LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

valentine:

Tko kupuje?

Ja kupio na 4110kn. Desetak kom.

znaš li nešto što mi neznamo ? podjeli svoja razmišljanaj sa nama.[cool]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


sto to tocno znaci, ako uknjizi moras biti 25.01.2008. kada si trebao kupiti dionicu?

Jučer, jer SDA automatizmom upisuje 3 dana od transakcije!
Oni koji su jučer kupili biti će uknjiženi iza 12 h u petak

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Dali mi može neko pojasniti, dali sam opravdana na nove dionice po nominalni cijeni,kad bude dokapitalizacija i kad je moguč upis i na koji način. Imam 10 dionica od 3o.11.2007! Hvala!

Mislim da kupuje netko tko zna više od nas, a možda i želi više od nas, očito da treba stati na loptu[cool]

Garibaldi:

laser:

4330 kn. nevjerne tome vidi te li koliko ljudi vijeruju ovoj dionici [thumbsup] p.s.imaocima dionice ovo će biti najbolja investicija u 2008

Ovo danas nisu mali, to je očito.

da baš si malo razmišljam i nije mi jasno .znaju li oni nešto što mi neznamao jer jeftinije je bilo proči jučer sa cijenom 5700 + dokap nego danas po 4300 bez dokapa.molim vaše komentare,svi smo očekivali cijenu oko 3500-3800.


Kako ste mogli očekivati cijenu od 3500 kuna kada je onaj dan kad je objavljena dokapitalizacija cijena bila nešto ispod 4000 kuna a od tada su se desile mnoge dobre stvari za Luku Ploče koje sam prije par stranica nabrojao da ih sada ne ponavljam, po meni je ovo dosta povoljna cijena za dokup budući da onaj ko danas kupuje ne strahuje da neće biti izglasan dokap i da bi mogao nešto izgubiti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Garibaldi: ” laser: ” 4330 kn. nevjerne tome vidi te li koliko ljudi vijeruju ovoj dionici [thumbsup] p.s.imaocima dionice ovo će biti najbolja investicija u 2008 ” Ovo danas nisu mali, to je očito. ” da baš si malo razmišljam i nije mi jasno .znaju li oni nešto što mi neznamao jer jeftinije je bilo proči jučer sa cijenom 5700 + dokap nego danas po 4300 bez dokapa.molim vaše komentare,svi smo očekivali cijenu oko 3500-3800.

Ja sam zadovoljan. Izracun je bio da sve preko 3000 kuna donosi zaradu (bez drugog kruga dionica) a ako bude drugog kruga sto je izvjesno jer fond nema lovuse za docap bit ce MASALA!!!

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Ja kupio na 4110kn. Desetak kom.

Ma ak si ti kupio meni drago.[thumbsup]
Nema gdje te nema.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@laser
Mene to takodjer zbunjuje. Zasto sada netko kupuje po ovoj cijeni?
Osim daytradinga i neupucenih kupaca, nista drugo mi ne pada na pamet [huh]

K/P u privitku……..

_________________________
“Obozavam rad – mogu satima gledati druge kako rade.”


Dali mi može neko pojasniti, dali sam opravdana na nove dionice po nominalni cijeni,kad bude dokapitalizacija i kad je moguč upis i na koji način. Imam 10 dionica od 3o.11.2007! Hvala!

Molim Vas da mi odgovorite da li sam u dokapu ili ne , ako sam kupio LKPC jucer preko FIMA -vrijednosnice ???

Necu politiku u svoju butigu .

Molim Vas da mi odgovorite da li sam u dokapu ili ne , ako sam kupio LKPC jucer preko FIMA -vrijednosnice ???

Da li sam trebao registrirati ih na SDA?

Necu politiku u svoju butigu .


gala: ” Dali mi može neko pojasniti, dali sam opravdana na nove dionice po nominalni cijeni,kad bude dokapitalizacija i kad je moguč upis i na koji način. Imam 10 dionica od 3o.11.2007! Hvala! ” Molim Vas da mi odgovorite da li sam u dokapu ili ne , ako sam kupio LKPC jucer preko FIMA -vrijednosnice ???

prema sada dostupnim informacijama, biti ćeš u knjizi dioničara u petak, tj. imat ćeš pravo na dokap dionica po 400 kuna

to znači, ako bude jedan krug dokapa biti će super, a ako budu dva kruga biti će super na n-tu potenciju

jedina bedara moze biti ako dokap bude odgodjen a ti si danas prodao po 4xxx

zasada mi stvari izgledaju jako dobro…lkpc bi mogao biti dobar posao 🙂


Molim Vas da mi odgovorite da li sam u dokapu ili ne , ako sam kupio LKPC jucer preko FIMA -vrijednosnice ???

Da.

Von Braun nije.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close