LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa neznam baš…datum popisa za skupštinu je 18.1., zvao sam SDA i oni mi rekli da je to zadnji dan… Pa sad ti budi pametan…[rolleyes]

pa sve tamo piše, 18.1. je zadnji dan za stjecanje prava sudjelovanja i glasanja na skupštini.

a za sudjelovanje u dokapitalizaciji je potrebno biti dioničar 25.1.

mislim da je ipak 21.01..točan datum za sudjelovanje u dokapu

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Na papiru piše svašta i sve trpi,ali zar ne može npr. HANFA utjecati na to i reći da onaj tko je kupio do 18.1. sudjeluje u dokapu,ili onaj koji ima dionice na dan održavanja skupštine,da sudjeluje u dokapu ili kako drugačije?[shocked][shocked] Ili da se izglasa na samoj skupštini da onaj koji ima dionice na taj dan da sudjeluje? To je sve tako neodređeno sa razmakom između redova…[embarass]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

u rasponu cijene od 6194,40 do 6258,10 ima ukupno 187 komada na prodaji

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Mislim da si u pravu, jer odluka o dokap se mora donesti na skupštini da bude pravovaljana, a tek nakon toga može iči dokap i radi se popis sa tim datumom, a pošto imamo T+3 dakle zadnji datum je 21., ako sam u krivu molim da me se ispravi.

Članak 4.
Nove dionice iz članka 3. ove Odluke izdaju se privatnim izdanjem koje će se izvršiti upisom i uplatom u novcu isključivo od strane postojećih dioničara izdavatelja upisanih u depozitoriju Središnje depozitarne agencije d.d., Zagreb na dan donošenja ove Odluke razmjerno njihovom sudjelovanju u temeljnom kapitalu Društva.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Članak 4. Nove dionice iz članka 3. ove Odluke izdaju se privatnim izdanjem koje će se izvršiti upisom i uplatom u novcu isključivo od strane postojećih dioničara izdavatelja upisanih u depozitoriju Središnje depozitarne agencije d.d., Zagreb na dan donošenja ove Odluke razmjerno njihovom sudjelovanju u temeljnom kapitalu Društva.

a da bi to tako bilo onda treba biti T + 3 dana namire da bi vlasništvo nad dionicama bilo evidentirano u SDA..znači zadnji rok je 21.01

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

nego…nešto mi je mršav današnji promet dionicom (barem do sada u 12.30)

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


nego…nešto mi je mršav današnji promet dionicom (barem do sada u 12.30)

Protrgovano je samo 25 kom[yawn]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

odakle ovakvi čudni računi? skupština se održava 25.1., zadnji datum za kupnju dionica je t-3, dakle 22. 1.

imam neki osjećaj da će opet po bidu do 6k [cry]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Nego, kad je bila dokapitalizacija Vabe, da li je tamo pisalo na pozivu da se gleda dan glavne skupstine? Jer Hanfa je na kraju rekla da se gleda dan Hanfinog odobrenja, pa me zanima da li su oni prekrojili tekst ili u samom tekstu to nigdje nije bilo eksplicitno napisano?

Kaj se spekulacije oko cijene tice, mislim da je jedino bitno hoce li dokapa biti ili ne, ili ako ce ga eventualno odgoditi. Sve ostalo nije bitno s obzirom da je sjednica za 10 dana.

New Report

Close