LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prekrcaj u prvih 10 dana u najavi 160 000 tona,da..ova najava o IPO u je stvarno čudna,a prodaje Vujo skoro svu imovinu što posjeduje,pevex..petrokemija..i ovo šta se šuška o prodaji kontrolnog udjela nekom strancu,i to smrdi,ali je činjenica da posla ima i da rade dobro sa rekordnom dobiti,možda če stvarno iskoristiti te vrlo dobre podatke o dobiti da uljepšaju mladu pred prodaju..i samo dizanje cijene u zadnjih mjesec dana ide u prilog tome da stvarno imaju nakanu prodati udjel,jer ko kupi..ide ono 3 zadnja mjeseca ponderirane vrijednosti + premija..

Branislav Zec +245 komada i dalje kupuje… sad je u top 8.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ode Vujnovac pa pa…a kako sam razumio Enna se nacionalizira.IPO ..mirovinci i tako to.

alt666, 14.06.2023. u 15:29

Ode Vujnovac pa pa…a kako sam razumio Enna se nacionalizira.IPO ..mirovinci i tako to.

A kako će to nacionalizirati ENNA-u?

one, 15.06.2023. u 12:36

 





alt666, 14.06.2023. u 15:29



 

Ode Vujnovac pa pa…a kako sam razumio Enna se nacionalizira.IPO ..mirovinci i tako to.

 



 

A kako će to nacionalizirati ENNA-u?

Komunističkim dekretom😅

Zec i dalje grize mrkvu😅promet u 6 om mjesecu cca 400 000 tona..to je ekstra rezultat..

gdje pratiš te podatke o prometu luke? Hvala.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Nije bitno di pratim..imas na Marine Trafic podatke..ovaj mjesec je cudo goriva pretovareno..sveukupno za ovaj mjesec pretovareno je 415 000 tona

Pa šta to znači za dionicu?

Kao da mora rasti ako više zarađiva i pretovara?

Ja bih osobno volio ako ima  puno veliku zaradu da malo padne ako je moguće?

 

 

Ps

Ima li većih igrača za kupovinu Luke, postoji li mogućnost da je netko kupi?

 

Lp

Ja pretpostavljam da Zec pojacano kupuje dionice lkpc jer Srbija za iducu godinu ima potrazivanje za 2 milijuna tona ugljena..samo je pitanje može li zeljeznica te kolicine prebacit..uzimaju oni nesto ugljena iz Crne Gore i Bih..ali imaju srpske termoelektrane potrebu za uvozom cak 4 milijuna tona ugljena da proizvedu struje koliko su do sada proizvodili…

eurekaeu, 26.06.2023. u 02:04

Pa šta to znači za dionicu?

Kao da mora rasti ako više zarađiva i pretovara?

Ja bih osobno volio ako ima  puno veliku zaradu da malo padne ako je moguće?

pogledaj valuacije (još uvijek jeftine LKRI) i usporedi sa LKPC…. i onda se sjeti da mirovinci nisu prodali po 8,90 u ponudi.. svega par sto komada su skupili. Dakle potencijal ovdje je ogroman, rijetko podcijenjena dionica… fali likvidnosti ali kada i ako dođe…

 

Ps

Ima li većih igrača za kupovinu Luke, postoji li mogućnost da je netko kupi?

 

Lp

 

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

eurekaeu, 26.06.2023. u 02:04

Pa šta to znači za dionicu?

Kao da mora rasti ako više zarađiva i pretovara?

Ja bih osobno volio ako ima  puno veliku zaradu da malo padne ako je moguće?

 

 

Ps

Ima li većih igrača za kupovinu Luke, postoji li mogućnost da je netko kupi?

 

Lp

Probao je masni uz pomoć predstavnika radnika i još nekolicine domaćih izdajnika. Kad nije prošlo ušiario je još nešto malo posto dealovima ispod stola uz pomoć makarskog kockara.

Sad mu postaje sve teže, a repovi na nekim drugim pozicijama i firmama mu lagano dolaze na naplatu. Što kaže kolega u jednom od prethodnih postova, rasprnut će se ko mjehur od sapunice.

U svakom slučaju svaka čast svim malima koji se nisu dali namagarčiti prilikom onog besramnog pokušaja preuzimanja prije par godina.

New Report

Close