LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/LKPC-fin2017-3Q-NotREV-K-HR.pdf

kolege,

pa nije cijena dionice valjda potegla na gore zahvaljujući Vašim komentarima?

S nestrpljenjem očekujem i najavljeni slijedeći post kolege Stock koji je i otvorio pisanje na forumu Luke Ploče 2006.

Veselim se financijskom izvještaju za treći kvartal

Već.
Drago mi je da sam se oglasio prije ove objave.
Ne volim teorije zavjere.
Vjerujem da će buduća izvješća biti sve bolja i bolja i da je što se cijene dionice oko 500 kuna stvar prošlosti.
Obećanje da ću napisati detaljnije zašto tako mislim i dalje stoji.

Zidam kuću trokatnicu…zeznuto je baviti se građevinom pa ne stignem ništa drugo.
Tako niti osvrnuti se kvalitetno bar na ovoj temi.
Zato preporučam da se preko facebooka pretplatite na facbook stranice luke Ploče d.d.
Dosta često puštaju postove preko kojih možete prilično približiti situaciju koja je tamo aktualna.
Danas su pustili par minutni snimak uplova najšireg broda koji je ikad uplovio u luku Ploče s odličnim video prikazom svih karakteristika opreme koju je dovezao iz Kine za luku Ploče.
Preporuka je da obavezno pogledate taj video klip.
Redovno objavljuju aktivnosti NO i financijska izvješća i vrlo su česti naslovi poput:
“”Osim što očekujemo da će poslovna 2017. godina biti bolja nego prethodna, Luka Ploče je dugoročno zainteresirana za kupnju neke manje luke.”
“Luka Ploče kao dio inicijative 3 mora” Podsjetimo, inicijativa Jadran-Baltik-Crno more, odnosno inicijativa Tri mora ima veliku potporu hrvatske predsjednice Kolinde Grabar Kitarović, ali i drugih zemalja regije i SAD-a.”
“Promet roba porastao 40%”.
“Energia naturalis grupa je vlasnik 25% dionica Luke Ploče d.d., koje su kupljene na javnoj aukciji na Zagrebačkoj burzi. Od tih 25% dionica, 15% je kupljeno od države a ostalih 10% od drugih dioničara.”
Poveznica s Budimpeštom i Lukom Ploče do 2023.!
Maersk Line ponovo u luci Ploče.
MAERSK LINE – povratak u Ploče sa m/v MAX Venture!
Luka Ploče d.d. lani je pretekla Luku Rijeka i po prihodima i po ostvarenom izvozu.
Izvoz povećan za trećinu.
etc etc
Meni zanimljivo štivo…

Obskurna tvrtka, sumnjive pozadine. Za razliku od vremena Agrokora, dobro je da bar netko preispituje i da su pod paskom javnosti

Iz PPD-a reagirali na Grmojine izjave da će 70 radnika u Pločama izgubiti posao

Pa rekao sam vam da neko pogoduje ppd u obaranjem cijene..u nedostatku stranih investitora..to je moguće..tj kad mačke nema..miševi kolo vode..potencijal je ogroman..a barijere su..sporost provedbe potencijala uzrokovane politikom..

Pa rekao sam vam da neko pogoduje ppd u obaranjem cijene..u nedostatku stranih investitora..to je moguće..tj kad mačke nema..miševi kolo vode..potencijal je ogroman..a barijere su..sporost provedbe potencijala uzrokovane politikom..imaju 8 milja za kupnju vlastitih dionica i to ne koriste..imaju casha a ne daju dividendu?

Ovdje je potencijal rasta vrlo izvjestan ali problem je što je vremenski rok za taj rast vrlo neizvjestan.
O koridoru Vc se govori od stoljeća sedmog a razvoj situacije u BiH ne daje nikakvih naznaka da bi se išta bitno moglo pokrenuti nabolje.

Čitajući vas ćutim u vašim textovima osvrt na prošlost.
Ja kupujem dionice pokušavajući projecirati budućnost.
Trenutna cijena više od vaših riječi oslikava prilike u prošlosti. I zato stvara priliku.
Ono što ja očekujem je promjena trenda, rast poslovanja, daljnje investicije, posljedično tome porast cijene dionice.
Ne bih se čudio da su neki od vas na ovoj temi da bi pilili naopako. Ne bi bilo prvi put.

http://www.rogotin.hr/2017/11/10/iskrcana-dizalica-s-najvecim-kapacitetom-u-luci-ploce/

Novoizgrađenu dionica od čvora Čeveljuša do Grada Ploče i luke Ploče bit će puštena u promet danas, 14.11.2017. godine u 10 sati.
Izgradnjom ove dionice omogućena je bolja povezanost Luke Ploče i Grada Ploče na TEN-T mrežu kao i bolju regionalnu pristupačnost TEN-T mreži te dalje prema ostalim državama EU.

questus nekretnine prodaju 5000 komada,zato je cijena dionice spuštena,netko je znao da će prodati dionice zato što su u likvidaciji..to je to..zasad su prodali 500 kom,još 4500 kom…ako az fond kupi sve,imat će cca 22%..dakle i oni će biti blizu kontrolnog paketa…

New Report

Close