LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Istina, pogotovo blok transakcija

Ovdje se isto sprema oluja globalnih razmjera

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/pkp-cargo-i-ot-logistics-zele-dokapitalizirati-hz-cargo-1031542

Ako se ne računa veliki nalog na prodaji na cijeni od 900,00 kn ukupni prodajni nalozi iznose zbirno 428 komada, nikad manje…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Na drugom forumu netko piše o frapantnom povećanju prekrcaja u srpnju i kolovozu. Kao izvor je naveo DSZ i Upravu LKPC, a to je onda genijalno. Čeka se vrući FI.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Jel ima tko ideju kad će FI? U petak ili možda već danas?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

dosad su gotovo uvijek objavljivali predzadnji dan!

Znači ipak zadnji dan. Očekujem dobar FI, možda čak izvrstan, a sad… Drž’te fige.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

-Financijski rezultat Luke Ploče d.d. u trećem tromjesečju 2015.

-Promet preko luke Ploče: 2.320 tisuća tona robe što je
8,00% više u odnosu na isto razdoblje prethodne godine
– Prihod od prodaje: 83,65 milijuna kuna i bilježi
porast od 8,00% u odnosu na isto razdoblje prethodne godine
– Operativni troškovi: 68,25 milijuna kuna i bilježi smanjenje od 2,73% u odnosu na isto
razdoblje prethodne godine.
– EBITDA (dobit prije kamata, poreza i amortizacije): 15,50 milijuna kuna
– EBITDA marža: 18,53%
– EBIT:9,71 milijuna kuna
– EBIT marža: 11,62%
– Neto dobit: 27,89 milijuna kuna

Financijski rezultat Grupe Luke Ploče u trećem tromjesečju 2015. :
– Prihod od prodaje: 98,85 milijuna kuna i bilježi
povećanje od 9,15% u odnosu na isto razdoblje prethodne godine
– Operativni troškovi: 79,77 milijuna kuna što bilježi povećanje od 3,35% u odnosu na
isto razdoblje prethodne godine.
– EBITDA (dobit prije kamata, poreza i amortizacije): 19,07 milijuna kuna
– EBITDA marža: 19,30%
– EBIT: 11,90 milijuna kuna
– EBIT marža: 12,05%
– Neto dobit: 29,70 milijuna kuna

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Malo me razočarao pad financijskih prihoda, prodao dionice

Jest, malo je slabiji kvartal, ali to je i dalje bomba od dionice na ovoj cijeni.

izvjestaj je ok problem su radnicke dionice koje stizu za 4 mjeseca

Mislim da te radničke dionice na kraju neće ispasti problem. Naravno, bit će onih koji će ih prodavat, ali kad zbrojiš rate kredita i cijenu po kojoj su kupovali, baš se i neće obogatiti. A s druge strane, trenutno su Ploče vjerojatno najveće gradilište u Hrvatskoj.

New Report

Close