LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedna i druga kao da su vrednovane po principu 1 milijun tona godišnjeg prometa= cca. 10 do 11 mil.eura mcap-a.
Ploče slažem se, ima ipak puno ljepšu bilancu.

NaBiduAsku, 14.07.2023. u 11:16

kad pogledamo pokazatelje LKRI i LKPC vidi se koliko je LKPC podcijenjena dionica… mislim ja je imam dovoljno i s vremena na vrijeme malo dokupim ali me zaista čudi da osim dvoje iz TOP 10 ne vide potencijal u ooj dionici. Eno jučer i danas LKRI porasla oko 10%

Luka Rijeka je debelo precijenjena..a lkpc podcijenjena..

Lkpc ima nešto kancerogeno u sebi a to je dpd enna ili kako god. Ako pogledamo kompanije u kojima jesu vidimo da se mali nisu dobro proveli. Kada kompanija ima toliko keša a prikazuje ne naplaćena potraživanja u tolikoj mjeri, kontrolira cijenu i sve ostalo. Ova kupnja je također čudna, netko skuplja za vožda…

Cijelo hrvatsko gospodarstvo ima nešto kancerogeno u sebi: ppd, enna, enna fruit, Construction line limited Malta i dalje da ne nabrajam. O tome prije godinu dana osim dobro upućenih nitko nije imao pojma, a sada smeće lagano isplivava.

Ima bit da nas čeka dobro izvješće…dobro poteže danas.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Da..i mene je iznenadio ovako strelovit rast..očito da će izvješće bit top..vidit ćemo za 10 ak dana..ako bude polugodisnja dobit preko 6 milja eura to ce biti top..

S ovim šta je pretovareno i brodovi u najavi,ovaj mjesec preko pola milijuna tona robe,uglavnom sve ugljen i nafta…mada su sve ostale robe podbacile,pretovar ugljena obara sve moguće rekorde..to garantira i da će treći kvartal bit odličan..

Znači uz već sad lijepo ljeto čeka nas još i ljepša jesen. A uz ovako šupalj ask sve je moguće. Nekad kažem da djeluje nelikvidna, međutim nalozi na prodaji su takvi da bilo kakav jači promet znači i katapultiranje cijene… zato i jesu ova dvojica iz top 10 koji skupljaju veoma strpljivi jer drugačije ni ne mogu neš značajnije izakumulirati. Pa 10. nalog je na 300 eur…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Traži se vrh. Za sada “hladno”.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Da se ja sklonim sa aska ne bi bilo nego 4 naloga🤣

nekom rat, nekom brat

 

https://www.breakingthenews.net/news/details/60344575

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hrvatska-ponuda-ukrajini-evo-vam-nase-luke-i-zeljeznica-to-vam-moze-biti-alternativni-pravac-15357449

 

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close