LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja upravo pomalo prodajem druge dionice, i skupljam za dokup 22.1.
Ove što imam sada, naravno, ne prodajem ni pod razno. A Hanfe se ne bojim. Ako odluče kao u slučaju Vabe, još bolje! [thumbsup]


Ja upravo pomalo prodajem druge dionice, i skupljam za dokup 22.1. Ove što imam sada, naravno, ne prodajem ni pod razno. A Hanfe se ne bojim. Ako odluče kao u slučaju Vabe, još bolje!

Slažem se.
Kada su u pitanju odluke Hahfe, treba voditi računa da oni to ipak rade temeljem zakona (o tržištu vrijednosnih papira, primjerice, u ovom slučaju), a druga je stvar što to nekome ne odgovara. Nije da ‘branim’ Hanfu, već mi je svejedno za kada će biti određen taj datum. Ulažem dugoročno! Ostali se mogu i trebaju ljutiti pa i govoriti kako to nije dobro, nije u redu i tome sl. [undecid]
A zašto nekome to ne odgovara? Mi nismo disciplinirani i uvijek mislimo da treba biti nekako drugačije, tj. samo onako kako nama odgovara jer, eto, samo mi i uvijek moramo na brzinu ‘zaraditi’.
Ili poput one izreke: Ako netko zalijeva cvijeće praznom kanticom, to ne znači da je lud, već da je cvijeće umjetno!
Nedavo sam pročitao da je jedna od pet značajki bogatih ljudi DISCIPLINIRANOST, a baš nam to nedostaje. Nismo naučili slijediti pravila (životne igre) i gotovo. Neka Hanfa odluči jer joj je to i posao!
Vjerujem u Luku i poslije dokapa, a vrijeme će pokazati da smo bili u pravu. [thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


RIBosanac: ” Ja upravo pomalo prodajem druge dionice, i skupljam za dokup 22.1. Ove što imam sada, naravno, ne prodajem ni pod razno. A Hanfe se ne bojim. Ako odluče kao u slučaju Vabe, još bolje! ” Slažem se. Kada su u pitanju odluke Hahfe, treba voditi računa da oni to ipak rade temeljem zakona (o tržištu vrijednosnih papira, primjerice, u ovom slučaju), a druga je stvar što to nekome ne odgovara. Nije da ‘branim’ Hanfu, već mi je svejedno za kada će biti određen taj datum. Ulažem dugoročno! Ostali se mogu i trebaju ljutiti pa i govoriti kako to nije dobro, nije u redu i tome sl. [undecid] A zašto nekome to ne odgovara? Mi nismo disciplinirani i uvijek mislimo da treba biti nekako drugačije, tj. samo onako kako nama odgovara jer, eto, samo mi i uvijek moramo na brzinu ‘zaraditi’. Ili poput one izreke: Ako netko zalijeva cvijeće praznom kanticom, to ne znači da je lud, već da je cvijeće umjetno! Nedavo sam pročitao da je jedna od pet značajki bogatih ljudi DISCIPLINIRANOST, a baš nam to nedostaje. Nismo naučili slijediti pravila (životne igre) i gotovo. Neka Hanfa odluči jer joj je to i posao! Vjerujem u Luku i poslije dokapa, a vrijeme će pokazati da smo bili u pravu. [thumbsup]

ratuse legendo
[thumbsup]
discipliniranost će biti bogato nagrađena…što kažeš da nas u ovoj godini osim Luke Ploče dohvati i dokap u DLKV …(a špekulira se da bi i Viro mogao u dokap)

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Poštovane kolege..kako komentirate izjave Sanadera u Dnevniku plus o formiranju fonda u koji će ući neke vrijedne dionice u državnom vlasništvu i ponuditi ih građanima preko IPO (kao udjele) ??
Mislite li da će se i dionice Luke Ploče naći u tom fondu…da li to znači da će država ići u dokap ili samo dosadašnji udjel prebaciti u fond ??

Moguće je jedno i drugo,meni bolje da ne sudjeluje u dokap. [lol] [thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

jeste li vidjeli euforiju kad Sanader nešto konkretno kaže (radi se o jednoj drugoj dionici= ????

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


jeste li vidjeli euforiju kad Sanader nešto konkretno kaže (radi se o jednoj drugoj dionici= ????

Da naravno,i od toga trenutka (od sinoć) ispisano puno,puno stranica o toj dionici. [lol] [lol]
Da je bar ovu samo spomenuo,ma bila bi ludnica. [thumbsup][thumbsup]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Itekako..no jedna stvar je vrlo znakovita..i treba čitati između redova..naime prije izbora (za danas euforičnu dionicu) bilo je izrijekom rečeno da nema privatizacije. Ako se sjetimo sličnih izjava oko Luke Ploče onda ni dokap Luke Ploče ne bi trebao biti upitan???[thumbsup]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Pitanje za samprasa…zna li se nešto novo o eventualnoj namjeri države da ustupi dio svojih dionica radnicima Luke Ploče (o tome je govorio Luka Bebić u predizborno vrijeme) ??

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

kupnja 40 kom
prodaja 674 kom
zadnja cijena 6000,00 kn
prosječna 6094,06
ukupan promet 310 797,04 kn
vrijeme 12.34 h

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

a sat kasnije..i dalje bez ijedne transakcije[cry]
kupnja 47 kom
prodaja 720

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Evo dragi dioničari Luke Ploče,da se i ja malo javim,pošto sam jedan od Vas.
Mislim da je glavni razlog slabe kupnje samo strah jer je prva skupština odgođena ,inače bi cijena bila oko 7k.Prošli pon. sam slušao gosp.Pavlovića na hrvatskom radiju u emisiji za pomorce gdje je potvrdio
održavanje skupštine 25.01. te je rekao da ne vidi razlog zašto država ne bi podržala dokapitalizaciju koja
je njima neophodna za daljnje poslovanje.
Pozdrav svima!

[rolleyes][thumbsup]


kupnja 40 kom
prodaja 674 kom
zadnja cijena 6000,00 kn
prosječna 6094,06
ukupan promet 310 797,04 kn
vrijeme 12.34 h

nemoj se obazirat na k/p .kad bi tako gledao onda bi se ljudi na HT-u odmah mogli ubiti.sve bu leglo na svoje samo strpljenja kolega.[cool]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close