LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno da neće isplatiti puni iznos ali bi bio dobar signal za investitore da vode računa o dioničarima,mada je prošla godina bila u minusu zbog otpremnina,logičnije bi bilo da krenu sa isplatama dividende iduće godine kad se stabilizira dobit,ali nikad ne znaš..ja bi bio zadovoljan i sa 20 kn po dionici za početak..pritisnit će ih mirovinci,pogotovo kad vide da im lkri nije bila neka investicija..ovi stoje puno..puno bolje,i po meni su luka br 1 u Hrvatskoj..

dividenda?! Bojim se ništa od ovih mufljuza. Oni su u ratu sa svim ostalim dioničarima koje će gledat iscjedit koliko god je moguće.
To se već dalo iščitati iz ponude za preuzimanje i orkestriranje putem tzv. radničkog vijeća.
Sreća da nije prošlo kako su zamislili.

Mirovinci će ovdje djelovat po nalogu politike, a kako sad stvari stoje rečeno im je izgleda da za sad spavaju. imho

U međuvremenu kontrola cijene se održava i dalje.

alt666, 21.05.2021. u 09:24

Hoće li nadzorni odbor predložiti glavnoj skupštini izglasavanje dividende vidjet ćemo u ponedjeljak..ako su završili a jesu glavnu fazu investicija(TERMINAL RASUTIH TERETA)RIJEŠILI SE VIŠKA RADNIKA,MISLIM DA JE VRIJEME DA SE IZGLASA DIVIDENDA..U ZADRŽANOJ DOBITI IMAJU NOVCA ZA ISPLATU 273 KN PO DIONICI..HOĆE LI NAPRAVITI ONO ŠTO JE KAPETAN NAJAVLJIVAO?

Imali kakvih info

odgođena je sjednica za danas..ma ne vjerujem da će išta izglasat..ja znam većinu malih dioničara,ovi šta su ostali neće im dati dionice većina ispod 800 kn..bitno je vidjet hoće li svaki kvartal biti u plusu,a od mirovinaca se i ne može ništa očekivat.,,oni igraju po političkom diktatu,to je jasno svima,,

alt666, 25.05.2021. u 12:39

odgođena je sjednica za danas..ma ne vjerujem da će išta izglasat..ja znam većinu malih dioničara,ovi šta su ostali neće im dati dionice većina ispod 800 kn..bitno je vidjet hoće li svaki kvartal biti u plusu,a od mirovinaca se i ne može ništa očekivat.,,oni igraju po političkom diktatu,to je jasno svima,,

Znali se datum sljedećeg termina

Ja ssm sudjelovao u dokapitalizaciji NAŽALOST ,i ja svoje ne dam ispod 1 000 000 eura , makar ozgorile ali ih NEEEEEDAAAAAAM EVVO IM K..R…A ŠTO ĆU IM DAT MAKAR IZGORILE,🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

https://www.luka-ploce.hr/terminali-i-usluge/raspored-brodova/..aaauuu stiže gigant sa ugljenom 165 000 tona..novi rekorder..ja uopce ne razmišljam o prodaji..kupio sam po 380..i mislim i uvijek cu misliti da je to prilika stoljeca..

alt666, 25.05.2021. u 17:17

kupio sam po 380..i mislim i uvijek cu misliti da je to prilika stoljeca..

koliko ja pratim burzu,ovo je po cca 400 kn  već 10 godina “prilika stoljeća”, a lako da će biti i idućih 10 godina. tko računa da će živjeti bar 100 godina, možda će i imati neke koristi od toga

Nek mi nađe jednu dionicu na zse koja ima manju tržišnu kapitalizaciju od zadržane dobiti i rezervi a da je dug u odnosu na kapital 40% i ispod toga..To što su svi veliki igrači na zse u talu..a nema stranih ulagača to je drugi par opanaka. A i to ce se promijeniti kada uđemo u Eurozonu. A to je za 2-3 godine..Svaka dionica kad tad dođe na svoje pa ce i ova..Tek su napravili reset..polako..nije ovo kladionica..

eto-mene, 26.05.2021. u 08:46

 





eto-mene, 26.05.2021. u 08:46
 




alt666, 25.05.2021. u 17:17



 

kupio sam po 380..i mislim i uvijek cu misliti da je to prilika stoljeca..

 



 

koliko ja pratim burzu,ovo je po cca 400 kn  već 10 godina “prilika stoljeća”, a lako da će biti i idućih 10 godina. tko računa da će živjeti bar 100 godina, možda će i imati neke koristi od toga





alt666, 25.05.2021. u 17:17



 

kupio sam po 380..i mislim i uvijek cu misliti da je to prilika stoljeca..

 



 

koliko ja pratim burzu,ovo je po cca 400 kn  već 10 godina “prilika stoljeća”, a lako da će biti i idućih 10 godina. tko računa da će živjeti bar 100 godina, možda će i imati neke koristi od toga

[/quote]

Jel moguće da će ovaj lik u sto godina reći bar jednu pametnu

Imaš baš pravi nik fantastično ti pristaje

Moguće je da će ići u probijanje preko szaif a..tj. u stjecanje 51% udjela..6 i mjesec po najavama izgleda fantastično..

New Report

Close