LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobra je stvar da se eko centar kao i izgradnja solarne elektrane do 85% financiraju iz sredstava eu kohezijskih fondova..dakle investicija uz sredstva eu a..Za bioenerganu bi morali koristiti vlastita sredstva a ovsko vecinu investicije pokriva eu..

Podizu transparentnost makar. Raste promet a izgleda da su se poceli malo vise i reklamirat.

Najbolja reklama za investitore je prikazivanje neto dobiti..Vidjet ceno kakva ce bit izvješća..Najviše očekujem od treceg kvartala..ovaj mjesec bi mogao biti blizu rekorda..bumo videli..340 000 t a tek 10 i..

http://prntscr.com/1a0bvwa zato se povukla kupnja zadnjih dana

Ma to su političke igre,stiže sve više aluminijskih ingota za Mostar,bilo bi mu bolje da pogleda u održivost rudnika..doduše Aluminij trenutno sudjeluje u prometu lkpc sa 0,5%..a promet raste,pojavljuju se novi kupci i nove robe,Mital Zenica je najbitniji kupac za lkpc..Oni će okrenit proizvodnju aluminija ali će energent biti plin a ne struja..Promet lkpc vidljivo raste i to je najbitnije,konsolidirali su troškove osoblja,modernizirali luku,mislim da to ide sve u dobrom smjeru,polako i postojano up…

Vidljiva je jedino kontrola cijene mozda ovaj livaja cita forum. Luka je tvornica novca bila a biti ce sve veca zbog bosanskih termoelektrana i zatvaranja rudnika po bosni zbog globalnih interesa. 5c koridor ce donijeti ogroman prosperitet a do tada ce ovi izgleda probati na sve nacine umjetno odrzavati cijenu. Ponudite tisucicu i doci cete do cilja moja preporuka dragim rusima ovaj mislim livaji

Kad bi bilo dogovora pa naloge na 1000 pomaknit da osjete otpor sa ovim svojim igricama iz supljeg u prazno… mada mi se cini da su to sve nalozi mm

Moji nalozi za prodaju su iznad 1000😂😂 a iako imam 420 kom i dalje sam na bidu..samo nek oni kontroliraju..meni se ne žuri..

alt666, 12.07.2021. u 14:24

Moji nalozi za prodaju su iznad 1000

A moji će uskoro biti na 350-400 kn…i očekujem da će se izvršiti

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Legitimno je očekivati..meni je trebalo 4 mjeseca da kupujem da mi ulaz bude na 380 kn..tolikko o tome koliko ljudi želi prodati ovu dionicu ispod 400 kn..

Da bilo je nesto kratko i sitno. Ja sam si tada smanjio prosjek isto na oko 400. Sad kad je krenilo na bolje isto se dosta cigane ovi fondovi kojima kao nije bitna cijena a uzimali su po 4000 max a sad im je ok i 450. Yeah

Poljsko-kineski investitor planira gradnju nove termoelektrane na sjeveroistoku BiH

Evo jos malo o ugljenu kinezima i radostima o kojima smo nedavno izvjestavali. Australija Ploce Doboj 😅 struja opet u RH a pare u Kinu Rusiju i tamo negdje daleko

New Report

Close