LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gogo1 Hvala ti[thumbsup]

nema na čemu..važno je da si do datuma održavanja sjednice 25.01.2008 upisan u SDA kao dioničar..kako je danas 16.01..onda si čak i uranio..ali bolje i tako nego da zakasniš

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Što si ti ovdje politički komesar pa ne dopuštaš drugačija razmišljanja o Luci Ploče?
Niti jedan njegov podatak iz skorašnje rasprave nisi opovrgnuo!

Ma svi mogu pisati na forumu, ne pada mi na pamat nekome to ne dopuštati, pogotovo ne kolegi alt333.
Međutim, bilo bi dobro da on to objavljuje čim vidi, dozna ili precizno utvrdi činjenice, a ne unošenjem nemira poluinformacijama tipa rekla-kazala i to neposredno prije dokapitalizacije.
Najavio je čak “smjenu” predsjednika Uprave? Kolega Tramvajac, zaboravili ste to???[huh]
Mislim da se svi slažemo da njegov nedavni istup nije baš bio ispravano tempiran, ni metodološki ni vremenski. Ka’ da je pa’ s neba…[shocked]
Evo, meni je čak simpatičan, pomalo redikulski, ka’ lero. Nek’ se javi, zašto ne?!
Točno je da svaki grad uz naše more ima svoga lera.[smiley]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Ljudi iz banke su trgovci a roba koju prodaju je novac.Jedino u što oni vjeruju je to da trebaju prodati margin jer 9% kamate mogu dobiti još samo na minusu od kartica.A najstariji trgovački trik je priča-kupite danas jer sutra će vam biti kasno.
Zadnji dan za kupnju da upadneš na vrijeme za dokap je 21 01 2008-za sad[rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Zadnji dan za kupnju da upadneš na vrijeme za dokap je 21 01 2008-za sad

Ja mislim 22.siječnja! 22+3=25!

lavgar: “Zadnji dan za kupnju da upadneš na vrijeme za dokap je 21 01 2008-za sad” Ja mislim 22.siječnja! 22+3=25!
[/quote

Ako kupiš u ponedeljak 21. 01.,to je T.! Plus tri ,znači-UT, SR, ČT a u petak je skupština.Ako se T+3 ne broji onda si u petak ujutro na popisu.
[rolleyes][wink]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Dajte je mi može neko objasniti ovo danas stanje,zašto ne raste,zaista ne kužim??[undecid]

jel može zadnje transakcije, hvala

&


pa jucer sam cuo od covjeka iz banke da je netko po hitnom postupku dobio novac za margin jer da je kao zadnji dan bio jucer za kupit LKPC te i sudjelovanje u dokapu….ovi iz banke su i odmah isti dan pod “hitno” dali covjeku cash na racun i on dokupio LKPC…..ne kuzim kako ljudi iz banke onda vjeruju u to da je jucer bio zadnji dan, odnosno da se 18.1 mora biti registriran u sda da se sudjeluje u dokapu….[huh] ipak bi oni morali imati malo vise informacija o tome…..odnosno da je 22.1 zadnji dan….

jasno piše na na sda…

When speculation has done its worst, two and two still make four.


jasno piše na na sda…

piše…ali isto tako piše u dokumentu o dokapitalizaciji LKPC da se na taj dan kada se održava skupština treba biti registriran u SDA……pa sad treba biti pametan…..
mene osobno ionako nije briga dal je 18.1. ili 25.1. jer sam registriran u SDA od 9.1.2008….[cool]
napisao sam to radi ostalih kolega….treba biti fer…..[thumbsup]

DOKUP!


alan_poh: ” pa jucer sam cuo od covjeka iz banke da je netko po hitnom postupku dobio novac za margin jer da je kao zadnji dan bio jucer za kupit LKPC te i sudjelovanje u dokapu….ovi iz banke su i odmah isti dan pod “hitno” dali covjeku cash na racun i on dokupio LKPC…..ne kuzim kako ljudi iz banke onda vjeruju u to da je jucer bio zadnji dan, odnosno da se 18.1 mora biti registriran u sda da se sudjeluje u dokapu….[huh] ipak bi oni morali imati malo vise informacija o tome…..odnosno da je 22.1 zadnji dan…. ” jasno piše na na sda…

To ti je za sudjelovanje na skupštini.A za pravo sudjelovanja o dokapu-Nove dionice iz članka 3. ove Odluke izdaju se privatnim izdanjem koje će se izvršiti upisom i uplatom u novcu isključivo od strane postojećih dioničara izdavatelja upisanih u depozitoriju Središnje depozitarne agencije d.d., Zagreb na dan donošenja ove Odluke razmjerno njihovom sudjelovanju u temeljnom kapitalu Društva.
A odluka će se donjeti na skupštini 25.01.2008[rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


jasno piše na na sda…

nemojmo zbunjivati ljude. to “pravo” koje se moglo steći do jučer je pravo sudjelovanja na skupštini. popis koji se utvrđuje 18. 1. je popis sudionika na skupštini, a za sudjelovanje u dokapitalizaciji utvrđen je “dan donošenja odluke”, dakle 25. odnosno 22. kao zadnji dan za stjecanje tog prava kupnjom dionica.


jel može zadnje transakcije, hvala

jel može zadnje transakcije, hvala
daj nek mi se neko smiluje

&

New Report

Close