LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ništa od dividende,imaju oni još dosta tu ulagati jer su im 6 dizalica stare cca 50 godina,mada mi je ovo izvješće sumnjivo,jer na ovaj promet ne mogu imati toliku dobit,izvješće je sumnjivo….

Čudno je kako cijenu nisu uspijeli iskontrolirati. Ne daju više niti na pevexu divku a ovdje taj termin ne postoji…

Jel to znači da ide natrag na 100 eura? Ako da, biti ću spreman dokupiti, vremena imam.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Mislim da je ova cijena prihvatljiva za vecinu radnika koji su dobijali dionice po 450 kn..tako da se vec na ovoj razini ocekuje vise ekipe na asku nego na bidu…

Pa moglo se kupiti po toj cijeni na burzi bez obzira jesi li radnik, ja sam konkretno po 380 kn ulazio tako da su onda radnici i preplatili ako tako gledamo 😉. Ti isti radnici su po 4000 prodavali te imaju velika očekivanja sumnjam da su sretni sa 115 eur. Prodajem jer nisam zadovoljan rukovodstvom, firma je dobra ali izgleda da ne želi nas malene…

Ako si kupovao po 380 onda smo zajedno kupovali..samo što sam ja prodao na 615 kn kad je Rusija napala Ukrajinu..62% zarade..nije loše..knjigovodstvena je vrijednost 165 eura…tako da mislim da ce i dalje lagano rasti..stajao sam na bidu..al me nije uhvatilo..malo ispod 98e🙈

alt666, 04.05.2023. u 15:53

Ako si kupovao po 380 onda smo zajedno kupovali..samo što sam ja prodao na 615 kn kad je Rusija napala Ukrajinu..62% zarade..nije loše..knjigovodstvena je vrijednost 165 eura…tako da mislim da ce i dalje lagano rasti..stajao sam na bidu..al me nije uhvatilo..malo ispod 98e🙈

62% zarade od onda je obzirom koliko su cijene išle gore skoro da nisi zaradio ništa.

11.5.2023. nam stiže do sada najveći brod u Luku (291.95 m, 182820 t DWT).

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Navodno da odbijaju zahtjeve iz Slovačke i Srbije..vjerovatno ce ostvarit puni kapacitet..na lageru moze stati cca milijun tona ugljena…mogli bi oni prebacit i vise ali željeznica je limitirana sa vagonima..definitivno lkpc je dobitnica ove krize…sve im ide na mlin..

Sve ide na bubanj za prodaju:pevex..petrokemija..fortenova..luka Ploče…jedino luku Ploče moraju prodat legalno preko trzista a ne ispod stola..jer nemaju vecinski udio u firmi..

danas opet netko platio čistačicu. akumuliraj me nježno.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Srbija za iducu godinu trazi milijun tona ugljena..Direktor išao na pregovore..Smanjen promet sa aluminijem zamijenio je pojačan promet goriva..U luci Ploče i država drzi državne rezerve goriva..cca 50 000 tona nafte..

New Report

Close