LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Istina…kad bi ja sebi isplacivao P/BV na tekuci….ali ja si isplacujem samo P!
P/BV očigledno na našem tržišti ništ ne znači… vidi T-HT 🙂

Ja samo kažem bolje je prošao onaj tko je kupio po 6000 sa pravima nego da sad kupuje i po 3000.
(Uz pretpostavku da se cijena ne promjeni do dokupa i prodaje istih)…

Nisam ja uopće ni uspoređivao broj novih i starih dionica. Krenuo sam vidjet u kojem slučaju bi bilo svejedno za nekog investitora da kupi dionice prije i poslje pada cijena, tj. prava na dokup.

Retroaktivno, ako je čovjek imao X novaca za LKPC, bolje bi prošao da je kupio prije pada.
Za sada je barem tako, šta će se sutra dogodit, ne znam.

u tom grmu leži zec, ” majstori” dali naputak članu vlade kako da glasa
[wink] , ipak je majstor pavlovic bivsi dugogodisnji ministar pomorstva , veza i …. koje čega a sad je slučajno ravnatelj luke[yawn]


LKPC u pozitivi, ne mreš bolivit.

to su ili hazarderi ili ljudi koji ulažu na dugi rok ili pak oni koji znaju da sutra neće bit izglasana dokapitalizacija luke ploče….

DOKUP!


DA BI P/BV OSTAO ISTI KAO I PRIJE DOKAPA CIJENA BI TREBALA BITI OKO 4300 KUNA

Lijepo si ti to “izračunao” (prepisao sa moj novac).

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


u tom grmu leži zec, ” majstori” dali naputak članu vlade kako da glasa
[wink] , ipak je majstor pavlovic bivsi dugogodisnji ministar pomorstva , veza i …. koje čega a sad je slučajno ravnatelj luke[yawn]

Kakav naputak? Neznam tko kome daje naputak,jel vlada tim “majstorima” ili obratno?[shocked]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

zna se, obrnuto [wink]


luka2807: ” DA BI P/BV OSTAO ISTI KAO I PRIJE DOKAPA CIJENA BI TREBALA BITI OKO 4300 KUNA ” Lijepo si ti to “izračunao” (prepisao sa moj novac).

kak znas da sam prepisao [cool]…mozda sam ja napisao i jedno i drugo

hoces da stavim xls u prilog

ajmo priču ogulit kao bananu…. komu paše da sutra prođe dokapitalizacija?
vladi? HZZO?
ili nekolicini dioničara koji imaaaaaaajjjuuuuuu….. a imat će i više

[undecid]

Kairos10 izgleda sve zna ali nam daje informacije na kapaljku!
Odluku ne donosi sutra Skupština ni Pavlović ni predstavnici Fonda ni Hanfa nego ju je već donio Sanader a sutra ćemo mi neinformirani to saznati!
Samo da se zna ako ne dođe do dokapitalizacije koga treba na stup srama odnosno ko je jučer kupovao.[cry]


ajmo priču ogulit kao bananu…. komu paše da sutra prođe dokapitalizacija? vladi? HZZO? ili nekolicini dioničara koji imaaaaaaajjjuuuuuu….. a imat će i više [undecid]

po meni apsolutno svim dioničarima odgovora da bude dokapa…to je jasno ko dan….pitanje je samo hoce li drzava sudjelovat ili nece

ako drzava zeli prvo investirat da bi kasnije zaradila neku lovu onda ce sudjelovat i kasnije svoj udjel skuplje prodati, a ako joj je cilj sada izaci iz vlasnicke strukture onda nece sudjelovati

ne vidim ni jedan jedini razlog da ne bude dokapa…ali politika je u svojoj kreativnosti nenadmasiva pa zato bolje pricekajmo sutrasnji dan

traktor:

ajmo priču ogulit kao bananu…. komu paše da sutra prođe dokapitalizacija? vladi? HZZO? ili nekolicini dioničara koji imaaaaaaajjjuuuuuu….. a imat će i više [undecid]

po meni apsolutno svim dioničarima odgovora da bude dokapa…to je jasno ko dan….pitanje je samo hoce li drzava sudjelovat ili nece

ako drzava zeli prvo investirat da bi kasnije zaradila neku lovu onda ce sudjelovat i kasnije svoj udjel skuplje prodati, a ako joj je cilj sada izaci iz vlasnicke strukture onda nece sudjelovati

ne vidim ni jedan jedini razlog da ne bude dokapa…ali politika je u svojoj kreativnosti nenadmasiva pa zato bolje pricekajmo sutrasnji dan


Ovdje je sreća što s druge strane stoji njihov čovjek Ivan Pavlović bivši ministar pa ako su spremni svoga čovjeka tako namagarčiti onda svaka čast još jednom ponavljam Luka Bebić je na moje uši rekao dokap je sigurna stvar i tu se nema više šta razgovarati, a ja vam kažem da taj čovjek šta obeća to i ispuni a to kakav je on čovjek to je druga priča i druga tema.
Imam 62 komada i niti u jednom trenutku mi nije palo na pamet da ih prodam i nitko od vodećih ljudi Luke nije prodao niti jednu dionicu.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close