LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Idemo dalje u rasplet događaja, a po broju korisnika i gostiju foruma u petak sigurno rušimo sve rekorde do sada.

Pozdrav svima koji su bili i ostali vlasnici!

Ej lovatori EVO I JA KUPILA BRDO [thumbsup]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=18463 [thumbsup]

[color=blue][/color]

Držite delnico..

[color=blue][/color]


Ej lovatori EVO I JA KUPILA BRDO [thumbsup]

Danas ili jučer? [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Luka se širi..dosega boljše poslovne rezultate..gradi nov kontejnerski terminal ki bo očitno povečal promet ob izgradnji..+70%..po mnenju uprave bo ta zgrajen čez 2 leti..ima vizije.. a vi prodajate…[rolleyes] Nekdo je nekoga nategnil..[lol]

[color=blue][/color]

Ne..2 leti..[wink]

[color=blue][/color]

Kap. Pavloviću nisu poznate činjenice koje su uzrokovale pad dionice…
Koji je vaš komentar

Đubre iz Muća


Kap. Pavloviću nisu poznate činjenice koje su uzrokovale pad dionice…
Koji je vaš komentar

Ti si izgleda jako novi u ovome
Gledano od strane uprave ni nema službenih činjenica koje bi utjecale na pad!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Kap. Pavloviću nisu poznate činjenice koje su uzrokovale pad dionice… Koji je vaš komentar

Pije. Znaš da piloti i kapetani najviše piju.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

kolege..
mislim da ću se danas prodati dio ostalih dionica iz portfelja s gubitkom..i još kupovati Luku Ploče.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


kolege..
mislim da ću se danas prodati dio ostalih dionica iz portfelja s gubitkom..i još kupovati Luku Ploče.

Zašto[shocked]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close