LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupuju i oni koji su vidjeli kako je cijena kod ULPL išla…[wink]

Šala naravno…


Tko kupuje?

Vjerojatno pametni menadžeri inv. fondova, a kasnije će za duplo veću cijenu prodavat blokove dionica menadžerima OMF, jel moguć ovaj scenario? [smiley]

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson

Ovo je nejverojatnooooo!!!!!!!!!!!!!!!
Ne znam da li da se radujem ili plačem [angry]


Ima neko objašnjenje, zbog čega je dionica Luke Ploče uopšte pala, kad dolazi dokapitalizacija? Pa morala bi porasti[sad]Ima neko možda posledni k/p?

rasti nece jer je datum za dokap (ako se ne odgodi) vec prosao…..jucer

DOKUP!


4330 kn. nevjerne tome vidi te li koliko ljudi vijeruju ovoj dionici [thumbsup] p.s.imaocima dionice ovo će biti najbolja investicija u 2008

Ovo danas nisu mali, to je očito.

Tko danas kupuje, kupuje kasno za dokap. Jesam li u pravu?

A sto se tice cijene, ovo izgleda jako dobro. Evo izracuna za 5 komada…
Tko je kupio 5 x 6.000 = 30.000 kn
Zatim 5 x 1.4 = 7
7 x 400 = 2.800 kn
30.000 + 2.800 = 32.800 kn
32.800 / 12 = 2.730 kn

Znaci tko je kupio 5 komada po 6000 kn, kad dobije jos 7 komada po nominali, ima prosjecan ulaz 2.730 kn a sadasnja cijena je 4.250 kn.

Neka me netko ispravi, ako sam pogrijesio.

_________________________________
“Time wounds all heels.”

Upravo sam u tel. razgovoru sa pravnom službom LPdobio potvrdu da su HZMO i HFP potvrdili dolazak na skupštinu tako da će kvoruma biti!
Također, rečeno mi je da je za sudjelovanje u dokap. mjerodavan jedino popis iz knjige dioničara u SDA od 25.01.2008 te da je to odluka i upravnog i nadzornog odbora i da ju Hanfa mora poštivati!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

sto to tocno znaci, ako uknjizi moras biti 25.01.2008. kada si trebao kupiti dionicu?


sto to tocno znaci, ako uknjizi moras biti 25.01.2008. kada si trebao kupiti dionicu?

Vjerojatno jučer.

T+3, 22-23-24-25.01.2008.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Tko danas kupuje, kupuje kasno za dokap. Jesam li u pravu?
A sto se tice cijene, ovo izgleda jako dobro. Evo izracuna za 5 komada…
Znaci tko je kupio 5 komada po 6000 kn, kad dobije jos 7 komada po nominali, ima prosjecan ulaz 2.730 kn a sadasnja cijena je 4.250 kn. Neka me netko ispravi, ako sam pogrijesio.

Ne, nisi pogriješio.
Samo će se dnevno trejdanje malo povećati kada svi odjednom dobijemo 140% više dionica na svoj račun u SDA pa će cijena u prvih mjesec dana možda biti malo manja.
Pet do 10 posto, a potom GI te rast i rast….[thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


sto to tocno znaci, ako uknjizi moras biti 25.01.2008. kada si trebao kupiti dionicu?

zadnji dan za kupnju je bio jučer, po toj logici T+3

laser:

4330 kn. nevjerne tome vidi te li koliko ljudi vijeruju ovoj dionici [thumbsup] p.s.imaocima dionice ovo će biti najbolja investicija u 2008

Ovo danas nisu mali, to je očito.

da baš si malo razmišljam i nije mi jasno .znaju li oni nešto što mi neznamao jer jeftinije je bilo proči jučer sa cijenom 5700 + dokap nego danas po 4300 bez dokapa.molim vaše komentare,svi smo očekivali cijenu oko 3500-3800.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close