LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gogo1: ” kupnja 40 kom prodaja 674 kom zadnja cijena 6000,00 kn prosječna 6094,06 ukupan promet 310 797,04 kn vrijeme 12.34 h ” nemoj se obazirat na k/p .kad bi tako gledao onda bi se ljudi na HT-u odmah mogli ubiti.sve bu leglo na svoje samo strpljenja kolega.[cool]

ma naravno..ali malo je čudno…još je malo ostalo do krajnjeg roka ali to se ništa pozitivno ne odražava na cijenu dionicu

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

laser:

gogo1: ” kupnja 40 kom prodaja 674 kom zadnja cijena 6000,00 kn prosječna 6094,06 ukupan promet 310 797,04 kn vrijeme 12.34 h ” nemoj se obazirat na k/p .kad bi tako gledao onda bi se ljudi na HT-u odmah mogli ubiti.sve bu leglo na svoje samo strpljenja kolega.[cool]

ma naravno..ali malo je čudno…još je malo ostalo do krajnjeg roka ali to se ništa pozitivno ne odražava na cijenu dionicu

Možda znaju nešto što mi ne znamo? Ne želim ni pomišljati na to… Idem ja i moj pesimizam sa interneta na jedno 10 dana [bye]


laser: ”
gogo1: “nemoj se obazirat na k/p .kad bi tako gledao onda bi se ljudi na HT-u odmah mogli ubiti.sve bu leglo na svoje samo strpljenja kolega.
” ma naravno..ali malo je čudno…još je malo ostalo do krajnjeg roka ali to se ništa pozitivno ne odražava na cijenu dionicu

Pa i nije čudno.
I nas je danas malo zahvatila korekcija, a pred nama je još nekoliko dana za prvi rok od 25.1. o.g. koji, složili smo se, Hanfa i ne mora poštivati.
S obzirom da se termin održavanja skupštine odgađao bilo je i za očekivati umjereno višu, ali i tzv. umrtvljenu cijenu, odnosno izostanak naglih skokova, posebice u tjednu prije Skupštine.
A i Uprava je tome doprinijela, mogli bismo se suglasiti. Naime, kod brojnih dionica tvrtki iz manjih gradova menadžment nedovoljno ulaže u PR. Rade kao da im to uopće nije potrebno, mada je marketinški dio burzovnih aktivnosti važan, u nekim trenutcima možda i važniji od poslovanja (fundamenata).
Ne bi me čudilo da se ova cijena ili “tu negdje” održi i poslije 25.1. sve dok ne doznamo što je Hanfa riješila. [cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

I nas je danas malo zahvatila korekcija, a pred nama je još nekoliko dana za prvi rok od 25.1. o.g. koji, složili smo se, Hanfa i ne mora poštivati.
S obzirom da se termin održavanja skupštine odgađao bilo je i za očekivati umjereno višu, ali i tzv. umrtvljenu cijenu, odnosno izostanak naglih skokova, posebice u tjednu prije Skupštine.
A i Uprava je tome doprinijela, mogli bismo se suglasiti. Naime, kod brojnih dionica tvrtki iz manjih gradova menadžment nedovoljno ulaže u PR. Rade kao da im to uopće nije potrebno, mada je marketinški dio burzovnih aktivnosti važan, u nekim trenutcima možda i važniji od poslovanja (fundamenata).
Ne bi me čudilo da se ova cijena ili “tu negdje” održi i poslije 25.1. sve dok ne doznamo što je Hanfa riješila. [cool]

Vjerujem da će se održati cijena i poslije 25. ali ne znam da će i previše pasti kada se sve riješi,jer ako će biti drugi krug,a hoće li biti kakav uvjet za upis u drugom krugu… [thumbsup][thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Meni je tako svejedno koji će datum uzeti u obzir Hanfa (iako je vjerojatnost 99,99% da je to dan do kada dionice moraju biti evidentirane na računu investitora u SDA znači 25.01 – a da bi tako bilo treba uračunati T + 3 dana). samo da predstavnik Vlade podrži prijedlog dokapa na sjednici..

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Možda bi trebali poslati molbu omraženom novinaru da ponovi upit Vladi?

Ja sam čvrsto odlučio da neću ni prstom maknut u smislu trejdanja, bez obzira na skupštinu, dokapitalizaciju, odgodu, itd… osim što ću dokupit svaki put kad padne (bilo zbog dokapa, bilo zbog odgode dokapa), pa makar došao do 100%-tnog udjela u portfelju! [smiley]
A svaka dionica iz dokapa je više nego dobrodošla, naravno.. naći će se para i za to…

Svaka čast ali…,hm,hm..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

15.01

10. PBZ D.D. 1.147 0,54 Skrb. račun – 1064 (-83)

Daljnje istresanje….


Možda bi trebali poslati molbu omraženom novinaru da ponovi upit Vladi?

Ne njemu, samo ne njemu, jer onda smo ziher na toboganu. [shocked]
Svaki dioničar se može raspitati u d.d. o detaljima održavanja Skupštine.
Kolega Sampras je najbliži…[pray]
I najbrži…[thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Što je bilo s lkpc?


Što je bilo s lkpc?

Nekom se žuri!
Uspio sam nadokupiti samo 2 kom po 5600 [smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close