LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Očito je taj promet sa Aluminijem dizao jako i troškove. Nije važno koliko se okrene nego koliko ostane…dapače, kad se manje okreće a jadnako zarađuje bolje je za amortizaciju i masu toga.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Pitanje i kako je problematični Aluminij uopće plaćao račune u zadnje vrijeme.

U prilogu svježa slika iz luke. Veli čovjek na trajektu da već neko vrijeme rade u tri smjene

Energia naturalis i dalje pomalo nadokupljuje. Valjda oni najbolje znaju.

Oni najbolje znaju za sebe. Može ali i ne mora značiti da je to najbolje za male dioničare.

Gledajući povijest teme lkpc primjetio sam da nitko nemože ni naslutiti ciljeve PPD – a.
Zanimljivo je da niti jedna prognoza ni blizu nije pogođena, vjerujem da oni dobro znaju što rade i da če ova dionica itekako prosperirat. Samo najstrpljivi će zaradit.


Gledajući povijest teme lkpc primjetio sam da nitko nemože ni naslutiti ciljeve PPD – a.
Zanimljivo je da niti jedna prognoza ni blizu nije pogođena, vjerujem da oni dobro znaju što rade i da če ova dionica itekako prosperirat. Samo najstrpljivi će zaradit.

Primjećujem vrlo sličan obrazac, doduše u bitno sporijem ritmu, kao na jednoj drugoj dionici gdje su jako aktivni, da ju sad ne imenujem uzalud.
Slažem se s vama u potpunosti i zato imam par stotina komada.
Strpljen spašen.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.



Gledajući povijest teme lkpc primjetio sam da nitko nemože ni naslutiti ciljeve PPD – a.
Zanimljivo je da niti jedna prognoza ni blizu nije pogođena, vjerujem da oni dobro znaju što rade i da če ova dionica itekako prosperirat. Samo najstrpljivi će zaradit.

Primjećujem vrlo sličan obrazac, doduše u bitno sporijem ritmu, kao na jednoj drugoj dionici gdje su jako aktivni, da ju sad ne imenujem uzalud.
Slažem se s vama u potpunosti i zato imam par stotina komada.
Strpljen spašen.
[/quote]

Zaštu bi imenovanje bilo uzalud?!
Samo naprijed 😉

Mislim da je PPD u fazi restrukturiranja, i sami ste pisali kako luka ima brdo novca jer se nije značajno ulagalo. Ukoliko isplate dividentu luka više neće bit ozbiljna firma za neke značajnije poslove.
Vjerujem da je cilj PPD-a sredit dugogodišnje uhljebe a zatim uredit i posložit sami teren a onda će bit brdo ugovora i novca kako PPD-u priliči. Zato sam napisap da treba vremena za zaradu.

isplata dijela dobiti kroz dividendu je najmanje što LKPC može učinit za svoje dioničare, među kojima je još uvijek i veliki broj radnika.
PPD to ne čini jer im ne odgovara privlačenje pozornosti i dizanje cijene dionice dok dokupljuju.
Držanje ovolike količine novca na računu već tolike godine je suludo.

ppd uzima/preuzima najniže što ide… pogledaj ptkm

a hoće li podijeliti ili ne manje je važno….bitno da je lova tamo


isplata dijela dobiti kroz dividendu je najmanje što LKPC može učinit za svoje dioničare, među kojima je još uvijek i veliki broj radnika.
PPD to ne čini jer im ne odgovara privlačenje pozornosti i dizanje cijene dionice dok dokupljuju.
Držanje ovolike količine novca na računu već tolike godine je suludo.

Upravo tako, ne investiraju, ne žele vratiti kredit (uštedjeli bi na trošku kamate) ne otkupljuju dionice a na računu godinama drže stotinjak milijuna viška, uz blagoslov fondova kojima je očito 400 kn previsoka cijena

Opoziv zamjenice predsjednika Uprave i članice Uprave za financije

how convenient..

New Report

Close