LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gala:

Dali mi može neko pojasniti, dali sam opravdana na nove dionice po nominalni cijeni,kad bude dokapitalizacija i kad je moguč upis i na koji način. Imam 10 dionica od 3o.11.2007! Hvala!

Molim Vas da mi odgovorite da li sam u dokapu ili ne , ako sam kupio LKPC jucer preko FIMA -vrijednosnice ???

Po svim zakonima fizike jesi u dokapu,jer ćeš biti proknjižen u SDA 25.1. poslije 18 sati ili kasnije,ali taj dan si uveden u SDA i to je bitno.[thumbsup][thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

@Von Braun

Kolega dobrodosli, ali mislim da ste se zeznuli i da ste mogli proci jeftinije, jos danas [huh]

__________________________
“Neki piju od radosti, neki od tuge, a neki od jutra.”

gala:

Dali mi može neko pojasniti, dali sam opravdana na nove dionice po nominalni cijeni,kad bude dokapitalizacija i kad je moguč upis i na koji način. Imam 10 dionica od 3o.11.2007! Hvala!

Molim Vas da mi odgovorite da li sam u dokapu ili ne , ako sam kupio LKPC jucer preko FIMA -vrijednosnice ???


jesi[thumbsup]

Pirana:

Molim Vas da mi odgovorite da li sam u dokapu ili ne , ako sam kupio LKPC jucer preko FIMA -vrijednosnice ???

Da.

Von Braun nije.


kolega misli da je jeftino kupio [lol]

NEmate pojma koji glupi osjecaj , mislite da ste nesto dobro napravili a onda potop , kao da sam pare bacio u vjetar.

a Sto je sa SDA ? treba li se registrirati na slobodnu poziciju u SDA ? ili ? broker mi ne zna odgovoriti . Kaze da pratim info od luke ili sda.

Necu politiku u svoju butigu .


NEmate pojma koji glupi osjecaj , mislite da ste nesto dobro napravili a onda potop , kao da sam pare bacio u vjetar.

a Sto je sa SDA ? treba li se registrirati na slobodnu poziciju u SDA ? ili ? broker mi ne zna odgovoriti . Kaze da pratim info od luke ili sda.


kolega bez panike i digitron u ruke[proud]


NEmate pojma koji glupi osjecaj , mislite da ste nesto dobro napravili a onda potop , kao da sam pare bacio u vjetar.

a Sto je sa SDA ? treba li se registrirati na slobodnu poziciju u SDA ? ili ? broker mi ne zna odgovoriti . Kaze da pratim info od luke ili sda.

Jedino ako si kupio preko PBZ Investora moras ih odregistrirati, inace ne.

HVala svim ljudima dobre volje na odgovorima:D

Necu politiku u svoju butigu .

ja sam nazvao zenu u upravu prije pola sata
i rekla mi je prvo da ona nije znala da je jucer bio zadnji dan za kupovinu za pravo na dokapitalizaciju (vec su joj to danas neki ljudi koji su zvali rekli) plink[sealed]
i onda mi je rekla da prosla skupstina nije mogla donijeti odluku jer su imali kratki rok uskladjivanja nekog koncesijskog ugovora oko prosirenja kapaciteta modernizacije (odnosno svega onoga sto se odnosi na ovu dokapitalizaciju)
i jos mi je rekla da je gotovo sigurno da ce bit izglasana jer dolaze ljudi iz hzmo i hfp jer su oni i u nadzornom odboru pa da bi sigurno javili da nece doci
evo ako jos netko zna neka javi

Postanite Eu-robovi


valentine: ” Pirana: ” Molim Vas da mi odgovorite da li sam u dokapu ili ne , ako sam kupio LKPC jucer preko FIMA -vrijednosnice ??? ” Da. Von Braun nije. ” kolega misli da je jeftino kupio [lol]

Prodao po 4300kn.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ovo je još uvijek preskupo. Čekam na 1600

Hell is Empty and all the Devils are Here

mislim da ce biti izmedju 2500-3000
budd je ipak malo pretjerao

Postanite Eu-robovi

New Report

Close