LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel’ se javio alt333? Il’ će sačekati objavu Rješenja Hanfe o pravu upisa dodatnih dionica u drugom krugu?[wink]
Bit’ će da je kolega T. jučer značajno prodavao pa ga ka’ duha “priziva” na ovaj forum. [shocked]

Kolege, ulazimo u tri finiš dana i ne dopustimo da nas bilo kakvi ispadi zbune ili ne daj B. isprovociraju.
Osim toga, znamo da ni tada nije sve gotovo jer postoji i drugi krug, a i Hanfa svojim Rješenjem zaista može promijeniti datum stjecanja prava upisa dodatnih dionica. Zato ne treba ni očekivati veći pad tri dana prije održavanja Skupštine.
Sretno nam bilo.[proud][thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

kolega sampras….ima li nekih novosti u Luci???

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Zainteresirani za dolazak na glavnu skupštinu 25.01. trebaju se prijaviti pravnoj službi tvrtke, na broj telefona 020 603 254 (gđa. Branka).

Sutra (18.01.2007) je krajnji rok za prijavu prisustva!!

Poziv nećete dobiti jer je objavljen u N.N. br. 112 od 12. listopada 2007.

Možemo usput svratiti u Metković na žabe i jegulje :))) mmmmm.. njam njam

ili u legendarnog Ace trovača na ćevape[thumbsup]

Kontaktirao sam Luku Ploče..može se poslati na njihov mail pravna@luka-ploce.htnet.hr kratak dopis u kojem uz prijavu za dolazak na skupštinu 25.01, ime i prezime trebate naglasiti koliko dionica LP posjedujete.
Alternativno, ali možda i sigurnije je da isti dopis pošaljete na njihov broje telefaxa (ipak je to dobra stara socijalistička firma da ne bi bilo problema sa elektonskom poštom)

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Uz duzno postovanje ekipi s foruma,

jeste li sigurni da ce uopce biti dokapitalizacije?

ja sam osobno sa cca. 25% portfelja u LP, ali malo me deprimira ovo stanje danas [cry]. Zar nema novih dionicara koji bi zeljeli uskociti na zadnji vlak u dokapitalizaciju ili drugi znaju nesto sta mi ne znamo. Nije da bi ja prodao, ali ovo klacenje oko 6000 vec pomalo deprimira [bye]

"Operator! Give me the number for 911! " - Homer Simpson

Sad moram i ja pitati:
Zašto netko danas prodaje po 5800 kn kad je jučer mogao po 6k?
A sutra će moći po 6200 kn???[huh]
Zar ne zna da smo u blagoj korekciji i da je to prolazna pojava?! Ili možda zna nešto što mi ne znamo?
Bojim se da nikad neću razumjeti ljudsku psihu![shocked]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Uz duzno postovanje ekipi s foruma,

jeste li sigurni da ce uopce biti dokapitalizacije?

ja sam osobno sa cca. 25% portfelja u LP, ali malo me deprimira ovo stanje danas [cry]. Zar nema novih dionicara koji bi zeljeli uskociti na zadnji vlak u dokapitalizaciju ili drugi znaju nesto sta mi ne znamo. Nije da bi ja prodao, ali ovo klacenje oko 6000 vec pomalo deprimira [bye]


Kad pogledaš omjer kupnje i prodaje i da netko stalno kupi po bidu a da ga uopće nema u količini za prodaju, onda to i ne čudi.

Blago tebi Homere..ja sam sa 60% portfelja u LP..a osobno idem do kraja kud puklo da puklo (šta mogu popušiti…jedan auto niže klase[wink]…a možda mogu dobiti dva visoke klase[thumbsup]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Mi pred dokapitalizacijom a oni prodaju po 5800. Nevjerojatno!
Adio pameti.

Za dokap LP znamo već od 9 mj!
Tko je mislio dokapitalizirati ulazio je ranije tako da ova cijena sada nije ni malo iznenađujuća
Bilo je i onih koji su kalkulirali da sa 6500kn te su samo zato kupovali prije 30ak dana pa ih sada lovi panika i udaraju po bidu što opet dobro dođe onima koji čekaju zadnji ćas za ulet.
Ne vjerujem da će cj. ići preko 6200kn do utorka!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Velikim investitorima ne odgovara visoka cijena, pa onda zašto ne rušiti cijenu malim nalozima i tako ju održavati niskom? Polako se koncentrira prodaja na cijenama oko 5900-6100, a kad se dovoljno skupi, potrebno je to samo pokupiti.

New Report

Close