos na ovim razinama?

DRŽAVA GLASALA PROTIV!!!


Uz napomenu da “Koristeći trgovinski sustav sudionici pristaju na sve obveze i odgovornosti koje proizlaze iz korištenja tog sustava”, kolega, što Vam tu nije jasno, odnosno što Vas ‘muči’? Sam način, tehnika izračuna cijene otvaranja koju besmisleno pokušavate ‘uhvatiti’ pomoću PBZ ivestora i vlastitog oka ili zašto neki maheri, kako Vi to kažete, “u zadnjim sekundama prije otvaranja stavljaju cijene koje se ne stignu vidjeti nego tek kad su se već izvršile”???[shocke Pa odgovori onda kolegi Freedadi kako se došlo do cijene 4.400 na otvaranju onaj dan kad se nije nigdje vidjela! Ili reci mi molim te, koja je cijena otvaranja za ovaj slučaj na osnovi te genijalne rečenice? Kupnja Cijena Cijena Prodaja 1 17809,01 17500 3 1 17806 17800 1 3 17524,02 18108 1 2 17517 18799 2 1 17500 18800 1 p.s. Čekajući odluku nije loše malo vježbati matematiku.

17.524

Vlada nije održala obećanje sa HDZ-ovog (svojeg) predizbornog skupa u Pločama, glasala je protiv i ne daju nikakve komentare, jer izasranik za to nije nadležan, a radnici divljaju…s pravom

Ako je to istina onda svi skupa kuvertirajte prijave Hanfi i Uskoku da istraže tko je ova dva dana kupovao jer je očito imao insajderske informacije upravo iz Vlade.[angry]


Ako je to istina onda svi skupa kuvertirajte prijave Hanfi i Uskoku da istraže tko je ova dva dana kupovao jer je očito imao insajderske informacije upravo iz Vlade.[angry]

To sam i ja razmišljao, ali nekako mi se neda više boriti…

Ovo je prestrasno!

[angry]

____________________________________
“Neki piju od radosti, neki od tuge, a neki od jutra.”

Ovo je primjer koji vjerojatno ne postoji nigdje u svijetu.
Radnici i glavni ljudi iz tehničkog, financijskog i ostalih odjela Luke Ploče su se digli nakon izglasavanja odluke i rekli kako su m svi od Luke Bebića, Polančeca, Kalmete i drugih već prije 6 mjeseci i u nekoliko navrata nakon toga potvdili da dokapitalizacija ide. Glavna predstavnica iz računovodstvenog odjela je rekla da oni i sindikat radnika idu odmah slijedeći tjedan na Markov Trg prosvjedovat pred svima prozvanima.

Ludo, ovo nikad ne bi očekivao.


Vlada nije održala obećanje sa HDZ-ovog (svojeg) predizbornog skupa u Pločama, glasala je protiv i ne daju nikakve komentare, jer izasranik za to nije nadležan, a radnici divljaju…s pravom

Ako je to istina onda svi skupa kuvertirajte prijave Hanfi i Uskoku da istraže tko je ova dva dana kupovao jer je očito imao insajderske informacije upravo iz Vlade.[angry]


Pa nisam ja jučer slučajno iznio da kupnja raste kao i cijena. Pretpostavka: neka je barem jedna osoba iz vlade nekom šapnula(mogla je to čuti i domačica koja kuha kavu,čistačica itd) taj je strogo povjerljivo prenio opet samo jednoj osobi, ova nastavlja niz i tako dolazimo da one jučerašnje i ove jutrošnje kupnje. Međutim izglada da ni to nije sve jer ako se i danas ovako diže cijena znači da netko ima informacije šta će se dalje događati u bližoj budućnosti jer sve informacije o rusima i perspektiva dionice u ovo vrijeme ne zavrjeđuje ovakvu cijenu(dok se izgradi terminal, spremišta nafte i sl).

Projekt koji je bio izložen, ulaganja, budućnost, mogućnosti, itd. sve fenomenalno i ne bi trebalo biti nikakvih problema da se sve to ostvari u zacrtanom roku, i onda ovi kreteni koji su sve to praktički i započeli glasaju protiv dokapitalizacije.

Jednostavno još jedanput moram reći NEVJEROJATNO!

Prijava Hanfi od mene ide sigurno, a sa pravnikom ču vidjet za ev. tužbu, naravno ako je ovo sve istina.


Vlada nije održala obećanje sa HDZ-ovog (svojeg) predizbornog skupa u Pločama, glasala je protiv i ne daju nikakve komentare, jer izasranik za to nije nadležan, a radnici divljaju…s pravom

Ako je to istina onda svi skupa kuvertirajte prijave Hanfi i Uskoku da istraže tko je ova dva dana kupovao jer je očito imao insajderske informacije upravo iz Vlade.[angry]

[angry] [angry] [angry] [angry] I vječne priče da imamo pravnu državu… [angry] [angry] [angry] [angry]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Blago rečeno katastrofa za sve one koji su ulazili na višim razinama računajući na dokapitalizaciju. Računalo se da dokapitalizacija nije sigurna, ali je ovo krajnje neozbiljno ponašanje vlade koja je vjerojatno i odobrila prijedlog dokapitalizacije jer bez njih se ne bi niti išlo sa tom inicijativom, a u međuvremenu su promjenili priču i glasali protiv onoga čemu su očito prije dali zeleno svijetlo… Zanima me kako će sve to proći, a i nadam se da će se cijena ipak stabilizirati na višim razinama…

Smatram da bi mnogi trebali odgovarati, međutim gotovo sam siguran da će oni koju su najviše zaradili baratajući insajderrskim informacijama proći lišo [angry]

Odakle planiraju namaknuti dodatna sredstva koja su neophodna Luki Ploče, ako uzmemo u obzir da je bilo govora po forumu da država ne smije davati kredite i sl. Luki Ploče, te je po svemu ispadalo da je dokapitalizacija jedino rješenje…

Kakva su vaša očekivanja o kretanju cijene nakon blokade? Ja sam bez casha i samo ću promatrati…

New Report

Close