LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Blago tebi Homere..ja sam sa 60% portfelja u LP..a osobno idem do kraja kud puklo da puklo (šta mogu popušiti…jedan auto niže klase[wink]…a možda mogu dobiti dva visoke klase[thumbsup]

Meni je LP 66%portfelja a da nisam poslušao ženu bila bi i 90%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

osim toga..veća je vjerojatnost da što je cijena sada pred dokap na nižim razinama manji će biti njen pad nakon odluke o dokapu, a i za povratak na ove razine će trebati puno manje vremena

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Još mali dodatak: prije dva dana kupnja je bila izuzetno slaba, oko 30-70 komada je bilo stalno prisutno. Danas trenutno na kupnji ima 190 komada, i ta brojka prakticki od prijepodneva (90 komada) raste uprkos prodaji. Sto vam to govori?

evo ja sad podebljao za jos 2
nema se vise para

Postanite Eu-robovi

kad smo već kod portfelja, ja imam 20 pločica i one mi čine 85%.

K/P 225/849 nalozi na kupnji,ali se slabi i kupuje i prodaje,vjerojatno se čeka zadnji dan,a on se bliži. [huh][shocked]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Meni je LP 66%portfelja a da nisam poslušao ženu bila bi i 90%

Jel bar zena pogodila ubost ostatak u neku bolju dionicu, nikad sa zenom ulazit u sukobe oko love, moj savjet, pogotovu ako je sezona snizenja [smiley]


@gogo1
: bez obzira na udio dionice u portfelju, ako potonemo, ode i meni jedan autić, mali, gradski…[wink]

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson

Barbosa:

Meni je LP 66%portfelja a da nisam poslušao ženu bila bi i 90%

Jel bar zena pogodila ubost ostatak u neku bolju dionicu, nikad sa zenom ulazit u sukobe oko love, moj savjet, pogotovu ako je sezona snizenja [smiley]


@gogo1
: bez obzira na udio dionice u portfelju, ako potonemo, ode i meni jedan autić, mali, gradski…[wink]


Ja imam 62 komada i niti malo me nije strah jer znam situaciju kakva je i kakva je budućnost.[thumbsup]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

ja iman 10kom na 6090,znam da je svjetla budučnost,ali vec je dva miseca iman,triba nešto brzo!!!

HomerS..a da li bi ti bilo taj mali gradski autić čarobnim dokapštapićem pretvoriti u luksuznu limuzinu?

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

sampras…iako je tvoja situacija komotna daješ nam ipak nadu svojom upućenosti da će dokap na sjednici biti potvrđen.
100% si siguran u tvoj izvor info??

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


sampras…iako je tvoja situacija komotna daješ nam ipak nadu svojom upućenosti da će dokap na sjednici biti potvrđen.
100% si siguran u tvoj izvor info??

100% a moj izvor je ipak čovjek od povjerenja i jedan od vodećih ljudi u Luci a i sam je dosta veliki dioničar tako da i njega to jako zanima.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close