LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Razlog obustave: Obavijest o nastanku obveze na objavu ponude za preuzimanje

znači energia naturalis je bio kupac onih paketa jučer?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

da ne ide dokap kao nedavno na PTKM ?

Koliko bi to moglo bit po dionici ?

ponuda će garant ići po 368 kn

a će platiti premiju valjda u Hrvatskoj, vidiš da se tržište radi toga i drži na lancu, a kupci obilaze, razgledaju što ima na popustu u izlogu RH i “kupuju” , jučerašnjim blokom su utvdili tromjesečni prosjek za svaki slučaj

a ponudit će možda malo iznad 400 kn po dionici,to je neka moja pretpostavka,ali to je malo po mom mišljenu,ako ponude 500 dam im svih 90 kom

sumnjam da će biti i 1 kn premije jer je 368 kn po koliko su stekli ove veće pakete već iznad tromjesečnog prosjeka…a mislim da njih ni ne zanima neki nastavak stjecanja udjela nego su ovime htjeli dobiti kontrolni paket i to su napravili

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Kad se usporedi sa lkri, ovaj papir vrijedi puno vise.
Ako ponude malo, ostajem unutra i polako nadokupljujem, ak vrijedi njima karikiram 400 kuna, vrijedi i meni.

Još jedna u nizu kri..nalnih radnji mirovinaca u talu sa vodećim dioničarima. Prvo rade dokap po 850kn, poslije 2god nadokupljuju po 550kn (logično), a onda nekim čudom ne kupuju ni na 320kn i to duže vremena. Firma puna love, a mirovinac odjednom ne kupuje, naravno to nema nikakve veze sa obaranjem 3mj. prosjeka.
Za ovo se u USA dobije 20god.
Molim moderatora da ne briše jer su ovo javno dostupni podaci.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

dionica vrijedi puno više od ove razine,to znaju i vrapci na grani,ni ja ne izlazim ispod 500…a njima je to zakonska obveza,cijena je oborena umjetno,a firma vrijedi najmanje pola milijarde kuna…

alt

Kažeš firma vrijedi najmanje pola mlrd, a izašao bi po 500?

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Kolika god da bila ponuda, cijena na otvorenom tržištu bit će veća.
Kome nije jasno neće ni biti…

New Report

Close