LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tramvajac,

vjeruj mi da si u pravu[thumbsup]

Vlada ima previše problema trenutno da bi si dozvolila još jedan , a po meni su moguća 2 scenarija:
1) vlada neće glasat – nema suglasnosti; znači nema dokap italizacije , sve se odgađa … 80 % vjerujem
2) ako da suglasnost neće prepustiti svojih 190 000 tiusuća dionica da uzmu špekulanti i dioničari 20%

Traktor to prvo će da bude i ako bude šta misliš dionica do koje cijene moze da ode?

evo i moje špekulacije: sutra će biti izglasan dokap sigurno i država će sigurno sudjelovati u dokapu…..nema nikakve informacije ni izvore….to je moje mišljenje na račun svega što znam oko luke ploče…..
p.s. u koliko sati počinje skupština i dali oni koji idu na skupštinu sa ovog foruma (znam da neki idu, napisali su) mogu da jave odmah nakon toga kakva je odluka? zahvaljujem

DOKUP!


Traktor to prvo će da bude i ako bude šta misliš dionica do koje cijene moze da ode?

Ako smijem prognozirati?!? 2800 kuna[cool]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Traktor to prvo će da bude i ako bude šta misliš dionica do koje cijene moze da ode?

Mora da si dobro upoznat sa situacijom u Luci dok si tako siguran i još jedno pitanje na čemu temeljiš to tvoje mišljenje.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Fish, tu ti se piše samo da se piše, znaš? Nema ovo veze odavno sa realnošću – a na kraju krajeva odlično je kada netko i napiše tako nešto pa se javi onaj pravi koji objasni mnogima koji se nisu niti usudili tako nešto reći a imaju isto mišljenje…

hvala [wink]

nema mi druge nego se zae..ti

*** obrisano***

[/quote]
Imam 62 i nimalo se ne zabrinjavam Small_Fish mirno spavaj sve će biti u redu, ovdje je politika ta koja odlučuje a ona je na strani LUKE 100%.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Da mi je samo znat ko pise ovakve nebulozne clanke…

http://www.poslovni.hr/68224.aspx

U koliko sati je glavan skupstina?

Ja sam danas do blokade bio uvjeren u izglasavanje dokapitalizacije, ali nakon ukidanja blokade i rasta cijene sa kupnjom dionica u paketima od 74 kom pa za minutu 60, iza toga 73,31 20,18 itd čini mi se da netko(po običaju)već raspolaže podatkom da je neće biti(barem zasad), jer ako dođe do izglasavanja cijena bi sutra i još neko vrijeme trebala kliziti prema dolje usprkos perspektivi ove dionice. Volio bi da me razuvjerite ali se nekom danas prilično žurilo da se ukrca!!!


Ja sam danas do blokade bio uvjeren u izglasavanje dokapitalizacije, ali nakon ukidanja blokade i rasta cijene sa kupnjom dionica u paketima od 74 kom pa za minutu 60, iza toga 73,31 20,18 itd čini mi se da netko(po običaju)već raspolaže podatkom da je neće biti(barem zasad), jer ako dođe do izglasavanja cijena bi sutra i još neko vrijeme trebala kliziti prema dolje usprkos perspektivi ove dionice. Volio bi da me razuvjerite ali se nekom danas prilično žurilo da se ukrca!!!

Uzeo si mi tipke sa tastature.
Cudno, stvarno cudno ponasanje sa dionicom.

New Report

Close