LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a jeste li vi 100% sigurni da sutrašnjom prodajom dionica nećete izgubiti pravo na dokap dionice..ja bih to htio procitati crno na bijelo da budem ziher ali sve je nekako nejasno…. druga stvar…sto ako se donosenje odluke odgodi za 15.2.2008. zbog nedostatka kvoruma, onda ce oni koji sutra prodaju popusiti poprilicno sretno nam bilo pozdrav svima

To bi i ja želi znat s obzirom na to da sam duboko u ovoj dionici i što će bit s cijenom ako se odluka odgodi do 15.2.

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]


Sutra smo na ispod 3.000 kuna, a tko zna kad će nove i koliko će ih biti?[bye]

Moje mišljenj je da Luka neće ispod 4000 kune, tolika je bila cijena kad je objavljenja vijest o dokapitalizaciji a od tada se mnogo toga dobrog desilo potpisan je ugovor sa Željezarom Zenica o pretovaru uglja od 1 000 000 tona u početku godišnje, počela je izgradnja kontenerskog terminala, nabavljen je brod koji produbljiva dno tako da će moći ulaziti brodovi i do 100 000 tona a do sada nisu mogli veći od 50 000 tisuća, započela je izgradnja obale 6 i da ne nabrojam dalje jer toga je stvarno puno u zadnjih par mjeseci.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Moje mišljenj je da Luka neće ispod 4000 kune, tolika je bila cijena kad je objavljenja vijest o dokapitalizaciji a od tada se mnogo toga dobrog desilo potpisan je ugovor sa Željezarom Zenica o pretovaru uglja od 1 000 000 tona u početku godišnje, počela je izgradnja kontenerskog terminala, nabavljen je brod koji produbljiva dno tako da će moći ulaziti brodovi i do 100 000 tona a do sada nisu mogli veći od 50 000 tisuća, započela je izgradnja obale 6 i da ne nabrojam dalje jer toga je stvarno puno u zadnjih par mjeseci.

Ovo je lijepa budućnost dionice i na nekoliko mjeseci,a ne godina kako je netko naveo. [smiley][cool]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

kolege…
kolega ravovski i ja popili kavu i ugodno čakulali…u petak smo na skupštini.
Sve za Luku Ploče, Luku Ploče nizašto.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


gogo1: ” Barbosa: ” Podebljao sam se sa 10 kom za 5350[smiley] ” Preskupo si platio ” hehee .. samo se nemoj ljutiti 58122-53810= +4312

hehehehe..bravo za tebe trejderu!

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Ja ipak mislim da će past na 3000, zbog sveopćeg stanja. Nadam se da griješim.

&


gogo1: ” pazi ovo 100 kom po 5400??? Ludilo ili znanje? ” znanje kompa ,znanje.svi koji ste dali danas zabadav nek vam bude krivo.[cool]

Delboy..tebe i tvoj optimizam mi je uvijek drago za vidjeti…
dionica Luke Ploče je kao čuvena mala ura na kojoj su se Del i Rodney obogatili

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


stock: ” Sutra smo na ispod 3.000 kuna, a tko zna kad će nove i koliko će ih biti?[bye] ” Moje mišljenj je da Luka neće ispod 4000 kune, tolika je bila cijena kad je objavljenja vijest o dokapitalizaciji a od tada se mnogo toga dobrog desilo potpisan je ugovor sa Željezarom Zenica o pretovaru uglja od 1 000 000 tona u početku godišnje, počela je izgradnja kontenerskog terminala, nabavljen je brod koji produbljiva dno tako da će moći ulaziti brodovi i do 100 000 tona a do sada nisu mogli veći od 50 000 tisuća, započela je izgradnja obale 6 i da ne nabrojam dalje jer toga je stvarno puno u zadnjih par mjeseci.

Sve točno. Još samo treba dodati da se broj dionica povećava 140% što znači da od sutra sve djeliš s puno većim brojem dionica. Nitko normalan sutra dionicu ne bi trebao plaćati više od 2.000 kuna.


sampras: ” stock: ” Sutra smo na ispod 3.000 kuna, a tko zna kad će nove i koliko će ih biti?[bye] ” Moje mišljenj je da Luka neće ispod 4000 kune, tolika je bila cijena kad je objavljenja vijest o dokapitalizaciji a od tada se mnogo toga dobrog desilo potpisan je ugovor sa Željezarom Zenica o pretovaru uglja od 1 000 000 tona u početku godišnje, počela je izgradnja kontenerskog terminala, nabavljen je brod koji produbljiva dno tako da će moći ulaziti brodovi i do 100 000 tona a do sada nisu mogli veći od 50 000 tisuća, započela je izgradnja obale 6 i da ne nabrojam dalje jer toga je stvarno puno u zadnjih par mjeseci. ” Sve točno. Još samo treba dodati da se broj dionica povećava 140% što znači da od sutra sve djeliš s puno većim brojem dionica. Nitko normalan sutra dionicu ne bi trebao plaćati više od 2.000 kuna.

ne slažem se stock…fer cijena bi bila između 2600 i 3000 kuna.

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

ja ionako ne mogu prodati jer ovi iz prve generacije rade brzo u “obrisano”

Postanite Eu-robovi


Nitko normalan sutra dionicu ne bi trebao plaćati više od 2.000 kuna.

Kardum bi na to vjerojatno replicirao: Nitko normalan sutra dionicu ne bi trebao prodavati za manje od 2.000 kn.
Ja pak mislim da sutra (i do petka) nitko normalan ne bi trebao uopće prodavati. I nikako ne ispod 3k. [thumbsup]
Osim ako baš mora zbog neke iznenednosti.
I špekulantskih očekivanja, naravno. [tongue]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Nitko normalan sutra dionicu ne bi trebao plaćati više od 2.000 kuna. ” ne slažem se stock…fer cijena bi bila između 2600 i 3000 kuna.

Mislim da je i moje razmišljanje na tragu ove cjene.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close