LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jako mi fali kolega alt333
Ajde molim te javi se![thumbsup]
Ovo mi dosta lići na prvi dio bajke Carevo novo ruho!
Ovi pozitivni tonovi o dionici, koje smo svi puni ko šipak, nisu ništa argumentiraniji od tvojih negativnih ali je važno da svi dolaze iz prve ruke.

ne vjerujem u slučajnosti..ovo je netko napravio svjesno


Svjesno ili ne ja sam uboo 5 po 5600 i prodao po 6010[smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


gogo1: ” ne vjerujem u slučajnosti..ovo je netko napravio svjesno ” Svjesno ili ne ja sam uboo 5 po 5600 i prodao po 6010[smiley]

pa zar i ti sine Barbosa ???][sad]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

gogo1:

ne vjerujem u slučajnosti..ovo je netko napravio svjesno

Svjesno ili ne ja sam uboo 5 po 5600 i prodao po 6010[smiley]

Zbog čega si ih prodao? Ja mislio da si jedan od ozbiljnijih……. Naime, mogao si još zaradit.[shocked]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

pozdrav svima

molim da mi netko tko pouzdano zna odgovori da li mogu sudjelovati u dok. ako sam tek danas kupio LKPC

Unaprijed zahvaljujem ,


Jako mi fali kolega alt333. Ajde molim te javi se! Ovo mi dosta lići na prvi dio bajke Carevo novo ruho
!
Ovi pozitivni tonovi o dionici, koje smo svi puni ko šipak, nisu ništa argumentiraniji od tvojih negativnih ali je važno da svi dolaze iz prve ruke. [/quote][/i]

Vidi se kolega da bi Vi rado dokupili ispod 6k no u tome Vam alt333 više neće moći pomoći. [smiley]
I mali ispravak: ovo je dionica u kojoj se ne druka jer joj to nije potrebno.
Ovdje rezultati govore više od bapskih naklapanja pa makar ona dolazila iz doline Neretve. Ako se do sada u to niste uvjerili, podsjećam Vas da danas, i pored uobičajene preddokapitalizacijske ranjivosti, nismo potonuli ispod 5600 kn. Sve je manje prostora i vremena za trejdanje.
Pametnomu dosta.[cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


pozdrav svima molim da mi netko tko pouzdano zna odgovori da li mogu sudjelovati u dok. ako sam tek danas kupio LKPC Unaprijed zahvaljujem ,

100 %

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Barbosa..stvarno si me neugodno iznenadio..pa ti si bio jedan od najvatrenijih forumaša i iskrenih dioničara LP….čemu to sitničarenje i liparenje u day tradingu ??

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Jedan podsjetnik za one koji ne vjeruju u ovu dionicu.
04.02.2008 godine uplovljava prvi brod uglja za Zenicu.
Godišnja količina uglja koja će se pretovarati u početku iznosi 1 000 000 tona godišnje a disu svi oni proizvodi koji će se vraćati iz željezare preko Luke.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

pa jucer sam cuo od covjeka iz banke da je netko po hitnom postupku dobio novac za margin jer da je kao zadnji dan bio jucer za kupit LKPC te i sudjelovanje u dokapu….ovi iz banke su i odmah isti dan pod “hitno” dali covjeku cash na racun i on dokupio LKPC…..ne kuzim kako ljudi iz banke onda vjeruju u to da je jucer bio zadnji dan, odnosno da se 18.1 mora biti registriran u sda da se sudjeluje u dokapu….[huh]
ipak bi oni morali imati malo vise informacija o tome…..odnosno da je 22.1 zadnji dan….

DOKUP!

gogo1

Hvala ti[thumbsup]

I mali ispravak: ovo je dionica u kojoj se ne druka jer joj to nije potrebno.
Ovdje rezultati govore više od bapskih naklapanja pa makar ona dolazila iz doline Neretve.

Što si ti ovdje politički komesar pa ne dopuštaš drugačija razmišljanja o Luci Ploče?
Niti jedan njegov podatak iz skorašnje rasprave nisi opovrgnuo![sad]

New Report

Close