LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


questus nekretnine prodaju 5000 komada,zato je cijena dionice spuštena,netko je znao da će prodati dionice zato što su u likvidaciji..to je to..zasad su prodali 500 kom,još 4500 kom…ako az fond kupi sve,imat će cca 22%..dakle i oni će biti blizu kontrolnog paketa…

Slažem se ali to je doista bedasto…Očito je da je AZ zainteresiran za kupnju, a vjerojatno bi bio i netko drugi. Ne razumijem da ne postoji razuma pa da se za taj ipak dosta veliki paket dionica ne pokuša dogovoriti transakcija mimo burze te eventualno tražiti premiju na cijenu. Na ovako plitkom tržištu s manjkom likvidnosti svaki pokušaj stjecanja tolikog broja dionica imao bi za posljedicu drastičan rast cijene dionice. Zaista je diletantski takav paket dionica prodavati ovako, malo pomalo… Ne znam što da mislim o tim genijalcima.

Ako kupi sve imati će 14,86%

@alt333
Hvala za info, svaka cast

Az dobrovoljni i az obvezni..bi imali 22 posto..to je jedno te isto..isti je ulagač..

Ako je točna ta informacija i ako se radi o navedenoj količini sve se svodi na 2,5-3 milijuna kuna.
To će planuti u jednom trenu kad za to dođe vrijeme.
Kamo sreće da Questus strpljenje izgubi prije zainteresiranih kupaca iz fondovske industrije pa da i mi uspijemo omastiti brk na što nižoj razini.
A ovo odmoći ne može http://www.poslovni.hr/hrvatska/planirani-iznos-135-milijuna-eura-320011

A šta ako az ima na zabinom skrbničkom 2 posto?onda mu je dosta quaestus..mislim da su oni obavijestili burzu da imaju 20 posto prošle godine..ako prestignu ppd i prvi dođu do kontrolnog paketa..onda Pavao neće biti novi direktor ..već neko iz az fonda..uglavnom finiš priče se polako ali sigurno bliži kraju…

A što ako Pavao na nekom od skrbničkih računa ima također još dionica?

Da Pavao ima dionice na skrbničkom..morao bi objavit ponudu za preuzimanje..dakle nema..a i niko im po ovoj cijeni neće prodat..što je vidljivo po minimalnom prometu zadnjih godinu dana..jedino se questus mora riješiti 4500 dionica jer je u likvidaciji..


Da Pavao ima dionice na skrbničkom..morao bi objavit ponudu za preuzimanje..dakle nema..a i niko im po ovoj cijeni neće prodat..što je vidljivo po minimalnom prometu zadnjih godinu dana..jedino se questus mora riješiti 4500 dionica jer je u likvidaciji..

U ovoj državi nema “morao bi”

Ima li kakvih novosti za ovu dionicu-firmu ili cemo se morat strpit da sadašnja uprava ode u mirovinu da bi se stvari pokrenule sa mrtve točke!!!!!

kolege,

da li se zna precizno kada istječe mandat aktualnim članovima uprave?

Koji pristojno govoreći nisu učinili ništa na promociji dionice, a u skladu s Propektom kojeg su oni napisali i kojega su se u najmanju ruku profesionalno trebali držati.

Brodari rastu, luke rastu, Luka Ploče ima puno bolji račun dobiti i gubitka, bilanca štima…

Jedino AZ mirovinski vrijedno nadokupljuje….

Da..kad se lkpc privatizira..ništa neće biti kao pre..još 3-4 mjeseca i game over..počinje jedna sasvim druga priča od ove što je bila..direktor ide u mirovinu..vrši se sistematizacija..bit će lkpc ko cura…kinezi su uzeli veće luke..poljaci ove srednje..a lkpc?ne bi je smjeli prepustit rusima ni za živu glavu…a ppd je ruska filijala..hmm..zato az kupuje i kupuje..kako nitko to ne razumije..nije mi jasno

New Report

Close