LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nego, kad je bila dokapitalizacija Vabe, da li je tamo pisalo na pozivu da se gleda dan glavne skupstine? Jer Hanfa je na kraju rekla da se gleda dan Hanfinog odobrenja, pa me zanima da li su oni prekrojili tekst ili u samom tekstu to nigdje nije bilo eksplicitno napisano?

Kaj se spekulacije oko cijene tice, mislim da je jedino bitno hoce li dokapa biti ili ne, ili ako ce ga eventualno odgoditi. Sve ostalo nije bitno s obzirom da je sjednica za 10 dana.

To je i meni nejasno,hanfino odobrenje,ali nigdje ne piše o tome.[shocked][shocked][shocked][shocked]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Evo, malo sam pretrazio, i dokap Vabe je isto imao clanak koji kaze da se racunaju dionice na dan donosenja odluke (clanak 4), a Hanfa je to promijenila (2. stranica, prvi paragraf).

Vaš link

Vaš link

Osobno mislim da je to dosta glupo i nekorektno od Hanfe da si dozvoljava takve promjene odluka.

ne mogu vjerovati koji skromni promet dionicom danas??? samo 346 k

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Evo, malo sam pretrazio, i dokap Vabe je isto imao clanak koji kaze da se racunaju dionice na dan donosenja odluke (clanak 4), a Hanfa je to promijenila (2. stranica, prvi paragraf). Vaš link Vaš link Osobno mislim da je to dosta glupo i nekorektno od Hanfe da si dozvoljava takve promjene odluka.

Čekaj malo, jel to znači da su oni koji su prodavali 16.4. kad je cijena pala s 800 na 640 na kraju tom Hanfinom promjenom Vabine odluke ostali bez sudjelovanja u dokapu? A oni koji su umjesto dan prije za 800 od njih kupili 16. za 640 na kraju su dobili i dokap?

Mislim da bi u tom slučaju Hanfa trebala podnijeti kaznenu prijavu protiv same sebe.

efodix:

Evo, malo sam pretrazio, i dokap Vabe je isto imao clanak koji kaze da se racunaju dionice na dan donosenja odluke (clanak 4), a Hanfa je to promijenila (2. stranica, prvi paragraf). Vaš link Vaš link Osobno mislim da je to dosta glupo i nekorektno od Hanfe da si dozvoljava takve promjene odluka.

Čekaj malo, jel to znači da su oni koji su prodavali 16.4. kad je cijena pala s 800 na 640 na kraju tom Hanfinom promjenom Vabine odluke ostali bez sudjelovanja u dokapu? A oni koji su umjesto dan prije za 800 od njih kupili 16. za 640 na kraju su dobili i dokap?

Mislim da bi u tom slučaju Hanfa trebala podnijeti kaznenu prijavu protiv same sebe.

Da, tako ti to ide! Hanfa ima zadnju riječ, stoga oprez što se prodaje tiče poslije 25 – og….[smiley]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


ne mogu vjerovati koji skromni promet dionicom danas??? samo 346 k

Ništa tu nema čudno. Istresli se oni što su lupali po prodaji do 6xxx, e sada tko hoće lkpc nek kupuje po malo višim cijenama….. Za sada im se neda tako brzo potezati za kupnjom, al vrijeme ide…. [yawn]

Vidjet ćeš krajem ovog i početkom idućeg tjedna[thumbsup]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


ne mogu vjerovati koji skromni promet dionicom danas??? samo 346 k

Malo se podebljao pred kraj dana … 644 k [lol]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Danas općenito mršav promet po svim dionicama bez neke navale na strani kupnje.
Zaključak dana: Crobex malo dole, mi malo up.


efodix: ” Evo, malo sam pretrazio, i dokap Vabe je isto imao clanak koji kaze da se racunaju dionice na dan donosenja odluke (clanak 4), a Hanfa je to promijenila (2. stranica, prvi paragraf). Vaš link Vaš link Osobno mislim da je to dosta glupo i nekorektno od Hanfe da si dozvoljava takve promjene odluka. ” Čekaj malo, jel to znači da su oni koji su prodavali 16.4. kad je cijena pala s 800 na 640 na kraju tom Hanfinom promjenom Vabine odluke ostali bez sudjelovanja u dokapu? A oni koji su umjesto dan prije za 800 od njih kupili 16. za 640 na kraju su dobili i dokap? Mislim da bi u tom slučaju Hanfa trebala podnijeti kaznenu prijavu protiv same sebe.

