LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mali na ovim razinama uopće nisu zainteresirani za neku prodaju, to se vidi po mizernim prometima. Morati će se podići ljestvica da se pojave interesenti… ovako niske valuacije a prometi nikakvi… čudi me da osim Zeca nemamo i pokoju liisicu u kokošinjcu da malo to potjera prema gore.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ja sam i na bidu i na asku..tu negdje oko 130..dok ne dođe izvješće..onda se mičem i budem samo na asku😄

ja sam na kupnji na 100 e,ako kupim tu kupnju ću nazvati bumerang

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Teško da će te uhvatit na 100 ako se za mjesec dana pokaže vrlo solidno izvješće za prvu polovicu godine,pretpostavka je da će dobit biti između 5-7 milijuna eura..mislim da Zec čuči na 120 e..i čeka izvješće da opet zagrize mrkvu..

Do 17.07.dolazi 300 000 tona ugljena🙃

evo konačno se i nelikviduša pokrenula malo danas.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Dobra je stvar da moguća recesija nece smanjit prihode lkpc..jer imaju dugorocne ugovore za ugljen koji im donose sigurnu neto dobit..dionica je u uvjetima energetske krize defenzivna..tj kriza ne utječe na pad prihoda..dapače..

alt666, 29.06.2023. u 06:48

Teško da će te uhvatit na 100 ako se za mjesec dana pokaže vrlo solidno izvješće za prvu polovicu godine,pretpostavka je da će dobit biti između 5-7 milijuna eura..mislim da Zec čuči na 120 e..i čeka izvješće da opet zagrize mrkvu..

 

Na HPB je bio bumerang ,cijena sa 145 zviznula na 131 euro!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

kvasac, 06.07.2023. u 17:54

 





alt666, 29.06.2023. u 06:48



 

Teško da će te uhvatit na 100 ako se za mjesec dana pokaže vrlo solidno izvješće za prvu polovicu godine,pretpostavka je da će dobit biti između 5-7 milijuna eura..mislim da Zec čuči na 120 e..i čeka izvješće da opet zagrize mrkvu..

 



 

 

Na HPB je bio bumerang ,cijena sa 145 zviznula na 131 euro!

Neće ovdje zviznut ništa…

u srijedu rajfajzen podebljao za 200 kom… ovdje dvoje u top 10 marljivo skupljaju… i veoma strpljivo.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ovaj 7 i mjesec miriše na povijesni mjesecni rekord..vec je 350 000 tona a di je jos kraj mjeseca…

kad pogledamo pokazatelje LKRI i LKPC vidi se koliko je LKPC podcijenjena dionica… mislim ja je imam dovoljno i s vremena na vrijeme malo dokupim ali me zaista čudi da osim dvoje iz TOP 10 ne vide potencijal u ooj dionici. Eno jučer i danas LKRI porasla oko 10%

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close