A ljudi pa zašto razmišljate o prodaji istog trena nakon dokap., ovo je dionica za držati, a tako ste i najsigurniji onda vas boli briga što će hanfa reći.
Ima drugih dionica za trejdanje puno boljih za te stvari, ukratko za kratkotrajnu uporabu.
Ja ću čekati na 4k s nalogom za kupnju a ne prodaju


efodix: ” Evo, malo sam pretrazio, i dokap Vabe je isto imao clanak koji kaze da se racunaju dionice na dan donosenja odluke (clanak 4), a Hanfa je to promijenila (2. stranica, prvi paragraf). Vaš link Vaš link Osobno mislim da je to dosta glupo i nekorektno od Hanfe da si dozvoljava takve promjene odluka. ” Čekaj malo, jel to znači da su oni koji su prodavali 16.4. kad je cijena pala s 800 na 640 na kraju tom Hanfinom promjenom Vabine odluke ostali bez sudjelovanja u dokapu? A oni koji su umjesto dan prije za 800 od njih kupili 16. za 640 na kraju su dobili i dokap? Mislim da bi u tom slučaju Hanfa trebala podnijeti kaznenu prijavu protiv same sebe.

Da, upravo tako. S jedne strane se prave nekakvim moderatorima trzista koji su tu da sprijece malverzacije i onda naprave tako nesto. Mogu se kladit da je taj koji je napisao takvo odobrenje fino omastio brk na temelju povlastenih informacija. I nikome nista.

Zapravo, sad kad gledam, stvarno bi se trebalo zaliti Hanfi i inzistirati na tome da sama sebe prijavi, to im je zakonska duznost…


gorgija: ” efodix: ” Evo, malo sam pretrazio, i dokap Vabe je isto imao clanak koji kaze da se racunaju dionice na dan donosenja odluke (clanak 4), a Hanfa je to promijenila (2. stranica, prvi paragraf). Vaš link Vaš link Osobno mislim da je to dosta glupo i nekorektno od Hanfe da si dozvoljava takve promjene odluka. ” Čekaj malo, jel to znači da su oni koji su prodavali 16.4. kad je cijena pala s 800 na 640 na kraju tom Hanfinom promjenom Vabine odluke ostali bez sudjelovanja u dokapu? A oni koji su umjesto dan prije za 800 od njih kupili 16. za 640 na kraju su dobili i dokap? Mislim da bi u tom slučaju Hanfa trebala podnijeti kaznenu prijavu protiv same sebe. ” A ljudi pa zašto razmišljate o prodaji istog trena nakon dokap., ovo je dionica za držati, a tako ste i najsigurniji onda vas boli briga što će hanfa reći. Ima drugih dionica za trejdanje puno boljih za te stvari, ukratko za kratkotrajnu uporabu. Ja ću čekati na 4k s nalogom za kupnju a ne prodaju

Che…imaš pravo vezano za dionice za trejdanje..a i slažem se i što se tiče tvog razmišljanja vezano za prodaju nakon dokapa…nema prodaje..nema predaje (barem u mom slučaju)..namjera mi je sve dionice Luku Ploče držati barem do 2012 godine

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Poštovane kolege..kako komentirate izjave Sanadera u Dnevniku plus o formiranju fonda u koji će ući neke vrijedne dionice u državnom vlasništvu i ponuditi ih građanima preko IPO (kao udjele) ??
Mislite li da će se i dionice Luke Ploče naći u tom fondu…da li to znači da će država ići u dokap ili samo dosadašnji udjel prebaciti u fond ??

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

New Report

Close